Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

ta skałe na drugim planie po lewej trzeba obnizyc, zmniejszyc i wyhapać c: a tak to może trzeba by było wyostrzyć tło, by pixelami nie świeciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, ze nie da rady na szybko uzyskac wersji pod androida 2.2, gdyz kilka funkcjonalnosci silnika bazuje na ficzerach dostepnych od 2.3 :/ jak uda mi sie napisac brakujace funkcjonalnosci, wtedy zacznie wspierac wersje 2.2, nie wczesniej, niestety.

Nowe APK z poprawiona skala skal po lewej i miganiem glowa: Stone Eggs Download

stone_eggs_alpha.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Niuśki, a coś o grafie powiecie? Obczajam, ze ta skałe na drugim planie po lewej trzeba obnizyc, zmniejszyc i wyhapać. ale tak to co więcej?

tak szczerze to niestety u ALTa bardziej estetycznie, wygląda jak sprajty wklejone na tło ze zdjęcia, przy czym jedne mają czarny outline, a inne niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to niestety u ALTa bardziej estetycznie, wygląda jak sprajty wklejone na tło ze zdjęcia, przy czym jedne mają czarny outline, a inne niebieski

 

Mówisz ze tło wygląda jak ze zdjęcia? to miód na me serce:D a lineart dałam inne kolory, by odróżnić przedmioty od siebie, ale może rzeczywiście lepiej by dać wszędzie czarny lineart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj te dem'ko, wyglada coo'l

jak byści'e bez now'ych tryb'ów chcieli to mogę złoż'yć bo content'u się uzbierał'o

Wył'ącz textur'es interpol'ation. Bo t'ak to troch'ę rozm'azane. :|

są opcj'e - moż'esz gr'ać bez lub odpal'ić filt'r któr'y ostatnio robi karier'ę na gmclan'ach

https://dl.dropboxusercontent.com/u/4211550...29/dhxhdhsd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a1.png

 

na razie uploaduje modele do gry, drobne poprawki jak cień pod drzewem (który średnio widać na tej fotce), przygaszenie kolorów otoczenia i mała różnorodność w drzewach

903909_150432595132860_486754992.png

Jak myślicie z przygaszonymi kolorami wygląda lepiej czy gorzej?

 

teraz miód. Ale dobrze by było zawalczyć o trawę, by ukryła tą płaszczyznę, chyba że zadbasz o jakiegoś terraina. Póki co textura ziemi mnie lekko odrzuca. Wiem, że miała być taka na swój sposób subtelna i delikatna, ale spróbuj trochę jej nadać detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie będzie tak, że cały teren taki płaski?

Zależny co rozumiesz przez płaski, jeśli chodzi ci czy podłoga to prostokąt to nie, ale rzeczywiście teraz w każdym miejscu jest równy, jako że dla terenu korzysta z modelu a nie hight mapy.

img2_1.png

A i dodałem gre na FB : https://www.facebook.com/pages/Never-heard-...6340

jak i Indie DB : http://www.indiedb.com/games/never-heard-from-ever-again

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a1.png

 

na razie uploaduje modele do gry, drobne poprawki jak cień pod drzewem (który średnio widać na tej fotce), przygaszenie kolorów otoczenia i mała różnorodność w drzewach

903909_150432595132860_486754992.png

Jak myślicie z przygaszonymi kolorami wygląda lepiej czy gorzej?

Lionx, smutno się jakoś zrobiło... wolę wcześniejszy, cukierkowy styl. :C

 

902896_150430755133044_1129994914_o.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...