Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Żeby nie trzeba było zakładać tu tematu z całą zapowiedzią gry, aby pochwalić się nowym efektem, graficzkami, screenem, czy czymkolwiek postanowiłem założyć ten temat.

Z założenia ma to być coś w stylu Galerii grafik z szerszym zakresem wrzucanego kontentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up nie zgodzę się z tym. Bo ja np mogę tu zaprezentować coś co puki co nie jest warte pisania zapowiedzi z racji że nie jestem pewny czy w ogóle uda mi się to skończyć. I tym własnie czymś jest to co teraz pokaże: https://gmclan.org/up539_4_mos.html

 

To ma być turowa strategia, puki co zrobiłem generator mapy i klikanie na gwiazdy :P

EDIt: @anty no, no wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekaw jestem na czym to ma polegać, daj na początku przekierowanie do własnej gwiazdy.

Na podboju rzecz jasna :P

Żeby wygrać trzeba będzie zrobić jedną z tych rzeczy:

- wyeliminowanie wszystkich ras.

- co jakiś czas będzie odbywało się głosowanie na lidera galaktyki, trzeba będzie zdobyć 75% głosów dostępnych w puli. Ilość głosów do rozdania jakie dostaje dana rasa będzie zależeć od liczby populacji.

- wykonanie określonego zadania ustalonego na początku rozgrywki. ( jeszcze nie wiem jakie mogą to być ale na pewno na coś wpadnę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A co jak się pracuje nad więcej niż jedną rzeczą i czy to muszą być tylko gry ?

No niekoniecznie gry ale bez przesady (gry planszowe np się jeszcze zmieszczą), wrzucaj ile chcesz rzeczy :) Ja pracuje nad 3 projektami aktualnie, ale póki co tylko ten mogę pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Macie rację, może i ten temat ma jakąś rację bytu. Chociaż osobiście preferuję nie zdradzać nic i zbliżając się ku końcowi dowalić zapowiedź z grubej rury. :)

Żebym jeszcze kurde miał okazję tak dowalić kiedyś to by było fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Happy Days ... pass away (komiks, Jak na razie same projekty na papierze)

- hero (gra planszowa wzorowana nad heros 4 rasy (Afrykańczycy, Europejczycy, Indianie i Chińczyki )

zamek mapa

- strona domowa www.lxd.yoyo.pl

- Fantastic Adventure Of Zzk (gra 3D Ala dizzy w c++ na silniku Irrlight)

Pierwsze area (jeszcze nie otekstórowana) wstępny projekt mapy

- WTW2 (szczelanka 3D topdown online w game maker)

Edytor 1 plansza(cmentarz) test_shodów gameplay

 

to są jak na razie moje główne projekty nad którymi pracuje sobie powoli, a i zmieniam wszystkie swoje stare projekty by używać w nich samych autorskich materiałów jak to było z pac manem 3D zmiennym na frog man :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Z tych wszystkich projektów najlepiej zapowiada się WTW2, ładna grafika, może być ciekawy gameplay. Ciekaw jestem na jakim etapie prac jesteś? Masz już działające multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich projektów najlepiej zapowiada się WTW2, ładna grafika, może być ciekawy gameplay. Ciekaw jestem na jakim etapie prac jesteś? Masz już działające multi?

Bo jest najstarszy z nich wszystkich i najbardziej rozbudowany :P

na razie stanęło na tworzeniu hud'a do gry

 

Nie potrafię się zdecydować na jakiej zasadzę ma być używanie broni

- czy klasycznie (zbieranie ammo i zdobywanie nowych broni, po zdobyću nowej możesz zawsze ją wybrać )

- czy typu upgrade ( po zdobyciu upgrade masz lepszą broń ale bez ammo latasz bezbronny)

- czy typu downgrade (po zdobyciu nowej broni masz full ammo a po jej zużyciu downgrounduje się do broni podstawowej)

- czy ala liero (masz bron jaką weźmiesz i nieskończoność ammo ale reloud zajmuje różna ilość czasu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

3 albo 4 opcja najlepsza jak dla mnie.

Ale to też zależy od zróżnicowania broni, bo jak będzie duże to 4 lepiej, jak mniejsze, a będą się bardziej statami tylko różnić to 3 opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

og.png

Efekt ognia, niezbyt dopracowany.

pl1.png

pl2.png

To są grafiki z platformówki, którą przestałem robić 3 dni po zaczęciu pracy nad nią :/

sa.png

A to jest z już skończonej gry. Można ustawić dowolną ilość min i wielkość mapy (tzn. max 30x30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Uff, skończyłem moje portfolio updatować, w końcu to ładnie wygląda:

http://anty.pigames.pl/games.html - jakby ktoś chciał zobaczyć wszystkie projekty, które robiłem i dotrwały do grywalnej wersji

http://anty.pigames.pl/art.html - i tu grafiki

 

jeszcze będę dodawał podstronę z projektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeśli ma nam to pozwolić uniknąć zaśmiecania całego działu nowymi tematami w których ludzie nawet screenów nie dają, bo "jeszcze nie ma co pokazać" to na razie temat przyklejam na prośbę ANtY i zobaczymy co z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
łojezu, anty, nani to Twoja gra?

A coś świadczy przeciwko tej tezie? :mellow:

 

btw: to pierwsza gra jaką kiedykolwiek zrobiłem! wcześniej nawet ctc nie zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Platyna, temat dostał moją zgodę, uważam, że to dobry pomysł - na GMC.yoyogames.com mają co miesiąc taki temat - nad jaką grą obecnie pracujesz - i tam wrzucasz tylko screeny, bez żadnych innych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Anty a ten czołg będzie miał jakąś fizykę?

Póki co nie myślę nad fizyką czołgu, ale co konkretnie masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...