Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

A cóż takiego jest nieczytelne? :P

 

Jak dojdzie do etapu, na którym będzie chciał ją oficjalnie ogłosic to to zrobi, teraz sobie pracuje bez zobowiązań powiedzmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe światła i efekty, celownik ze statusem amunicji (te kreseczki) etc. Gra jest zawarta praktycznie w jednym obiekcie, a mapy są wczytywane z zewnątrz zrobione w oddzielnym edytorze. Układ współrzędnych jest całkowicie skalowalny, i czy odpalimy w szerokości 1024 czy 640, nie robi różnicy. (no poza lekko rozciągniętymi grafikami, ale mam nadzieje że nie jest aż tak źle). To jest obecny stan. ; )

W najbliższym czasie kiedy poprawię parę rzeczy, postaram się przesłać exe.

tds_1024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuje sobie jogging z ogrem i w międzyczasie omówiliśmy podstawy jego silnika (świetny) i sie takie coś zrobiło:

 

 

(nie zraźcie się) (Utopia będzie od teraz robiona w full 3D ;p (przy zbliżeniu dla bystrego oka można zobaczyć lekki normal mapping) )

 

Edit: 666 postów i kit :D

 

Prace nad edytorem trwają: http://img98.imageshack.us/img98/5774/17198898.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe światła i efekty, celownik ze statusem amunicji (te kreseczki) etc. Gra jest zawarta praktycznie w jednym obiekcie, a mapy są wczytywane z zewnątrz zrobione w oddzielnym edytorze. Układ współrzędnych jest całkowicie skalowalny, i czy odpalimy w szerokości 1024 czy 640, nie robi różnicy. (no poza lekko rozciągniętymi grafikami, ale mam nadzieje że nie jest aż tak źle). To jest obecny stan. ; )

W najbliższym czasie kiedy poprawię parę rzeczy, postaram się przesłać exe.

tds_1024.jpg

 

Doom 3 2D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu ucichło ostatnio :). Ja ostatnio trochę słabo się wyrabiałem ale jednak co nieco dorobiłem:

 

Trochę nowych grafik:

rpgscreen19.png

 

Zacząłem używać particli na poważnie, poniżej kula ognia i jej wybuch:

rpgscreen20.png

rpgscreen21.png

 

Efekty będę cały czas rozwijał, te są na razie w wersji alpha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, to z przykładu yxego.

 

Efekt wybuchu zrobiłem ja i tylko ja ;). Lecąca kula to tak pół na pół. Jeszcze nie pokazałem reszty, którą robił dla mnie Morro.

 

 

@ Threef: To nie jest takie proste bo to nie gra 3d ;). Ale będę kombinował w przyszłości :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...