Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

jakei YYC co to?

GM8 nie mam nowszego

p;rzy strzelaninie i kolizjach zwolniło o jakieś 2 fpsy przy 600 typach, ale to da sie zoptymalizować jeszze mocno,

może dokończe kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to nowego sie nie zarejestruje ale stary przeciez chyba musi zostac wazny inaczej by to niepowazne bylo, ja powiem tak dopuki robie tripa to mi GM:S nie potrzebny (pobawilbym sie z ciekawosci, ale pracowac trzeba w tym co sie zaczelo)

edit.

wysyłam do poklikania, jak ktoś jest właścicielem zabytkowego komputra to proszę napisać czy i jak chodzi: http://sh.st/ejHNh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz jeszcze za dużo grafik/obiektów to spróbuj tą darmową wersję. Będzie działać szybciej. A YYC o którym ktoś wcześniej pisał to jeden z eksportów. Pozwala zrobić prawdziwe kompilowane exe, zamiast domyślnego runnera. I działa to... (nie pamiętam dokładnie, gnysek pokazywał) 900 razy szybciej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nie mogę tego pobrać, jakieś gówno shorte.se pisze wait 0 seconds

 

propa ogarnij dupe, bo czegoś takiego to się znieść nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już już

https://gmclan.org/up993_4_strategical_choragiewy_dwie.html

trzeba ten moduł obadać. dekompilacje mam w dupie w sumie bo i tak mój kod to antymateria jest :D ale to przyspieszenie brzmi zacnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma pro może testować YYC w trybie testowym, ale nie może pod niego kompilować.

Innymi słowy sprawdzę faktyczną wydajność.

 

KIEDYŚ

 

Edit: A i te koszta troche mniej ciekawe by byly, bo:

 

8.1 => GMS: Standard - 10$

GMS: Standard => GMS: Pro - 25$

Moduł YYC - 300$

 

Niemniej nawet jakbys nie mial sie wysilac na oplacenie 900-krotnego przyspieszenia w grze, to z tego co wiem samo 8.1 => GMS (aka $10) przyspieszy twoją grę, bo są optymalizacje. Poprawcie mnie jeśli się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli by tylko surfacy to byłoby bez tragedii bo bardzo mało z nich korzystam, ale gdzieś czytałem że dużo innych zmian z wczytywaniem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez tego ani rusz :D

Ciekawi mnie w GM:S kwestia dźwięków. WIEM że nie można w ogóle nie korzystać z .dll ale jak się już nie korzysta to ten niewidzialny limit nałożony w Game makerze na ilość dźwięków na zasadzie 'nigdy nie wiesz kiedy sie spierdzieli' (dobił ktoś kiedyś do tego momentu? że dźwięków jest za dużo i ch**, mi to zabiło starą wersję tripa, bug którego nigdy nie naprawiłem, w nowym tripie już od 2 lat nie mogę dodać żadnego nowego dźwięku, tylko musze mielić i wczytywać nowe na stare) to przesada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...