Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

póki co nic specjalnego, to nie jest zapowiedź, tak wrzucam, żeby pokazać co mam aktualnie na talerzu.

 

the meaning nie poszło w niepamięć, czekam na dźwięki od Chrisa, żeby demko z intrem i 8 dniami gameplayu wypuścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co nic specjalnego, to nie jest zapowiedź, tak wrzucam, żeby pokazać co mam aktualnie na talerzu.

 

the meaning nie poszło w niepamięć, czekam na dźwięki od Chrisa, żeby demko z intrem i 8 dniami gameplayu wypuścić

 

Tak widzę,że sporo osób robi platformówki.Ja wczoraj aż do rana oglądałem na kryptoreklama różne przygodówki.Np fajny jest Sonic 2d ten klasyczny i inne przygodówki.Stwierdziłem,że branie się za wielki projekt to głupota i od dzisiaj zaczynam robić przygodówkę.Prawdopodobnie będzie się biegać 'superbohaterem'.Typka zrobie może niewymiarowego,żeby trochę wyglądał jak z komiksu.Zobaczymy w każdym razie powodzenia.Te gry są naprawdę grywalne. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

callkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

callkiem niezle

 

Ale czasem na bardziej równym lub ostro wklęsłym terenie się blokuje.Poprawie to tak,żeby działało na każdej nawierzchni.Mam orginalne Wormsy i Sonica Generations ale coś nie idzie zainstalować a chciałem trochę inspiracji zaczerpnąć.A tak w ogole to powiększe to i zrobie,że w grze biega się gołą kobietą i leje przeciwników.Musi być brutalnie.Strzałki,spacja i zxc.Tyle klawiszy na gre starczy chyba. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka godzin od ostatniego posta więc nikt mnie chyba za to nie udusi a mam do Was ważne pytanie. Postać w moim projekcie chyba powinna być większa, nie uważacie? Zrobię chyba dużo większą ale bez przesady, nie może zakrywać całego ekranu, na razie taka ale mało czytelna niestety:

 

malutki.png

 

grzyby.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma styl, ja bym zostawił, albo niewiele powiększył - tak 2 razy, 3 to przesada. ;)

Z Sonica już muchomorki zaczerpnąłeś - pierwsze lvle z Sonic & Knuckles, a chmurki to Wing Fortress. ;D

Chociaż w Generations chyba nie ma wszystkich poziomów z każdej części, dlatego polecam zagrać w oryginalne części StH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma styl, ja bym zostawił, albo niewiele powiększył - tak 2 razy, 3 to przesada. ;)

Z Sonica już muchomorki zaczerpnąłeś - pierwsze lvle z Sonic & Knuckles, a chmurki to Wing Fortress. ;D

Chociaż w Generations chyba nie ma wszystkich poziomów z każdej części, dlatego polecam zagrać w oryginalne części StH.

 

Szczerze mówiąc to robie i to kilka projektów ale jakoś to sklece i chyba zrobię tą przygodówkę z elementami skradankowymi,różne światy,przenoszenie się,fabuła i horror,wpływ dźwięku na atmosfere.Musze to zrobić i oczywiście będzie bez myszki gra.Może coś będzie.Grzyby akurat zrobiłem takie bo lubie przyrodę,grzybki,las,rośliny jeszcze w ruchu jest ok,chmury wymienie są tylko tak na szybko zrobione w minutę.Jak się to zagęści będzie ok,najpiew ogarnąć postać muszę.

Ps.nie chcę tu zrzynać,po prostu chcę zrobić dość prostą przygodówkę z dość soczystą grafiką,gdzie niegdzie smutną i prosta motoryką.Systemu rozwijania postaci raczej nie będzie.Jedynie zatrzymywanie czasu,zamrażanie czasu,zwalnianie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@anty: ile planujesz mieć postaci? Zakładam, że będzie to platformowa bijatyka vs 2p

"postaci" będzie dużo, ale to nie będzie bijatyka vs 2p, jakby byli chętni to na dwóch graczy bym zrobił risk of death, ale na to mamy trochę inne plany

 

wiem, że nie wygląda to spektakularnie, ani nic ale i tak wkleje, żeby was pomęczyć :**

 

0oUUXpF.gif

 

 

i tu >bardzo< rough widok mapy

 

qVvdJJy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"postaci" będzie dużo, ale to nie będzie bijatyka vs 2p, jakby byli chętni to na dwóch graczy bym zrobił risk of death, ale na to mamy trochę inne plany

 

wiem, że nie wygląda to spektakularnie, ani nic ale i tak wkleje, żeby was pomęczyć :**

 

0oUUXpF.gif

 

 

i tu >bardzo< rough widok mapy

 

qVvdJJy.png

 

dobre,rób to,pewnie będzie się chodzić po mapce i potem lać na planszy od boku :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też z Sonica. W Sonicu CD przenosiłeś się w czasie, a w każdej części (2D) masz przyspieszanie czasu. ;D

 

Sonic zrył mi mózg. :|

 

A to nie wiem,bo niestety nie grałem a mam orginały i lipa hehe.Poniżej losowe tworzenie się grzybków.Na razie nie zajmuje się grzybkami tylko zaczynam budować powoli sierociniec czy tam szpital psychiatryczny co do grzybów to nie zdradze po co one.Wczoraj natknąłem się na problem z programem do modeli,coś się popsuło ale mam nadzieję,że dzisiaj na spokojnie ogarnę i dalej będe robić.

Starszy screen z grzybami:

 

screenshot100.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gier dot. narkotykow moja ulubiona zrobiona w gm

http://gamejolt.com/games/shooter/psychede...sin-squad/5348/

i latwa do zrobienia. genialne uzycie prostych grafik, wyglada profesjonalnie. najtrudniejsza byla do zrobienia (dla mnie bylaby bo sie tym nie interesuje) pewnie malo wazaca iluśbitowa muzyka. tez super

EDIT

a tę grę pobeirajcie i lepiej z innego zrodla choc raczej bedzie taka sama bo warto ale ta strona okropnie renderuje tę grę do grania online. nie doslownie renderuje. nie wiem czy tylko te ale gra sie duzo gorzej, smieszna rodzielczosc, myszka gwaltowniej inaczej chodzi. moze nawet odwrotnie. chodzenie tez.

/edit

 

@heh van anty jestes rok starszy jesli forum nie klamie a masz swietne projekty i grafiki za soba. nie podlizuje sie ale zauwazylem ze nie warto sie interesowac wieloma rzeczami po trochu tylko np 1-3max ale tak calkowicie. motywujesz mnie hah

 

co do aktualnego projektu to od dawna nei robie nic i zniknely mi moje 4letnie zasoby z kompa :( niedawno. ale chcialem zrobic jakiegos rpg od dawna z prosta grafika mojego autorstwa (mialbym problem z animacjami np chodzenie walka). mam duzo pomyslow i chetniej zrobilbym tylko rpg online w gmie ale nie mam teraz czasu ani checi na uczenie sie czegos w gmie a dokladniej tego multiplayer (maturalny rok). wiec zrobie tego singla w sredniowieczu za jakis czas i bedzie to moja pierwsza godna uwagi gra. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne: w grze możesz sie naćpać i wtedy biegasz po grzybach?

 

Niekoniecznie,tzn gra będzie się działa w sierocińcu albo szpitalu psychiatrycznym.Ta gra jest po części o mnie i mojej chorobie schizofrenii czyli coś w stylu inspired by true story.Przenoszę się wstecz.Mam sporo pomysłów.Jeśli chodzi o problemy to animacje ale jakoś to ogarnę i największy to podłoga.Nie chcę,żeby była całkiem płaska jak w mario czy niewielka jak w sonicu.Jest troszkę szersza ale nie psuje efektów.Nie mam na nią grafiki tylko prosty 'marker' symbolizujący coś tam.Potem rzucę screen to zerkniecie.Liczę na Wasze rady.Stwierdziłem jakby podłoga była zbyt płasko to by to dziwnie wyglądało przy tak dużej ścianie. <_<

 

Poprawek ciąg dalszy Czekam dalej na cały nowy set animacji więc walką nie moge się zająć bo i tak ją jeszcze przebuduję Na razie poprawiam ruchy kamery,wszystkie mniejsze bugi zostawiane "na potem" i bawie się shaderami

 

Dobre jest.

 

 

Edit:dzień później...

Crysisa,Tomb Raidera z tego nie zrobię tak więc odrzuciłem taki 'look' gry jak poniżej.Chyba,że chciałbym robić tylko i wyłącznie gre filmową przy użyciu mychy. W tworzeniu gier najgorsze jest to,że jak się robi to człowiek ma mieszane uczucia i sporo pomysłów.

Odrzut:

GrzybkiNieaktualne.png

 

PNieaktualne.png

 

WhiteRoom.gif

 

+18

https://gmclan.org/uploader/8726/PNieaktualne3.png

https://gmclan.org/uploader/8726/Shadow_converted.gif

To powyżej to taki test cieni Cycków z kosmosu.Na początku jest pokrywanie cienia światłem,potem odbicie na szybie.Wiem,że to wygląda jak gniot hehe ale ja nadal walcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Elevator: miło, że kogoś zainspirowałem do pracy, chociaż nie kumam tego z 1-3 rzeczami, że powinienem zawęzić się tylko do kodowania/rysowania np.?

 

@adam014: no no, z każdym screenem widać postep, ciekaw jestem jak to na końcu będzie wyglądać :)

 

 

oczywiście gif zjebał kolorki, jak można się domyśleć :)

 

QPPF7OB.gif . O0vM2K1.gif

 

pJFewda.gif . HbWrEE5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...