Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

1 dzień odpoczynku od tripa i rozkmina w stylu czy nadal umiem:

5e563ed9d8.gif

http://fotozrzut.pl/zdjecia/5e563ed9d8.gif

widzę tą hitową strategię która by powstała za 5 lat :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze zmieniać szerokość kolumny, zmieniać muszkiet na szable, zaprogramowałem jeszcze fajny system morale itp ale nie ma bitwy :P Jak znowu będzie kryzys doprogramuje armaty husarie jakąś piechotę i tatarów, dużo tatarów :)

zaczęło się scinać przy jakiś 2000 żołnieżach więc można by i szaleć, nawet jeśli total war: rzeczpospolita to nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naczesałem ogólnie taki system że większość żołdaków w postaci cyfr siedzi w namiotach :D i np o ile max liczebność jednej chorągwi (a dałoby się do sterowania załóżmy 6) to 150, to można wycofać się i uzupełnić szeregi (w zamierzeniu np husarze którzy stracili w boju konia zapieprzali by do namiotu po zapasowego :D) więc większość takich bitew z okresu w stylu chodów chocim itp dałoby się liczebnie odwzorować, nawet jakby tatarzy mieli 20000 i walka by trwała 3 godziny :D tylko że nie mam koncepcji jak przy takim systemie sterowania zrobić np obrone i ataki na twierdze i zamki (coś mi świta ale nie wiem czy by zadziałało) względnie nawet nierówności terenu, górki doliny :D Ale jeśli kiedyś to ewoluuje i dodam husarzy to nie pogardze im statystyk :D

No i ta gra hipotetyczna powinna mieć multi (a mniej koniecznie singla) a tego nie umiem zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mount n blade taktyki praiwe nie ma :D chaos w walkach

ja mam wizje wlasnie na takie cos pomiedzy mount n blade a total war, nie że tura i mija pół roku, i tysiąc bitew w kampani, tylko jedna wojna, jeden dowódca, ograniczona ilość pułkowników i żołnieży i 90% gry oparte na dialogach/ jakiś zdarzeniach losowych itp. albo żeby jeszcze bardziej uprościć to pare długich bitew historycznych i tyle. względnie nie dużo roboty, ale z drugiej strony na tyle dużo że najpierw trip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...