Skocz do zawartości

Nad czym aktualnie pracujesz?


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Szkoda, że mi tę walkę pokazałeś, już miałem nadzieję, że to nie jest fake to lucha libre :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ignis, Wojzax - To nie jest tak, że ja uważam, że nie rozumiecie o co w tym chodzi. Wy po prostu każdą swoją wypowiedzią dajecie wszystkim do zrozumienia, że tak jest. Ale nie dziwię się, to tak jakbyście pokazali typowi z ulicy linijkę kodu GML'a i wymagali, że cokolwiek z tego zrozumie. Po prostu - nie znacie się, nie krytykujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Każdy komu mówię że zapasy są pedalskie, odpowiada że się nie znam że on w tym siedzi od lat i że fajnie jest założyć sobie obcisłe coś na ramiączkach i siłować się wtulony w kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ignis, Wojzax - To nie jest tak, że ja uważam, że nie rozumiecie o co w tym chodzi. Wy po prostu każdą swoją wypowiedzią dajecie wszystkim do zrozumienia, że tak jest. Ale nie dziwię się, to tak jakbyście pokazali typowi z ulicy linijkę kodu GML'a i wymagali, że cokolwiek z tego zrozumie. Po prostu - nie znacie się, nie krytykujcie.

A co tu do rozumienia fake akrobatyka i ustawiane zwycięstwa taki cyrk tylko dla większych lub by nikogo nie urazić przedstawienie jak w teatrze :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać się z wami odechciewa, wrestling nazywacie sportem, a mma pedalstwem, a tak na prawdę nie widzieliście na oczy treningu zawodnika mma i wrestlera. Idźcie sobie pooglądać zgraję kiepskich aktorów na sterydach, udających prawdziwą walkę dla kasy. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę dołożyć jednego posta poza tematem. Mam alternatywę dla tych, którzy nie lubią boksu bo nudny, zapasów itd bo "pedalskie" i mma bo za dużo parteru - oglądajcie mistrzostwa K-1 ! A szczególnie Alistair'a Overeem'a !

 

@ Ignis - to nie była obraza, po prostu kiedyś takie coś słyszałem.

 

Edit: Jak by zrobić gierkę K-1 to by było coś, naprawdę, sam nie widziałem jeszcze takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ignis, Wojzax - To nie jest tak, że ja uważam, że nie rozumiecie o co w tym chodzi. Wy po prostu każdą swoją wypowiedzią dajecie wszystkim do zrozumienia, że tak jest. Ale nie dziwię się, to tak jakbyście pokazali typowi z ulicy linijkę kodu GML'a i wymagali, że cokolwiek z tego zrozumie. Po prostu - nie znacie się, nie krytykujcie.

Nie drażnij mnie, dobrze? To tak jakbyś powiedział moim oczom: 'Nie znacie się. To nie macanie tylko poważna walka'. Ja widzę co widzę i opisuję co widzę więc z łaski swojej zachowaj swoje pierdolamento dla siebie.

 

@ Ignis - to nie była obraza, po prostu kiedyś takie coś słyszałem.

A jeszcze stronę wcześniej:

Od idiotów dla idiotów

No chyba, że w dzisiejszych czasach 'idiota' to nie obraza, hm?

 

Pewnie dostanę karę ale musiałem odpisać. Wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Shil v4

Poruszanie w dalszym ciągu nie jest takie jakiego oczekuję, ale są teraz ważniejsze rzeczy do roboty.

5 grafik różnych postaci narysowanych przez Shil i z animowanych przez Wojzaxa jest pokazywane losowo.

W tej wersji sprawdzana jest już kolizja pomiędzy postaciami i obiektami na planszy. W dalszym ciągu muszę wymyślić jakiś algorytm na sprawdzenie czy postać może dostać się na dane pole.

 

W v5 zrobione będą już akcje postaci. W v6 będzie już chyba walka z AI. Ale kiedy one będą to nawet ja nie wiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Rozmawiać się z wami odechciewa, wrestling nazywacie sportem,

wrestling nie jest sportem, tylko nudnym pokazem dla nudnych ludzi. Wprawdzie jest wymagający i trzeba umieć minimalizować urazy, ale jest teatrem.

 

a mma pedalstwem

nie całe mma tylko zapaśników. Rozumiem że to dla nich całe życie, że to wymaga od nich naprawdę dużego skupienia, siły i techniki, ale jak bardzo by się nie starali, wciąż wyglądają jak pedały.

 

Mam alternatywę dla tych, którzy nie lubią boksu bo nudny, zapasów itd bo "pedalskie" i mma bo za dużo parteru - oglądajcie mistrzostwa K-1

Tak popieram

 

Threef, no już fajnie widać, chociaż idą za szybko i wyglądają jakby latali. Fajnie to wyszło w heroesach, taki powolny, dostojny chód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probably the scariest shit ever made in game maker

25827390.png

42910185.png

49363341.png

czyli remake tripa stojacy kilka grubych poziomow wyzej. Mniej walki mniej surrealizmu (wiecej surowego pseudorealizmu w stylu chocby metro 2033) , wiecej survivalu , wiecej ciemnosci, wiecej horroru, duzo ciekawych i swiezych pomyslow i od cholery klimatu. Pierwsza misja skonczona, mozna sie posrac. problem tylko ze wazy to dranstwo juz ponad 100 mb.

grafika co prawda w wiekszosci do wymiany bo rozpieprzylem tablet i musze klikac myszka, ale i tak przewaznie gowno co widac. Glowna zasada jaka sie kieruje jest taka - niektorzy przeciwnicy boja sie swiatla, atakuja tylko w ciemnosci, inni - na odwrot, w ciemnosci nawet bohatera nei zauwaza, albo w ogole "zyja" tylko w swietle migoczacej zarowki. Czesto bedzie wiec wybor, zostawic zapalone swiatla czy wylaczyc prad/wystrzelac wszystkie lampki? Takie tam pierdoly zmieniajace przebieg misji. I tak i tak w kazdym razie nie bedzie latwo, powiem wiecej bedzie hardcorowo jak cholera, ciemnosc rozswietlana tylko ledwo dajaca odrobine swiatla latarka, zakurzona, zapocona, zakrawiona i popekana maska gazowa ktora trzeba co jakis czas recznie przecierac scierka, amunicji wiecznie "na styk" (a na wyzszym poziomie trudnosci (sa dwa, hard i harder) - wiecznie za malo), wiekszosc walk to walki z bossami (ciagle sie wacham czy w ogole dodawac przeciwnikow robiacych za masowe mieso armatnie, puki co kazdy jeden pojedynek jest smiertelnym zagrozeniem) gra zdecydowanie nie dla mamisynkow i causali.

edit.

ciagle nie wiem jak nazwac ta gre. po prostu trip, retrip czy moze klasyczniej trip2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...