Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to fajne i pomysłowe.Jak zrobiłeś żeby zawsze była możliwa do przejścia ścieżka do kulki?Bo rozumiem że układ planszy losowy

Nie zrobiłem. Jedyny sprawdzany Warunek jest taki że dobra kropka nie może być za blisko złych. To jest pierwszy gameplay jaki wpadł mi do głowy: ogon maleje po kolizji ze złymi. Więc przegrywasz gdy dobra kropka zostanie otoczona przez złe i nie masz jak do niej dojść.

 

Drugi rodzaj gameplayu, który teraz kończę, prowadzi gracza po ścieżce która zawsze jest możliwa i gracz będzie przegrywał w momencie gdy nie trafi w kropkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów dalej wstawiłem pierwsze próbki gameplayu bijatyki którą namiętnie tworzę. Teraz nadszedł czas na pierwsze prace przy graficzkach, po różnych próbach doszedłem do tego(oczywiście nie skończone), co sądzicie o takim stylu?

palladyn01b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T0FGpjB.gif

Ostatnio pokazywałem same transformacje. A dziś dla zabawy spróbowałem dodać perspektywę. Wygląda o wiele przyjemniej dla oka, ale oczywiście muszę brać pod uwagę inną pozycję kursora przy przyciskach etc. No i widać lekko jest zbugowane też.

Jakby ktoś nie widział to pierwsze 5 sekund to zwykły tryb 2D, a kolejne 5 sekund to tryb 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Adriann bardzo dobrze. Już też nie mam tego zastrzeżenia co ostatnio i każdy miecz trzymany jest dobrze.

 

A ja dziś na streamie pracowałem nad replayami do MinoTour. Skończone. ;)

 

Edit: a teraz czekając na nowe grafiki zrobiłem to...

WZMQiTM.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...