Skocz do zawartości
ANtY

Nad czym aktualnie pracujesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Anty też na to tak cichcem liczę, ale też nie chcę przesadnego niedoroba w świat wypuszczać :P (choć wszystkiego nie poprawię tak jakbym chciał bo i kolejne 4 lata mogłoby być mało), ale fakt faktem jest sporo gier które ze względu na ich skale czy klimat czy jeszcze coś innego wybacza się błędy jak wspomniane Iji (w które nie grałem ale i słyszałem wiele dobrego) czy z bardziej wysokobudżetowych wymieniane wcześniej dark souls albo cała seria elder scrolls, arma , deus ex, system shock, mount n blade, thief nawet mój ukochany :) itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nad Dark souls ubolewam najbardziej :( żeby postać od boku na stopień schodka nie potrafiła wejść ani wskoczyć, tylko od przodu musi, to się w pale nie mieści jakie to bugi ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w Dark Souls sztuczna inteligencja wrogów to jeden wielki bug :D ale gdyby tak nie było to mogłoby być nie do przejścia

moim ulubieńcem pod tym względem jest Skyrim, nie da się zaprzeczyć ze gra świetna, ale ilość niedorzeczności które można w niej zrobić przekracza ludzkie pojęcie :)

Trip dużo błędów (chyba) nie ma, nieraz można się zaciąć na ścianie czy coś, ale jak się uda to i wyjść z tego można, a jak na survival horror jako gatunek którego wszystkie legendy miały sterowanie spieprzone - to nie jest aż tak sztywno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alone in the Dark 4, Resident Evil 3, miały dobre sterowanie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

za to alone in the dark 5 przebił wszelkie rekordy :P Residenty generalnie zlego nie miały sterowania tylko te ustawienia kamery wszystko utrudniały jak to w większości horrorków, przy tym to w tripie już super komfort

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

noo też się zawiodłem kosmicznie, taki syf z drobnymi przebłyskami genialności, ale na tymi rzadkimi że nie ma się co męczyć

ale ile byl gier (np nocturne

, blair witch project) które w swoim czasie były tak świetne że aż żal był wpisywać kody, no ja może młody byłem itp ale nie potragfiłem za cholerę przejść a musiałem zobaczyć co będzie dalej, te nagłe zmiany kamery, przeciwnicy wszędzie i brak mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To mnie ominęło, jak jest na PSX to nadrobię. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest i na psx i na pc :) 1 gra z blood rayne :P I jedna z pierwszych z dynamicznymi światłami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mmmm. Blood Rayne kiedy miałem 128 MB RAM, ona wymagała 256 i musiałem dokupić. I to rozcinanie nazistów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i boss gry! (rosnący ciągle skurwiel + szalony nazista) na podobieństwo flipa i flapa aka orstein and smoug uczyli mnie pokoryy kilkadziesiąt razy.

W nocturnie nazistów nie ma , ale są wszystkie potwory z legend (choć naziści i nazja to też taka legendarna nacja które już wymarła pono), wilkołaki wampiry i bóg wie co jeszcze bo za trudne było i nigdy nie przeszedłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta gra jako następna trafi do iTunes Store:

catchEggs.gif

Gif trochę popsuł jakość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lolz to standardowa gra tutorialowa do Unity jest bardziej rozbudowana :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bo gif zepsuł jakość :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

do dupy, zajmij się lepiej brikgejmsami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak na marginesie

moim ulubieńcem pod tym względem jest Skyrim, nie da się zaprzeczyć ze gra świetna, ale ilość niedorzeczności które można w niej zrobić przekracza ludzkie pojęcie

Według mnie największa bolączka współczesnych erpegów i nie tylko - 3D zabija umowność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
do dupy, zajmij się lepiej brikgejmsami

To też robię, ale potrzebuje trochę więcej czasu, bo to w końcu kilka gier w jednej w różnych konfiguracjach :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mmmm. Blood Rayne kiedy miałem 128 MB RAM, ona wymagała 256 i musiałem dokupić. I to rozcinanie nazistów!

O tak nie raz grało się w Blood Rayne. Jedna z pierwszych moich gier za Crashem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie, że bez full screena i tak mi zmieniło rozdzielczość ekranu na 12 x 9 pixeli :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak na niby-NESa, dość sporo kolorów ;)

dlatego tylko niby a nie jak w nes

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dlatego tylko niby a nie jak w nes

Sterowanie odstrasza, strasznie niewygodne :/ Szkoda, Contra mimo limitu daje radę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ciekawe mechanicznie, graficznie wygląda za to paskudnie ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
graficznie wygląda za to paskudnie ;d

Smutłem :(

A co jest słabego. Ostatnio kombinowałem z bandami i mogłem przegiąć.

Tutaj screen z innymi mapami w pełnej okazałości

http://i.imgur.com/Ks120vl.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cell-shading i mocne kolorki imho tu szkodzą, sama gra jest fajen i chętnie wykartkuję parę ojro jeśli śmignie na moim telefonie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To chyba głównie przez ten outline

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cellshading na piłkach i ufoku zostanie bo według mnie wygląda dobrze. Ale z paletek i skrzynek chyba jednak wywalę bo się buguje w paru miejscach i potem źle wygląda.

edit:

O teraz powinno być cacy. Chyba te szare ścianki i żółta obwódka psuły mi styl graficzny.

w1H5uGa.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po naprawieniu buga z fizyką w Ptakopysku zabrałem się za poprawę i rozwijanie mechaniki gry robionej na Pixel Jam. Gra ma polegać na walce między dwoma odłamami tej samej cywilizacji o planety w układzie słonecznym (team vs. team) przy użyciu statków kosmicznych. W skrócie: chronimy swoje planety, zajmujemy sąsiednie i podbijamy te przeciwnika aż nie straci on wszystkich planet lub swoich ludzi. Po sieci ofc. Przewiduje maksymalnie półgodzinne sesje.

Takie tam podczas implementacji wchodzenia w atmosfere:

ab661c995ee563e747bd288197b21d67.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta