Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

actually to jedyne zajęcie, które odciąga od depresyjnych myśli także staram się tym zajmować w wolnym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Thx, tak, na to trochę czasu się na pewno zejdzie. Od dawna chciałem się zabrać za jakąś grę z fabułą, zmuszającą gracza do przemyśleń/z przekazem i w końcu się zabieram do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że pasuje tu dołożenie elementu skradanki, dynamiczne ruchome światła próbujące śledzić gracza... jakoś tak ten początek. Jak bd miał jakiś design samej fabuły pochwal się, chętnie przeczytam jeśli to nie bd coś secret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@I am vader: thx :3

@Huder: bo będzie!

@Will: tak, nikas też wspominał, że by skradanie pasowało, mogę jak coś podesłać soon zarys fabuły (tylko ja uważam, że to słowo strasznie jest ujowe?) ale tylko na pw, bo nie chciałbym nigdzie spoilować plotu + nie wiem jeszcze co zostatnie, a co zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ludzie prawdopodobnie by się w ogóle nie skradali, takie mam wrażenie :/

Truu

 

W takiej fajnej japońskiej skradance o ninja "Tenchu" gracz też może się skradać albo napierdalać ale za to pierwsze jest nagradzany odblokowaniem itemków.

A za to drugie nic nie dostaje oprócz tego że przechodzi grę. Po za tym tam przeciwnicy są wymagający i faktycznie na niektórych mapach zwykle nie da się pokonać wszystkich bez stealth killi.

 

Pomyśl też nad jakimś systemem nagradzania tych skradających się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

bo chyba kazda skradanke mozesz sobie ulatwic sciagajac kilku (albo i wszystkich wrogow), ale to nie jest ten sposob, ktory daje satysfakcje. MOTN - chcesz zabijac? Smialo, ale punkcikow za stealtha nie dostaniesz. Hitman? Smialo, ale jestes slaby. Splinter Cell? Go on, ale wiedz ze nie tak powinno sie to robic. MGS? Strzelaj, ale na dluzsza mete tego pozalujesz. Jak jeszcze ci malo to pograj sobie w kilka skradanek, sam zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl o tym tak:

 

Jesli sie skradasz mozesz potrzebowac duzo drogich umiejetnosci, jesli walczysz mniej umiejetnosci i tanszych.

Wiec musisz sie skradac aby miec premie bez ktorej cie nie stac na ulepszenie skradankowe.

 

I to tylko przyklad, nie mowie ze adekwatny do gry antka.

 

W Deus Ex dostajesz premie za bycie stealth, aby zrekompensowac doswiadczenie ktorego nie dostales bo nie zabijales ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell, przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Bo czemu oni mają być nagradzani? Jedni wolą się skradać, inni prosto nawalać. Ja bym prędzej zrobił poziomy w których bez skradania było by ciężko.

 

I am vader, no i to jest sensowne wytłumaczenie z którym mogę się zgodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym takich osób nie nazywał noobami. Jedni wolą się skradać, jest to dla nich coś fajnego. Inni wolą robić totalną demolkę rzucając się od razu na przeciwników.

Osobiście wole się skradać, bo to dla mnie znacznie większy fun ; D

 

To się poskradasz w szpitalu psychiatrycznym w mojej następnej grze. Ale najpierw muszę zrobić tą totalną rozpierduchę to znowu dla kogoś innego klimacik. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj msysgit do obslugi gita oraz ConEmu jako konsoli.

btw. chcialbys zrobic interpreter Logo do Intuicio (VMka do robotow, co ja robie od jakiegos czasu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...