Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Anty też na to tak cichcem liczę, ale też nie chcę przesadnego niedoroba w świat wypuszczać :P (choć wszystkiego nie poprawię tak jakbym chciał bo i kolejne 4 lata mogłoby być mało), ale fakt faktem jest sporo gier które ze względu na ich skale czy klimat czy jeszcze coś innego wybacza się błędy jak wspomniane Iji (w które nie grałem ale i słyszałem wiele dobrego) czy z bardziej wysokobudżetowych wymieniane wcześniej dark souls albo cała seria elder scrolls, arma , deus ex, system shock, mount n blade, thief nawet mój ukochany :) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Dark Souls sztuczna inteligencja wrogów to jeden wielki bug :D ale gdyby tak nie było to mogłoby być nie do przejścia

moim ulubieńcem pod tym względem jest Skyrim, nie da się zaprzeczyć ze gra świetna, ale ilość niedorzeczności które można w niej zrobić przekracza ludzkie pojęcie :)

Trip dużo błędów (chyba) nie ma, nieraz można się zaciąć na ścianie czy coś, ale jak się uda to i wyjść z tego można, a jak na survival horror jako gatunek którego wszystkie legendy miały sterowanie spieprzone - to nie jest aż tak sztywno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to alone in the dark 5 przebił wszelkie rekordy :P Residenty generalnie zlego nie miały sterowania tylko te ustawienia kamery wszystko utrudniały jak to w większości horrorków, przy tym to w tripie już super komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo też się zawiodłem kosmicznie, taki syf z drobnymi przebłyskami genialności, ale na tymi rzadkimi że nie ma się co męczyć

ale ile byl gier (np nocturne

, blair witch project) które w swoim czasie były tak świetne że aż żal był wpisywać kody, no ja może młody byłem itp ale nie potragfiłem za cholerę przejść a musiałem zobaczyć co będzie dalej, te nagłe zmiany kamery, przeciwnicy wszędzie i brak mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i boss gry! (rosnący ciągle skurwiel + szalony nazista) na podobieństwo flipa i flapa aka orstein and smoug uczyli mnie pokoryy kilkadziesiąt razy.

W nocturnie nazistów nie ma , ale są wszystkie potwory z legend (choć naziści i nazja to też taka legendarna nacja które już wymarła pono), wilkołaki wampiry i bóg wie co jeszcze bo za trudne było i nigdy nie przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie

 

moim ulubieńcem pod tym względem jest Skyrim, nie da się zaprzeczyć ze gra świetna, ale ilość niedorzeczności które można w niej zrobić przekracza ludzkie pojęcie

Według mnie największa bolączka współczesnych erpegów i nie tylko - 3D zabija umowność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

fajnie, że bez full screena i tak mi zmieniło rozdzielczość ekranu na 12 x 9 pixeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cellshading na piłkach i ufoku zostanie bo według mnie wygląda dobrze. Ale z paletek i skrzynek chyba jednak wywalę bo się buguje w paru miejscach i potem źle wygląda.

 

edit:

O teraz powinno być cacy. Chyba te szare ścianki i żółta obwódka psuły mi styl graficzny.

w1H5uGa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naprawieniu buga z fizyką w Ptakopysku zabrałem się za poprawę i rozwijanie mechaniki gry robionej na Pixel Jam. Gra ma polegać na walce między dwoma odłamami tej samej cywilizacji o planety w układzie słonecznym (team vs. team) przy użyciu statków kosmicznych. W skrócie: chronimy swoje planety, zajmujemy sąsiednie i podbijamy te przeciwnika aż nie straci on wszystkich planet lub swoich ludzi. Po sieci ofc. Przewiduje maksymalnie półgodzinne sesje.

Takie tam podczas implementacji wchodzenia w atmosfere:

ab661c995ee563e747bd288197b21d67.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...