Skocz do zawartości

Zablokowane Community Awards 2010 - ostateczne głosowanie


ANtY

CA 2010  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy przykład / silnik / artykuł

    • Xenon Core - ΨΧΞ
      12
    • Zmienne lokalne, globalne i tymczasowe - Gnysek
      3
    • Łączenie murów 2 - sunflower
      7
    • Wstrzymuję się
      25
  2. 2. Najlepsza gra

    • Turris - Uzjel
      18
    • Beaver Builder - Beaver Interactive
      13
    • Nullbreaker - Lime Entertaiment
      0
    • Pogromcy Potworów - Mr. Protek
      2
    • T(R.I.P) - propaganja
      4
    • Wstrzymuję się
      10
  3. 3. Najbardziej pomocny użytkownik

    • ΨΧΞ
      3
    • Dawidds
      7
    • Platyna
      5
    • Gnysek
      6
    • Tymon
      11
    • Wstrzymuję się
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Jury w składzie:

-Uzjel

-Jaklub

-HuderLord

-Wojzax

-ANtY

wybrało po 5 nominacji w każdej kategorii (oprócz przykładów z wiadomych przyczyn) drogą głosowania, przy czym Uzjel nie brał udziału w głosowaniu na grę, a Huder na użytkownika ( nie liczyliśmy zgłoszeń odbiegających od założeń tematu ).

 

Głosowanie kończy się 25 stycznia o 23:59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowitym jest fakt, że w głosowaniu na użytkownika nie ma nikogo, kto nie należy do redakcji/administracji serwisu. Tak więc, nie głosuję w tej dziedzinie ;) . Szkoda tylko, że przez to nie mogę w ogóle oddać głosu. Opcja wstrzymania się od głosu przy każdej z kategorii byłaby bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Takie zgłoszenia wpadały, ale prawda jest taka, że to właśnie oni są najbardziej pomocni ;)

 

Opcja wstrzymania się od głosu przy każdej z kategorii byłaby bardzo ok.

done

 

 

edit: widzę, że niektórzy tylko tą opcję wybierają >.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kategorii mogliście przecież cokolwiek dorzucić. Parę fajnych rzeczy było, których nikt nie zgłosił. Macie całą stronę przykładów z tego roku. Widzę co najmniej kilka godnych uwagi. Chociażby ruch platformowy Dawiddsa, albo i nawet mój artykuł o operacjach bitowych. Ludzie się opierdzielali zamiast zgłaszać.

Xenon jasne, że wygra było od początku.

Jakoś nie przypominam sobie by Tymon był wybitnie pomocny. Jestem ciekaw jak odbywał się ten dobór finalistów skoro odbył się tak szybko. Głosowanie? Zero dyskusji? Może, się mylę, ale częściej od Tymona widuje chyba pomocne posty Makary'ego. Więc niekoniecznie trzeba było upychać jak najwięcej osób z redakcji. Ja się wstrzymałem z uwagi na moją obecność.

 

A ilość głosów powinna być niewidoczna do końca głosowania. Ale nie wiem czy jest taka możliwość. Chyba nie ma niestety.

 

EDIT:

Mógł być też Muuuuczek, HuderLord, zelman...

 

EDIT2:

Czy przypadkiem w Jury nie miało być jeszcze Patrysława?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Miał być, ale jak ktoś zauważył on raczej nie jest czynnym użytkownikiem forum, więc trudno, żeby jego głosy były przemyślane i świadome.

Huder był zaraz za dawiddsem, ale tak wyszło.

Nie wiem, ja na Tymona nie głosowałem ;)

 

Po to jest okres zgłaszania, żeby ludzie mogli zgłosić sami, jakbyśmy my coś dodali to zaraz by było, że nieuczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Trzeba było ustalić, że w kategorii użytkowników nie można zgłaszać administracji/moderacji. Bo teraz część może pomyśleć, że i tak nie ma szans, więc po co pomagać i się starać :)

Good point, ale teraz już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było ustalić, że w kategorii użytkowników nie można zgłaszać administracji/moderacji. Bo teraz część może pomyśleć, że i tak nie ma szans, więc po co pomagać i się starać :)

Po pierwsze dawno nie słyszałem tak idiotycznej myśli. Z pewnością każdy kto pomaga to stara się cały rok po to by wygrać w jakiejś kretyńskiej ankiecie ANtY'go. Oczywiście wcześniej zabulił u wróżki, żeby się dowiedzieć że taka ankieta będzie. Chyba, że ma kryształową kulę w domu i sam sobie wróży.

Po drugie jaki związek ma to jak ktoś stara się pomóc innym z tym czy jest w redakcji? Ja nie widzę żadnego związku. Nie przypominam sobie bym miał jakieś +20 do pomocy czy jakiś mnożnik x4 za to, że jestem w redakcji. A może administracja mnie zahipnotyzowała bym olał swoje życie towarzyskie i tylko siedział i pomagał? Cóż, tego wiedzieć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dawno nie słyszałem tak idiotycznej myśli. Z pewnością każdy kto pomaga to stara się cały rok po to by wygrać w jakiejś kretyńskiej ankiecie ANtY'go. Oczywiście wcześniej zabulił u wróżki, żeby się dowiedzieć że taka ankieta będzie. Chyba, że ma kryształową kulę w domu i sam sobie wróży.

Po drugie jaki związek ma to jak ktoś stara się pomóc innym z tym czy jest w redakcji? Ja nie widzę żadnego związku. Nie przypominam sobie bym miał jakieś +20 do pomocy czy jakiś mnożnik x4 za to, że jestem w redakcji. A może administracja mnie zahipnotyzowała bym olał swoje życie towarzyskie i tylko siedział i pomagał? Cóż, tego wiedzieć nie mogę.

strasznie się zbulwersowałeś, ogarnij się, w końcu to tylko ankieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię tylko o tym, że przeciętny user widząc w "najlepszych użytkownikach roku" wyłącznie redakcję/administrację może czuć się zdemotywowany. Nie mówię tego dlatego, że moje ego upada gdyż nie ma mnie na tej liście, bo akurat kompletnie do niej nie pasuję i dobrze, że nikt mnie nie próbował nawet zgłaszać, chociażby dla jaj. Staram się postawić w sytuacji innych, którzy faktycznie próbują coś robić sensownego, mają wkład w community, a nie mogą liczyć nawet na taką nagrodę. Nawet idealiści lubią być chwaleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w przyszłym roku doróbcie jeszcze dział dla redakcji, bo wiadomo, że ona najwięcej pomaga, bo wie o programowaniu najwięcej.

Kurde, zauważyłem, że mistrzostwa świata w siatkówce zwykle wygrywają siatkarze. Może by im zabronić brać udział, bo wiadomo, że w siatkówkę grają najlepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że można wywalić redakcję. Ale nie ma sensu robić dla niej oddzielnej "ligi". Lepiej całkiem olać.

Problem w tym, że wtedy może wyjść jak w tym roku z przykładami. Brakuje dobrych.

 

EDIT: Z tym, że nie wiem dlaczego powodem nie danie nam szansy miałoby być to, że odwalamy dodatkową robotę pilnując porządku i wrzucając artykuły. Jedno z drugim nie ma związku. Ja np. jestem łasy bardzo na pochwały i mnie to motywuje do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie przeczytajcie, jesli nie to nie ale...

 

Musze się przyznać, z 3 ankiet w dwóch wybrałem opcje "Wstrzymuje się".

 

Moim zdaniem, poziom wszystkich trzech konkurencji jest niższy niż we wcześniejszych latach, dla mnie jest to jakieś mdłe bo ani w "Przykładach/silnikach/ artykułach", ani w "najbradziej pomocny użytkownik" nie było na tyle mocno wybijającej się jednoski aby przyćmiła reszte.

 

Jeśli chodzi o "Najlepszy przykład / silnik / artykuł", myśle że ten rok był troche uboższy niż pozostałe aczkolwiek było kilka dobrych pozycji, chociaz niektóre nie zostały nawet dodane. Można się spierac czy to wina opierdzielania sie userow. Moim zdaniem nie do końca. Xenon jest już na tyle solidną firmą na gmclanie i robiony jest od tak dawna że ciężko by ktoś w tym roku zagroził jego pozycji. Chyba jedynie "wstrzymuje się" może wygrać z tym silnikiem :lol:

 

"Najlepsza gra"- w tym roku tu chyba działy się najciekawsze rzeczy, chociaż wielu by pewnie marzyło aby pośród tych tytułów znalazły się takie jak Aliensy, Almora czy Magi. Ale myśle że i bez tych gier jest ciekawie. To jedyna ankieta w której mogłem zagłosować z czystym sumieniem.

 

"Najbardziej pomocny użytkownik" czasami dziwią mnie bardzo. Z całym szacunkiem do wielmożnych waćpanów tam zasiadających - ponieważ nie zaprzeczę większość z nich częściej lub rzadziej wypowiadała się na forum i pomagała - to myśle że to jakies nieporozumienie. To że wszyscy tam obecni są z administracji serwisu to być może przypadek, ale myśle że niektórzy użytkownicy dokładali większych starań aby pomóc w problemach innych. Nie zamierzam wymieniac tu z nicków o kogo chodzi.

 

Chciałbym też zwrócić uwage że prawie połowa oddających głos zagłosowała na "wstrzymuję się" więc chyba organizacja nie trafiła w gusta. Szczególnie że głosujący to zwykli użytkownicy tego forum, którzy wiedzą kto im pomaga :) . Osobiście równiez oddałem głos na wstrzymuję się ponieważ myśle że to chyba najlepszy kandydat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład / silnik / artykuł

Wahałem się pomiędzy Xenonem a artykułem gnyska, ale w koncu wybralem Xenona. Wiadomo - ma wieksze mozliwosci i jest bardziej uniwersalny.

Najlepsza gra

Wybralem Turris, bo wg mnie rzeczywiście był najlepszą gra tego roku. Ma wiele mozliwosci, widac ze jest dopracowany i przyjemnie sie gra, a przecież o to chodzi.

Najbardziej pomocny użytkownik

Zastanawialem sie pomiedzy gnyskiem, a Dawiddsem.

Wybralem gnyska, wiele razy ubiegał mnie w pytaniach, bo odpowiada naprawde szybko i sensownie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja myślę, że Platynę boli to, że znów nie wygra w głosowaniu na najbardziej pomocnego użytkownika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład / silnik / artykuł

Powiem szczerze - nie zgłębiałem się w żadną podaną pozycję, więc moja decyzja jest prosta - Wstrzymuję się

Najlepsza gra

Tutaj z czystym sumieniem wybrałem Turrisa - solidna gra, no i byłem w niej testerem :borek:.

Najbardziej pomocny użytkownik

Według mnie gnysek numerem jeden :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nullbreaker? Good joke, man.

To, że bagno jest tutaj nielubiany nie znaczy, że mamy zaniżac ocenę jego gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Platynę boli to, że znów nie wygra w głosowaniu na najbardziej pomocnego użytkownika smile2.gif

Darujcie sobie domysły. Owszem, bolało mnie w zeszłym roku. Bo nie trafiłem nawet do ankiety, a nieskromnie stwierdzę, że byłem faworytem. Chociaż "bolało" to może złe słowo. Może trochę niedoceniony się poczułem. W tym nie, bo przez dobre pół roku prawie mnie nie było więc nie widzę powodu bym miał wygrać. Byłem szczerze zdziwiony, że ktokolwiek mnie zgłosił. W 2009 miałem 167 tematów w kórych się udzieliłem w Pytaniach Początkujących. W tym roku było ich zaledwie 69.

 

EDIT:

Dla porównania Dawidds miał ich w tym roku 83, a gnysek aż 140 czyli w tym roku znacząco mnie przebił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Darujcie sobie domysły. Owszem, bolało mnie w zeszłym roku. Bo nie trafiłem nawet do ankiety, a nieskromnie stwierdzę, że byłem faworytem. Chociaż "bolało" to może złe słowo. Może trochę niedoceniony się poczułem. W tym nie, bo przez dobre pół roku prawie mnie nie było więc nie widzę powodu bym miał wygrać. Byłem szczerze zdziwiony, że ktokolwiek mnie zgłosił. W 2009 miałem 167 tematów w kórych się udzieliłem w Pytaniach Początkujących. W tym roku było ich zaledwie 69.

 

EDIT:

Dla porównania Dawidds miał ich w tym roku 83, a gnysek aż 140 czyli w tym roku znacząco mnie przebił.

To można gdzieś sprawdzić, czy liczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można gdzieś sprawdzić, czy liczyłeś?

Tak. Siedzę tutaj całymi dniami i zapisuję dokładnie każdy post każdego użytkownika. Liczę dokładnie kto ile w jakim dziale napisał. Powiem więcej! Każdemu postowi przyznaję punkty. Bo nie mam co robić ze swoim życiem. ;)

A tak poważnie to opcja Szukaj. Wyszukujesz posty danego użytkownika w danym dziale i wyświetlasz jako tematy. Wiesz ile tematów jest na stronie i ile jest tych stron. Nie trzeba skończyć 5 fakultetów i mieć tytułu profesora by wymyślić. :)

 

EDIT: Tymon ma o kilka mniej niż Dawidds czyli się pomyliłem co do niego jednak. Co świadczy o tym, że rzeczywiście przez pierwsze pół roku mało mnie było. Natomiast YXE, który miał tylko jeden głos jeszcze niedawno ma 87 tematów. WIęcej od Dawiddsa. Czyli idą łeb w łeb, a gnysek wyraźnie przoduje,a ja jestem w tyle znacząco. Ale to tylko statystyki i tylko w sporym przybliżeniu mówią jak dana osoba była pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób licząc to ja mam 86 smile2.gif

No mnie to nie dziwi. Ja osobiście widzę twoje posty często. Może nie zawsze potrafisz pomóc, ale się starasz. HuderLord ma 88. Co świadczy tylko o tym, że z dupy wybraliście tych kandydatów tylko z redakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...