Skocz do zawartości
ANtY

Nad czym aktualnie pracujesz?

Rekomendowane odpowiedzi

@EDIT:

wJbHyfg.png

vjPxG8Z.png

bwWb3eM.png

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bump z rozwijanego losowania mapy, wielopoziomowe budynki na razie puste i nieładne. w zależności od ilości pokoi 30-50 klatek na sekundę. Przy strzelaniu z 5 mniej.

Nie powinno tak być i dużo czasu zajmuje mi optymalizacja tych wszystkich skryptów w tle. Jak dojdzie jakaś lepsza inteligencja i strzelanie wrogów to może być nieciekawie.

nG2C7ex.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie coś jest nie tak, może jakieś dane da się buforować, albo przesadziłeś z obliczeniami i część nie jest aż tak wymagana ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne testy znowu pokazują że głównymi winowajcami są przeciwnicy. Na pewno dużo skryptów które się dzieją u nich poza kamerą będę musiał jakoś okroić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Im dalej są od gracza tym rzadziej możesz im wykonywać update, szczególnie jakieś szukanie ścieżek, bo zakładam, że to jest najbardziej obciążąjące.

Gify wyglądają impressive, tylko jakoś rozwiązać te topy ścian wypełnione ciemnym kolorkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że pionowa część ściany zawsze powinna mieć nieco jaśniejszy kolor od góry, nawet jak nie ma tekstury (np. szary 70-90%).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z racji, że gms2 nadal nie obsługuje sql, a rozszerzenie z gamemakerserver.com działa tylko pod gms, postanowiłem  coś ruszyć w tej sprawię i zacząłem coś pisać w pythonie. To moje pierwsze starcie z tym językiem i naprawdę mnie denerwuje, co po chwile mu coś nie pasuje. Ale po trzech dniach jest mały postęp. Python sczytuje dane z sql i wysyła do game makera.

119071763_837579766777768_2004916050460517977_n.png?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=sP_y2wYaezoAX-uzByo&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=2aa5eef63ca29474f78f123fda1b4fd6&oe=5F7E2E3F

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prymitywnie zrobione obiekty wody (efekty na wodzie są zwykłymi obiektami), ale powinny wystarczyć. Dodatkowo wielki wentylator zniszczenia.

ZQRsIOm.gif

• Super (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały czas kisnę z tych gifów jak bardzo ci goście chcą investigowac sprawę poświęcając nawet swoje życie w tym celu 

• Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam kiedy robić tej gry, ale korzystając z wolnej chwili dodałem deszcz w formie particli i taki efekt odbijających się kropel w shaderze :) 

8wXUcwD.gif

• Super (+1) 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

System takedownów wersja wstępna

6bCDzlo.gif

• Super (+1) 2
  • Lubię (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lyrics Video który zrobiłem w Unity 2017 :D

• Super (+1) 1
  • Wow! (+1) 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda trochę jak te przerywniki z DmC (ninja theory), tyle, że na sterydach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Genialne, jakościowe, oryginalne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta