Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

Ereg w ogóle możesz mi jedną rzecz przybliżyć?

Podobno jesteś Czechem, więc mieszkasz w Polsce? Czy tylko znasz Polski? Jeżeli tak, to skąd :) Ciekawi mnie to, bo większość obcokrajowców(co zrozumiałe) mówi, że choćby nie wiem co nie nauczy się Polskiego, bo za trudny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski, Polskim, ale pani Cię nie nauczyła, że odpowiada się całym zdaniem i używa wielkiej litery(aczkolwiek nawet zakończenia zdania typu !/./.../? też nie ma...
Proszę Pana, to jest sieć Internet. Proszę nie spinać pośladów.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Polski, Polskim, ale pani Cię nie nauczyła, że odpowiada się całym zdaniem i używa wielkiej litery(aczkolwiek nawet zakończenia zdania typu !/./.../? też nie ma...

 

twoja chyba zapomniała o interpunkcji i kiedy piszemy wielką :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika z moich gier < 1% poziomu koncept artów do innych gier. Pocieszające :D

 

Ja pracuję nad zakończeniem do czwartej cześci Bad Dream. O ile ktoś wie o czym w ogóle mówię :D Jestem po prostu tak zmęczony, że zamiast robić, wolę pisać tutaj co robić powinienem. :P

 

Robienie point&click przypomina bardziej robienie prezentacji jak gry xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Polski, Polskim, ale pani Cię nie nauczyła, że odpowiada się całym zdaniem i używa wielkiej litery(aczkolwiek nawet zakończenia zdania typu !/./.../? też nie ma...

przymiotniki z małej, panie MaxBrainDamage :rolleyes:

to w angielskim z dużej nazwy języków z dużej ciśniemy

 

also tak jak chell wspomniał, interpunkcja też naganna : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interpunkcji to jedynie nawiasu zapomniałem zamknąć ;)

Znam się lepiej na interpunkcji niż ktokolwiek z Was. Może nie uwierzysz, ale jestem też raperem i w moim fachu każda kropka, przecinek, średnik, czy apostrof ma kolosalne znaczenie.

Fakt, z dużą literą to się stuknąłem, ale wiesz o co mi chodzi. Wiem, że jesteś z tych "obrońców języka" i nie spodobała Ci się moja wypowiedź odnośnie znaków o tej samej wymowie. Prawda boli, ale trzeba ją umieć przyjąć. Ja dawno pogodziłem się, że Polski to najbardziej zawiły i trudny język. Jednak mamy się czym szczycić. Potrafimy używać tak trudnego języka ;)

Nie lubię plastikowych żołnierzyków. Nasz język? Co mnie to obchodzi, nie będę sztucznym patriotom, bo Państwo potrzebuje wytworzyć sztuczną więź by mieli obrońców. Mimo wszystko zawsze będę bronił Polski, ale potrafię przyznać się do naszych wad. Nawet nie macie pojęcia pewnie o ile łatwiej rymuje się w innych językach. Toż to w językach typu angielski, czy francuski banał. W Polskim prawdziwe wyzwanie, tak samo z wymową. Nie da się tak szybko mówić, jak Anglicy(w sensie gdybyśmy z nimi mierzyli się na prędkość, nie tak jak mówimy na co dzień) przez głoski typu "sz", "cz", "ć", czy "ś". Ale jestem dumny, że radzę sobie z tym. Denerwuje mnie jednak, że ludzie w internecie dają sobie wmówić, że tak ważne jest, czy napiszemy "ból", czy "bul". Owszem, jest to poważny błąd i nie można tak pisać, ale w internecie za to zostaniemy po prostu zlinczowani. Dlatego ironicznie zwróciłem Ci uwagę. Próbowałeś nie mówić o co Ci chodzi, myśląc, że nie da się odpowiedzieć na coś czego nie powiedziałeś. Słusznie. Ale ja potrafię się domyśleć. Nie przeszkadza mi Wasza pisownia, serio. Nie chce "spinać pośladów". Ale to była tylko odpowiedź ;)

 

Aha wiem, że ktoś zaraz powie: "zaraz, ale przed "ale" stawiamy przecinek. To powiem tyle: zrozumcie, że polonista nie zawsze ma całkowitą rację. Można zaczynać zdanie od "ale", zależy jak chcemy by nasza wypowiedź była odczytywana, natomiast nie można nie postawić np.: przecinka przed "że". Wtedy to zdanie brzmiałoby - cóż - do kitu ;) Kropka to dłuższa przerwa podczas odczytu niż przecinek, a to bardzo istotne ;)

 

Sorry za offtop, ale musiałem to wyjaśnić, a jako, że administracja jest skora do żartów(co w sumie nie jest złe - tak XYE, zgrywałem się z tym obrażaniem, bo chyba mało kto załapał :)), więc raczej za jeden offtop - zrozumiały zresztą - nie ukażą mnie. Tym bardziej, że nie ja pierwszy to czynię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

błagam, okaż się być super trollem a nie skończonym idiotą xD

będziesz się wykłócał że twoja niepoprawna pisownia jest poprawna bo jesteś rapsem, przedstawicielem najniższej grupy społecznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interpunkcji to jedynie nawiasu zapomniałem zamknąć ;)

Znam się lepiej na interpunkcji niż ktokolwiek z Was. Może nie uwierzysz, ale jestem też raperem i w moim fachu każda kropka, przecinek, średnik, czy apostrof ma kolosalne znaczenie.

Fakt, z dużą literą to się stuknąłem, ale wiesz o co mi chodzi. Wiem, że jesteś z tych "obrońców języka" i nie spodobała Ci się moja wypowiedź odnośnie znaków o tej samej wymowie. Prawda boli, ale trzeba ją umieć przyjąć. Ja dawno pogodziłem się, że Polski to najbardziej zawiły i trudny język. Jednak mamy się czym szczycić. Potrafimy używać tak trudnego języka ;)

Nie lubię plastikowych żołnierzyków. Nasz język? Co mnie to obchodzi, nie będę sztucznym patriotom, bo Państwo potrzebuje wytworzyć sztuczną więź by mieli obrońców. Mimo wszystko zawsze będę bronił Polski, ale potrafię przyznać się do naszych wad. Nawet nie macie pojęcia pewnie o ile łatwiej rymuje się w innych językach. Toż to w językach typu angielski, czy francuski banał. W Polskim prawdziwe wyzwanie, tak samo z wymową. Nie da się tak szybko mówić, jak Anglicy(w sensie gdybyśmy z nimi mierzyli się na prędkość, nie tak jak mówimy na co dzień) przez głoski typu "sz", "cz", "ć", czy "ś". Ale jestem dumny, że radzę sobie z tym. Denerwuje mnie jednak, że ludzie w internecie dają sobie wmówić, że tak ważne jest, czy napiszemy "ból", czy "bul". Owszem, jest to poważny błąd i nie można tak pisać, ale w internecie za to zostaniemy po prostu zlinczowani. Dlatego ironicznie zwróciłem Ci uwagę. Próbowałeś nie mówić o co Ci chodzi, myśląc, że nie da się odpowiedzieć na coś czego nie powiedziałeś. Słusznie. Ale ja potrafię się domyśleć. Nie przeszkadza mi Wasza pisownia, serio. Nie chce "spinać pośladów". Ale to była tylko odpowiedź ;)

 

Aha wiem, że ktoś zaraz powie: "zaraz, ale przed "ale" stawiamy przecinek. To powiem tyle: zrozumcie, że polonista nie zawsze ma całkowitą rację. Można zaczynać zdanie od "ale", zależy jak chcemy by nasza wypowiedź była odczytywana, natomiast nie można nie postawić np.: przecinka przed "że". Wtedy to zdanie brzmiałoby - cóż - do kitu ;) Kropka to dłuższa przerwa podczas odczytu niż przecinek, a to bardzo istotne ;)

 

Sorry za offtop, ale musiałem to wyjaśnić, a jako, że administracja jest skora do żartów(co w sumie nie jest złe - tak XYE, zgrywałem się z tym obrażaniem, bo chyba mało kto załapał :)), więc raczej za jeden offtop - zrozumiały zresztą - nie ukażą mnie. Tym bardziej, że nie ja pierwszy to czynię...

tldr.gif

bul dópy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem idiotą, zrozumcie, że czasem po prostu trzeba się wyluzować i zabawić :P Czasami ciekawi mnie jak wygląda wasza mimika po pewnych wiadomościach xD

A co do "Polski". Przyznaje, tam po prostu się pomyliłem, ale teorytycznie to nie musi być błąd. Jeżeli chcemy okazać do czegoś, lub kogoś specjalny szacunek, używamy wielkiej litery. Dlatego jeżeli chcemy wyrazić specjalny szacunek można napisać z wielkiej litery np.: "Ukochany mój język - Polski" ;) Ale wskaż tam błędy interpunkcyjne, chętnie poczytam, bo sprawdziłem jeszcze raz ten post i takowych nie widzę :) Może się rzeczywiście pomyliłem, człowiek to istota mylna :)

 

Morro: takie gif-y to według mnie oznaka niedojrzałości. Po pierwsze: to oznaka braku własnego zdania ze względu na popularność ich używasz, a nie skuteczności, czy uznania. Po drugie: odpowiadamy całym zdaniem wyczerpując temat! Potem dziwić się, że tak źle ocenia społeczeństwo informatyków...

I nie prowokuj robiąc błędy. Nie mam manii na tym punkcje, ale nie powinieneś specjalnie okaleczać mowy. Toleruje błędy, ale to co ty robisz to chamstwo wobec innych Polaków w tym mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wiem kiedy należy używać przecinków. Wskaż fragment co do którego masz nie pewność, a ja to wyjaśnię. Jako raper jestem poetą i dlatego o tym wspomniałem, bo poeta musi znać interpunkcję, nie po to, żeby kozaczyć ;)

 

@e: Chell: mój błąd, przepraszam ;) Nie jestem nie omylny, szczególnie w kwestii ortografii, ale w kwestii interpunkcji znam się na tym(co nie oznacza, że jestem nie omylny) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

czyli jednak się będziesz wykłócał że twoje niepoprawne pismo jest poprawne bo jesteś rapsem

eh, jak możesz wiedzieć kiedy użyć przecinka skoro nawet ze spacją sobie nie radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę sobie ze spacją, tylko czasami mi się wciśnie, lub usunie, Ale spacje nie leżą w moim fachu tylko interpunkcja. Pisząc wers nie muszę odstępów idealnie robić, bo to nie wpłynie na odczyt ;) Ale nie róbmy już offtop-u, chcesz to załóż temat osobny na vahalli jak chcesz się wykłócać ;)

 

@e: Poza tym uniknąłeś odpowiedzi - podaj fragment!

Zapal joint-a, wyluzuj się i może wtedy zaczniesz inaczej postrzegać świat. Bo na razie jesteś zmęczony i wypaczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kiedy należy używać przecinków.

Wskaż fragment, co do którego nie masz pewności

Ale spacje nie leżą w moim fachu, tylko interpunkcja.

chcesz, to załóż temat osobny na vahalli, jeśli chcesz się wykłócać

jointa
Wystarczy poprawek, mistrzu interpunkcji?

 

I, koledzy, nie z dużej litery piszemy, ino z wielkiej. ;)

 

Coby nie było całkowitego spamu:

skely0653a.png

Tutaj wydaje mnie się, że ściana w tle jest za ciemna (lub szkielety za jasne, dunno), przez co szkielety na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby wisiały w powietrzu.

A tileset ziemi imho za często się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom, masz rację w obu przepadkach, ale w drugim to ja tego nie napisałem. Wiem, że z "Wielkiej" nie "dużej".

A pierwsze - zmęczenie :) Ale mówiłem w tym fragmencie w którym mi zarzucił kolega niepoprawną interpunkcje ;)

 

@E: Pierwszy i ostatni to zgoda. Plus drugi, ale to nie interpunkcja.

Czwarty zaś jest poprawny interpunkcyjne. Lepiej jak bym użył słowa "jeżeli", ale to synonimy i przed oboma nie musi być kropki.

"chcesz, to załóż temat osobny na vahalli, jeśli chcesz się wykłócać"

Ostatni człon jest dokończeniem zdania, nie nowym. Jak to sobie wyobrażasz? "chcesz, to załóż temat osobny na vahalli. Jeśli chcesz się wykłócać."? To ma inny sens(a właściwie to praktycznie go nie ma. To byłby błąd ;)

 

@e2: Bo joint to angielskie słowo. Powinno używać się łącznika "-" ;)

 

A co do pracy, mi wydaje się, że kamienie zbyt jaskrawe oświetlenie mają, a ziemia - nie wiem co z nią, ale coś nie tak. Co do szkieletów i ziemi to zgadzam się z Bedziomem, ale tileset jakoś ujdzie :) Resztę moje oczy tolerują :P

 

@down - Ban ANty - to wada. Naprawdę utrudnia rymowanie i wiele innych rzeczy jak wymowa. A na resztę nie odpowiesz, bo nie umiesz. Nie wieżę, że nie przeczytałeś. I nadal kłócisz się a nie podałeś w przeciwieństwie do Bedzioma fragmentów. Tyle, że mi chodziło o tamtą dokładnie wypowiedź, a nie następne, bo tamtej jestem prawie pewien :)

 

Idę już spać, dobranoc i przepraszam za częściowo wymuszony(ja zacząłem - przyznaje, a potem to już wypadało odpowiadać) offtop :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Polski to najbardziej zawiły i trudny język.

i to według ciebie jego minus?

 

oh boy :thumbsup:

 

 

a reszty dyskusji nei chce mi się czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takiego wała, jak Polska cała! http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=443 - z wielkiej, czy z dużej to tylko kwestia upodobań - gdzie nie poszukasz, tam znajdziesz. Nawet moi nauczyciele od Polskiego mówią z dużej litery, choć starzy mówili z wielkiej. A co do Liona to weź te ściany ze szkieletami rozjaśnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlaj jakieś strzałki pod/nad wyborem w menu, inaczej nie jest czytelne sterowanie po menu

i błagam, zmień ten cukier muzykę, bo filmik przestaję oglądać 2 sek po jej wejściu ;_;

 

Muzyka się zmieni... Tylko muszę kogoś za ryj do tego złapać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...