Skocz do zawartości

Drgawki po pakowaniu


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, musiałeś nowy temat zakładać ? Nie mogłeś w starym zapisać?

 

Źle się odżywasz albo to był za cięzki trening dla Ciebie. A najpewniej to i to.

 

Na każdą rękę 25 razy dokładnie powoli do góry

 

Lulz taka liczba powtórzeń to głupota dla chudzielców. Zwiększ ciężar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego, że za bardzo ci się śpieszy żeby rzeźbe mieć, na to trzeba czekać, tak to możesz się tylko załatwić na amen(np. ciężarów nie będziesz miał siły podnieść), poza tym drgawki mogą być spowodowane tym że masz mało żelaza w sobie(trochę mało czerwonych krwinek), wątróbke wcinaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątróbke wcinaj

<rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga><rzyga>

 

nie nawidzę wątróbki! mam uraz do niej nie wiem skąd, wystarczy że powącham i mam odruch wymiotny, już nie wspomnę o tym jak mi babcia na siłę dała kawałek wątróbki "na posmakę" to po dwóch gryzach wyrzygałem :S

 

Dawno nie ćwiczyłeś, więc organizm tak reaguje na zbyt duży wysiłek. Następnego dnia przejdzie i będą zakwasy

już z tydzień codziennie tak ćwiczę, i codziennie takie mięsnie są jakby napuchnięte i mają tendencję to napięcia się nagle.. taki jakby bezwład troche w nich czuje (przed chwilą pakowałem), tak jakbym miał je zmarznięte, o.

 

edit: i ogólnie ile razy dam radę pompek zrobić też to chyba u mnie zależy od tego jak się czuję i czy jestem zmęczony, np w weekend wyspany, wyluzowany, najedzony to jak 3 miesiące pompek nie robiłem tak się położyłem i zrobiłem 20 na lajcie, a teraz np od tygodnia robię dużo codziennie, a jestem wykończony to ledwo co 10 robie, wiem że mogę ale już poprostu nie wytrzymuję

 

edit2: a może ma to coś wspólnego z tym że mam jakieś wypadanie płatka zastawki w sercu, ogólnie to powinienien codziennie tabletkę magnezu jeść ale jakoś się odzwyczaiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już z tydzień codziennie tak ćwiczę, i codziennie takie mięsnie

 

Lol nie cwiczy sie codziennie ... Wogóle co Ty chcesz wiedzieć ? Ani nie masz diety ( z tego co pisałeś na gg ) zapewne nie potrafisz ćwiczyć jak wypisujesz takie farmazony jak wyzej i nie dajesz czasu na regeneracje. Zastanawiam się co chcesz osiągnąć. Spalić mięsnie i ogólnie odchudzić się chcesz może z poziomu chudy na >> anorektyk?

 

Nie słuchasz się co inni Ci probuja przekazać i upierasz sie przy swoim to - GTFO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol nie cwiczy sie codziennie ... Wogóle co Ty chcesz wiedzieć ? Ani nie masz diety ( z tego co pisałeś na gg ) zapewne nie potrafisz ćwiczyć jak wypisujesz takie farmazony jak wyzej i nie dajesz czasu na regeneracje. Zastanawiam się co chcesz osiągnąć. Spalić mięsnie i ogólnie odchudzić się chcesz może z poziomu chudy na >> anorektyk?

 

Nie słuchasz się co inni Ci probuja przekazać i upierasz sie przy swoim to - GTFO .

 

ch**j a nie dieta, jakieś treningi posrane, kolesie w więzieniu pompki robią i są przypakowani bez żadnej diety i przerw. ja chce po prostu żeby było bicepsa widać ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2352500.jpg

 

kolesie w więzieniu pompki robią i są przypakowani bez żadnej diety i przerw

 

:tv_happy: Okej mistrzu , haha , Ty wiesz lepiej ...

 

 

ja chce po prostu żeby było bicepsa widać ładnie

 

Problem w tym że u Ciebie nie ma co rzeźbić.

 

:D Jesteś mentalnie za młody na ten rodzaj psycho siłowego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alternative

 

Co do wątróbki - to jak babcia mi dała jakieś dziwne drugie danie na obiad, to jadłem coś co mi cholernie smakowało, gdy zapytałem się co to jest, to babcia odpowiedziała "wątróbka", to momentalnie "wyplułem" to. Jak człowiek nie wie co je i mu smakuje to jest okej, a jak się do wie jak się to nazywa to ... kicha no :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ja chce po prostu żeby było bicepsa widać ładnie

 

skup się na klacie i sześciopaku, to daje o wiele lepsze wrażenie estetyczne niż największy biceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@Alternative

 

Co do wątróbki - to jak babcia mi dała jakieś dziwne drugie danie na obiad, to jadłem coś co mi cholernie smakowało, gdy zapytałem się co to jest, to babcia odpowiedziała "wątróbka", to momentalnie "wyplułem" to. Jak człowiek nie wie co je i mu smakuje to jest okej, a jak się do wie jak się to nazywa to ... kicha no

 

Ja wtedy nawet nie wiedziałem co to jest "wątroba" wiedziałem że po prostu jakaś część ciała taka sama jak schab, pierść etc. więc to nie ma nic do rzeczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz się skupić na jednej partii - musisz ćwiczyć wszystkie po trochu. Najlepiej zrób sobie tak na każdą partię po 3 ćwiczenia, w każdym ćwiczeniu po 3 serie ( 12 , 10 i 8 powtórzeń ) , ćwicz z przerwami - nie ćwicz 3 dni pod rząd tylko np. w poniedziałek, środę i sobotę.

 

już z tydzień codziennie tak ćwiczę, i codziennie takie mięsnie są jakby napuchnięte i mają tendencję to napięcia się nagle.. taki jakby bezwład troche w nich czuje (przed chwilą pakowałem), tak jakbym miał je zmarznięte, o.

Nie możesz tak ćwiczyć bo mięsień musi się regenerować, bez tego ani rusz - musisz robić przerwy jak pisałem wyżej.

 

ch**j a nie dieta, jakieś treningi posrane, kolesie w więzieniu pompki robią i są przypakowani bez żadnej diety i przerw. ja chce po prostu żeby było bicepsa widać ładnie

A na jakim filmie to widziałeś? Bez ciężkiej pracy nikt nic nie osiągnie. Jak chcesz mieć ładny biceps to kup sobie Syntholu i sobie wstrzyknij tam gdzie chcesz heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...