Skocz do zawartości

Pixel Monsters


Trotom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grafiki są z heroes'a, bo w heroes'ie jest dużo mitycznych stworów, a większość znamm stamtąd, bo to jedna z pierwszych gier, która mi się spodobała.

Zastanawiam się czy nie powiększyć tych obrazków.

@up Akurat wtedy, kiedy wam się spodobały moe grafiki?

EDIT:

Powiększony cyklop

fe55547c3c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriannn, czy jak ci tam, nie mam gg, bo by tylko było i tyle, a zakładać mi się nie chce, czemu nie przez prywatne wadomości??

EDIT:

Muzyczka:

Bitwa:

http://freemidi.org/download-8543-1136-Bat...inal_Fantasy_II

Zamek:

http://freemidi.org/download-8546-1136-Cas...inal_Fantasy_II

Świat:

http://freemidi.org/download-8619-1137-Ove...nal_Fantasy_III

EDIT2: Mam powiększać te jednostki, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. uzywaj gotowych grafik z neta,projekt i tak nie ma byc komercyjny a jak cos ładnego wyskrobiesz to grafik sam sie znajdzie ;).

 

Totalnie bym zmienił tematyke armii. Nikt nie chce heroesów bo ta gra JUZ jest i JEST lepsza. Naprawde łyatwo wymyśleć nowość ,niewiem , klimaty SF , undedzi polaczeni z maszynami ala ten spider z dooma...cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix chyba jednak tak, bo trudno mi samemu będzie zrobić fajne graficzki.

Crackkk-GM i to chodziło, jak narazie ty tylko w tym temocie odpowiadasz jak należy.

EDIT:

Jednostki:

kosmita

szturmowiec(z Star Wars'ów)

nowoczesny czołg

robot

zmutowany pająk

działo laserowe

czołg

żołnierz

gangster

muszkieter

działo(z renesansu)

rycerz

łucznik

wojownik

kawalerzysta

zabójca

Smok

bechemot

hekatonchejnowie (sturęcy)

nimfy

pasi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś rozróżnienie armii :) ?

 

Jak tak to jakoś bardziej Ci to ułoże bo mieszasz style za bardzo. Zdecydujmy się na przykład na postapapokaliptyczne SF ...hmm:

 

Mocne jednostki :

-Tank Behemot

-Latająca maszyna typu Dragon

 

Pomysły na standardowe:

 

-Kawalerzysta na motorze

-Snajper

-SkeleBorg ( wiem lamerska nazwa ,ale cos wmyslisz dla szkieleta polaczonego z robotem)

 

itd. Łapiesz idee mam nadzieje. Bo nie można miesząć kilku roznych styli naraz. Zdecyduj sie na jeden i dostosuj poprostu jednostki do niego. Jak coś to tylko przykłady :) Wykorzystaj inwencję twórczą i porozmyślaj co by pasowało do stylu Twojej gry, jakie jest tło fabularne danej jednostki,armii ( niewiem, jedna armia moze byc technologicznie nastawiona i walczyć np. z magiczną armią która broni się przed upadkiem na rzecz technologii..) itp itd

 

Ciekawy by był system dyplomacji jak w Disciples tylko bardziej rozbudowany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że czarny gangster z gunami nie bedzie odwracał uwagi ogromnego zmutowanego pająka robota żeby uratować rzymskiego legioniste który ubił przed chwilą działo laserowe :) . Bo wyglądało by to komicznie ,fabuła byłaby naciągana i nie trzymałoby to klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zupełnie nie widzę przeszkód by mieszać epoki i sprawnie to tłumaczyć czego dowodem jest np. seria might and magic

 

Mylisz mieszanie epko z dostosowywaniem różnych rzeczy do klimatu gry. Różnica taka jak między postem Trotoma a moim.

 

ten-amerykański-komiks-w-którym-żołnierze-różnych-epok-trafiają-na-jedną-wyspę.

 

Komiks to nie gra. A gdyby był grą to by się nadawał jako przykład do przygodówki a nie gry strategicznej.

 

 

Btw. Trotom to tylko sugestia. Rób co uważasz za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz mieszanie epko z dostosowywaniem różnych rzeczy do klimatu gry.

Myślę, że autor wie lepiej jaki ma być klimat tej gry.

 

Komiks to nie gra. A gdyby był grą to by się nadawał jako przykład do przygodówki a nie gry strategicznej.

I to i to jest równie pojemnym środkiem przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to i to jest równie pojemnym środkiem przekazu.

 

Przykro że muszę Cię rozczarować ale na tym świecie nic nie jest równe drugiej rzeczy. Zawsze są chociażby minimalne różnice. To jak powiedzenie że telewizja i radio są równie pojemnym środkiem przekazu. Nie są , każdy z tych środków przekazu ma własne wady i zalety.

 

 

Myślę, że autor wie lepiej jaki ma być klimat tej gry.

Btw. Trotom to tylko sugestia. Rób co uważasz za słuszne.

 

:) to dobrze, nie musisz mi się zwierzać o czym myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro że muszę Cię rozczarować ale na tym świecie nic nie jest równe drugiej rzeczy. Zawsze są chociażby minimalne różnice. To jak powiedzenie że telewizja i radio są równie pojemnym środkiem przekazu. Nie są , każdy z tych środków przekazu ma własne wady i zalety.

Co zupełnie nie zmienia faktu, że mam rację. ding ding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się do końca czytać co tam Japan i Crack pisali na końcu ale zgodzę się że klimaty sf/post apo dają większe pole do popisu niż klimaty typu Heroes. Chyba że masz jakiś naprawdę prze-wypas-tego-jeszcze-nie-było pomysł to wtedy można spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, iż wszystkie te epoki, zostały złączone w całość, a ty je rozdzielasz w różne wieki. Bo pewien naukowiec, chciał zapanować nad światem, właśnie za pomocą nich. Ale wtedy do akcji wkracza bohater, z któregoś wieku i ratuje świat przed panowaniem naukowca. A grafiki sam chyba zrobię, ale uwzględnię inne grafiki.

Tak można tam wyróżnić 4 epoki:

post apokaliptyczna: 1-5

współczesność: 6-9

średniowiecze: 10-16

fantasy: 17-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa zabronisz mi?? będe bronił? go ponieważ ma racje do tego żeby walczyć o ocenę 5/5 gdy twoja gra ma 3/5!!

Spojrz jak ty go oceniałeś a co do grafiki to zobaczymy ale będe cie porównywał do jego!! czyli będziesz niczym stosując się pixelami!

Narobiłeś sobie wrogów uważając sie za to ze twoje gry są najlepsze. Chłopak sie starał 2 lata robił a TY PO NIM JEŹDZISZ będe pisal jak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 screenie gra wygląda całkiem OK, ale na drugim... hhmmmm.... pozwól, że nie skomentuję.

 

E:

@3up - sorry... To inaczej.

 

Pomysł jest niezły, pozostaje kwestia wykonania. Czekam.

 

E2: @Up, @Down, @Everyone :

 

Nie róbcie offtopu, bo mi się monitor rozciąga ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniaj innych skoro sam nienarysujesz lepszej grafiki!!

Naprawdę uważasz że ci wszyscy krytycy gier, filmów itp sami są reżyserami czy developerami?

Nie! Gre robisz dla zwykłych graczy którzy grają w nie a nie robią przez co nie wiedzą ile pracy mogłeś włożyć w tą choćby

grafike. Takie ocenianie jest beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...