Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mówił o polskich drogach :) ? Możliwe że coś przeoczyłem,za co bym niezmiernie przepraszal , ale autor nigdzie nie napisał gdzie się będzie rozgrywala gra, albo jakie samochody ma ta gra do zaoferowania :) . Zastanawiam się dlaczego nikt nie krytykuje Burnoutów ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up może, tylko czy o tym wspomniał? Jak nie to czyli jest w polsce

:borek: Może według Twojego dziwnego rozumowania.

 

Oczywiście, że się da. Dało się 20 lat temu, da się i dzisiaj.

 

Troszkę mniej ;) Bo w końcu Micro Machines ( a obstawiam że o te gry Ci chodziło ) nie były od początku 3D. No ale reszta się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się trochę powymądrzać i prędkość na liczniku zależy głównie od skrzyni biegów i obrotów maksymalnych, nie od mocy ani momentu obrotowego, np. jeden silnik kręci się na 8k obrotów a drugi na 5k i mają tą samą moc i moment obrotowy i tą samą skrzynię biegów to ten pierwszy wyciągnie na danym biegu więcej. Drugi przypadek to np. jeden kręci się do 6k rpm i drugi też. jeden ma 500 koni, drugi 50, który wyciągnie więcej na tej samej skrzyni biegów na danym biegu ? Na pierwszych biegach ŻADEN, na ostatnim maksymalne obroty osiągnie tylko ten, który zdoła pokonać coraz większy opór. No ale to podstawowe podstawy są, uwzględnione oczywiście w moim silniku (grze). A jeśli chodzi o to co ma w nim/niej być to coś w stylu nfs pro street, czyli wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier tego typu jest mnóstwo. Nie wydaje mi się też, że plansza 7x7 jest wystarczająca.

 

Ale wygląda ładnie, no i zobaczymy, jak będzie się grało.

 

PS: "You won"? Wydaje mi się, że powinno być "You win".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...