Skocz do zawartości

Zablokowane Community Awards 2010 - ostateczne głosowanie


ANtY

CA 2010  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy przykład / silnik / artykuł

    • Xenon Core - ΨΧΞ
      12
    • Zmienne lokalne, globalne i tymczasowe - Gnysek
      3
    • Łączenie murów 2 - sunflower
      7
    • Wstrzymuję się
      25
  2. 2. Najlepsza gra

    • Turris - Uzjel
      18
    • Beaver Builder - Beaver Interactive
      13
    • Nullbreaker - Lime Entertaiment
      0
    • Pogromcy Potworów - Mr. Protek
      2
    • T(R.I.P) - propaganja
      4
    • Wstrzymuję się
      10
  3. 3. Najbardziej pomocny użytkownik

    • ΨΧΞ
      3
    • Dawidds
      7
    • Platyna
      5
    • Gnysek
      6
    • Tymon
      11
    • Wstrzymuję się
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Trzeba było ustalić, że w kategorii użytkowników nie można zgłaszać administracji/moderacji. Bo teraz część może pomyśleć, że i tak nie ma szans, więc po co pomagać i się starać :)

Do kitu pomysł, ponieważ do redakcji lub moderacji dostają się osoby ocenione przez nas jako najbardziej pomocne, więc nie dziwi mnie fakt, że w tej ankiecie są osoby głównie z kadry zarządzającej. Jeżeli ktoś jest baaaardzo pomocnym użytkownikiem, to prędzej czy później jak dojdzie do rotacji u władzy - dostanie się tam na nasze zaproszenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę jakby nagle w Polsce zrobili konkurs na najlepszego obywatela, gdzie mogliby zgłaszać się wszyscy Polacy, ale w finalnym głosowaniu znaleźliby się tylko członkowie rządu.

 

Fakt, redakcja bardzo pomaga, ale ja osobiście wolałbym wybrać kogoś "niezależnego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ale to trochę jakby nagle w Polsce zrobili konkurs na najlepszego obywatela, gdzie mogliby zgłaszać się wszyscy Polacy, ale w finalnym głosowaniu znaleźliby się tylko członkowie rządu.

 

Fakt, redakcja bardzo pomaga, ale ja osobiście wolałbym wybrać kogoś "niezależnego".

Za rok można ustalić, że zgłaszać można tylko użytkowników, którzy nie należą do administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez bicia powiem, że w tym roku to nie powinienem w ogóle być na tej liście, bo moja pomoc ograniczała się głównie do GG, niżeli na forum i w tym roku nie miałem nawet ochoty wygrać w tej konkurencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, Xenon Core na pewno nadaje się do listy najlepszych silników 2010 ? Z tego, co kojarzę, to on powstał wcześniej niż 2010 rok :psichix: Albo myli mi się w tym momencie z innymi PsichiXa projektami z "xenon" w nazwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarza sie i tak :D sam nei wiem, jakie byly zasady dodawania, ale jak juz jest, to okej, mi tam pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna...

 

Po pierwsze: nie udzielałem się zbyt dużo w zeszłym roku. Po drugie: ja w ogóle nie wiem co ja robię na liście skoro przez spory okres czasu nawet mnie na GMCLANie nie było.

Domagam się usunięcia mnie z listy uczestników i przyznanie Dawiddsowi pierwszego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Skoro wy tu sobie dyskusje prowadzicie to otwieram temat, żeby inni użytkownicy również mogli swoje cenne zdanie wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle szopka z tymi Awardsami wyszła że aż się nie chce komentować.

Z Tymonem to jasne, ale Xenon w ogóle nie powinien brać w nim udziału, nie dość, że miał premierę 8 dni po ogłoszeniu tego konkursiku, nie dość, że głosowały na niego w większości osoby które widziały go na screenach to pisał go _Admin_, i dla zwykłej przyzwoitości (aby dać szanse innym) Yxe powinien od razu napisać że nie zgadza się na wzięcie udziału i tyle. Gnysek rok (albo dwa) temu nie zgodził się na udział Almory w Tymonach (i wtedy było to oczywiste), a jedyne na co zdobył się Pysio to "ty, rzeczywiście udział mojego silnika ewidentnie łamie regulamin ale już zostawmy go, pocieszę się z sukcesu".

To chyba kurna jasne, że pisany dobrych parę lat kombajn graficzny wygra z przykładzikiem łączenia się murku i artykułem o zmiennych (tutaj kolejna niespodzianka, wymieniłem już wszystkie przykłady które przeszły głosowanie żyri).

A z gier nikomu nie ubliżając też nie było czego wybierać.

 

Walić ruch społeczny, jak szanowna redakcja stwierdziła że nie ma sensu organizowania tymonów to coś w tym musiało być.

 

A, i w opisie "Zapowiedzi" pisze "Rozreklamuj swoją jeszcze nienaradzoną grę :) ". Dobrze wiem że i tak nikt tego nie potraktuje poważnie (i na pewno nie jestem pierwszym który to zauważył) ale można by to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
tutaj kolejna niespodzianka, wymieniłem już wszystkie przykłady które przeszły głosowanie żyr

A zarazem wszystko zgłoszone do konkursu, chyba, że mieliśmy artykuł gnyska umieścić podwójnie (co by wynikało ze zgłoszeń)

 

edit: Może z użytkownikami i przykładami fail, ale gry były o niebo lepsze niż te nominowane w poprzednich latach, przynajmniej dla nich opłacało się głosowanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam, ja w shoutboxie juz napisalem, ze nie zalezalo mi wlasciwie na wygranej. Gwoli scislosci: Premiera miala wlasciwie miejsce wczesniej, niz w 2010 roku, niedawno to byla oficjalna pelna jedynka po prostu. Nie mniej jednak, powinno sie w takim razie znalezc wiecej przykladow / silnikow z poprzednich lat, albo mojego cuda nie wstawiac ;)

 

Tylko uzjel mial racje wygranej, tak wiec awardsy nie udaly sie. Na nastepny rok zostawmy organizacje redakcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i w opisie "Zapowiedzi" pisze "Rozreklamuj swoją jeszcze nienaradzoną grę :)

Jest napisane, może potraktujesz to poważnie :)

 

Według mnie (poza tym, co pisałem już wcześniej o udziale administracji zdominowaniu przez administrację) warto zastanowić się nad "wstrzymałem się", które wygrało w dwóch na trzy kategorie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Cóż, przynajmniej wiecie, dlaczego redakcja nic nie zorganizowała :D

Tyle, że tłumaczyliście się głównie brakiem gier o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...