Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

prócz zbytniej "bąblowatości" refleksji światła na drzewie, to jest naprawdę przyjemnie. Szczerze mówiąc wygląda IMO lepiej niż poprzednia wersja, która zbyt mi zajeżdżała flashówką

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie tyle już mam w tym projekcie zaprogramowane, więc pasuje się pochwalić :) Właśnie zabiłem pierwszego Ghoula :)

PixelWitcher_13.png

Props stary! Ty to wszystko sam robisz?

 

Adriann, też wygląda to megaśnie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adriann na prawdę genialne, a zwłaszcza ta animacja.

Nikas - tak na razie robię wszystko sam, ale jest przynajmniej łatwiej, bo mam na czym się wzorować :D

Ignatus - zręcznościowa, system namierzania, uniki i wyprowadzanie ciosów, ale to jeszcze jest w powijakach, ale jako tako działa.

 

EDIT:

Pracuję aktualnie nad oświetleniem dalej, co powiecie na taką noc:

PixelWitcher15.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Intro oraz menu:

 

Jeśli się Wam to podoba, to pomóżcie i dajcie like&share.

 

intro jest super ale menu jest czerstwe, zaczynając od słabego ryja geralta, idąc przez słabe particlesy i kończąc na beznadziejnych animacjach krzaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, przepraszam za menu. Przyznaję, że robiłem je na skróty, więc dzwoneczek z Gry o Tron i wszyscy razem krzyczymy "shame" :).

Anty to będzię coś w stylu Fruit Ninja? Chell: oficjalnie na razie nie, czasu i miejsca nie ma, ale mam się nie zniechęcać.

 

Takie małe pytanie, ma ktoś z was do polecenia jakiś poradnik lub progam dot. animacji i pixel artu? Dotychczas robiłem to w PSie korzystając z osi czasu, ale nie jest to wygodne, ani szybkie, a wprowadzanie drobnych zmian może być na prawdę uciążliwe (nie, żebym uważał, że robienie animacji to proces szybki i łatwy, ale na pewno da się to jakoś usprawnić).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...