Skocz do zawartości

Zablokowane Taunty - Alien Territory


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba nie do końca się wyszaleli. ;)

A czy już zaczęliście nagrywać taunty?

Mam też propozycję, abym nagrał dźwięki do gry, jutro "sprawdzę" czy mogę i się odezwę. :)

 

EDIT:

Sprawdzę, w sensie "czy jestem w stanie", ponieważ mam stary soft i hardware. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sumie dosc pozno w tym temacie. Moze juz nawet niepotrzebnie. (W sumie to nie jestem pewien jak odbrac ostatni post Borka).

 

Prawie wszystkie propozycje ktore tu widzialem mialy byc smieszne/wulgarne/"wsciekle". Niewiele bylo tekstow ktore by faktycznie mialy zastosowanie w grze.

"Smieszne" teksty z filmikow z youtuba albo inne dogadanki moga byc zabawne przez pierwsze dwie godziny gry ale po tym (ew. troche dluzszym) czasie ich uzytecznosc sie skonczy.

Mysle ze to co naprawde powinno byc tutaj wymeniane to odzywki z praktycznym zastosowaniem. Cos przydatnego co mozna chciec powiedziec jednym klawiszem w trakcie walki.

 

Ponizej jest pare moich sugestii. (Niektore sa juz w AT, niektore sa podobne i niektore byly juz zasugerowane w tym temacie. Podaje ta liste jako teksty ktore uwazam ze powinny sie znalezc w nowej wersji AT w takiej lub innej formie. Liczy sie zastosowanie.)

 

"Uwaga! Daje granat!"

"Rzuccie granat!"

"Jest matka!"

"Potrzebuje broni/amunicji/apteczki/pancerza/medyka/wsparcia!"

"Znalazlem bron/amunicje/apteczke/pancerz."

"Trzymajcie sie razem."

"Wracaj tutaj!"

"Zostawcie go. Niech radzi sobie sam."

"Odwrot!"

"Wycofajmy sie tutaj!"

"Odpocznijmy tu chwile."

"Rozdzielili nas!"

"Musimy sie przegrupowac!"

"Ruszamy!"

"Oslaniajcie mnie."

"Pospiesz sie!"

"Zaczekaj!"

"Stojcie!"

"Nie strzelaj we mnie!"

(+ sporo innych z pierwszego postu Borka)

 

Wszystkie powyzsze sa potencjalnie do zmiany. Chodzi tylko o znaczenie.

 

Tak jak powiedzialem na poczatku postu nie wiem czy temat jest nadal aktualny ale jesli tak to mam trzy sugestie.

1. Wiecej praktycznych tekstow do zastosowania w grze. Jesli juz maja byc jakies smieszne/"wsciekle" to mysle ze powinny byc raczej proste banalne i niewyszukane.

2. Uwazam ze ten temat powinien troche zmienic tory. Chodzi przeciez o wymyslenie tekstow ktorych potrzebuje Borek i ktore przydalyby sie w AT. Wymienianie czegokolwiek fajnego co przyjdzie nam do glowy jest malo pomocne.

3. Moze niech Borek raz na jakis czas wrzuci w swoim poscie liste tych tekstow ktore sa zaakceptowane albo co jest dobre ale przydalaby sie poprawka. Jakies wskazowki co do tego czego konkretnie potrzebuje tez by pomogly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, dobry plan, zróbmy masę ale urwałów i hardkorów. Tak zrozumiałem to twoje "proste banalne i niewyszukane".

2. No sorry, Borek prosi o taunty, to dajemy.

3. W AT możesz kliknąć Z, X lub C i sobie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mialem na mysli wlasnie cos przeciwnego. Chodzilo mi o proste w stylu "potrzebuje medyka" (w takiej lub innej formie) itp. Jesli chodzi o jakies smieszne taunty to tez zeby byly proste. Wlasnie uwazam ze te teksty a la urwal i hardkor sie nie nadaja. Nie kazdy skojarzy takie nawiazania i nie kazdy uwaza je za smieszne/fajne.

2. No spoko. Tylko sugestia zeby na troche powazniej podejsc do tematu i miec na uwadze jak cos by wygladalo w AT i na ile praktyczne by bylo.

3. No to mozna zobaczyc jakie tam sa ale to nie znaczy ze jest to wszystko czego potrzebuje AT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...