Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio skrobię sobie w wolnych chwilach projekt jakiejś platformówki z elementami rpg. Tuninguję silnik z gmclanu ale nie mam pomysłu ogólnie na grę.. Może Wy coś podrzucicie? Główny bohater to robot, grafikę i ogólne animacje już zrobiłem. Jakaś fabuła i ogólny sens by się przydał:)

 

to co mam - https://gmclan.org/up6389_3_robbo_copy3.html

 

Z sziftem biegamy i dalej skaczemy,

1- pistol, 2- karabin , 3- szotgan / różna amunicja - 0,9 (strzelamy lpm w kierunku kursora) ale to w fazie testów i mega dupnie wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie robię grę, którą gameplayem będzie można przyrównać do baaardzo luźnego klona Castlevanii. 5 różnych broni białych, każdą z nich operuje się inaczej i każda ma swój indywidualny atak specjalny, zabierający manę i 5-6 broni dystansowych, każda ma swoje właściwości (zasięg/moc/trajektoria) i różne klasy postaci, różniące się jednak tylko wyglądem :)

Głównym mym zamiarem jest stworzenie dynamicznej platformówki z lekkimi elementami RPG na dwóch graczy.

1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pxart jest dośc łatwy i wystarczy miec pod ręką painta.

Ja teraz platformówkę robię, to zrobienie wszystkich potrzebnych mi animacji zajęło zaledwie godzinę.

 

Edit:

@Flaque:

teraz masz zerową widocznośc w przód, nie wiesz co Cb czeka. Wcześniejsze pole widzenia było wg. mnie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixelki, nawet te retro też trzeba umieć wykonywać, przykłady ładnego pixelartu:

 

spyrunbig.gif

 

LOTS6.png

 

damagehaze.png

 

egolemdeath-3.gif

 

lancerdeath-6.gif

 

A to co prezentuje Flaq to jest po prostu śmieszne, widać, że mu się nie chce robić i idzie na łatwiznę, otoczenie wygląda beznadziejnie, podłoże i gui to samo, o postaciach ciężko coś powiedzieć, bo tu dużo zależy od animacji ale wróżę niczego na poziomie tego co dałem w pierwszym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory, nie powinienem tego wrzucać tego w tym temacie. Przecież to galeria grafik, right?

Pokazałem co się dzieje, gdy zmniejszymy rozdzielczość przy obecnych grafikach i tu od razu jakiś flamewar.

Nie będę zmieniał grafik przy obecnym stopniu ukończenia projektu tylko dla jakichś krytyków wg. których każdy twórca gier to wybitny grafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...