Skocz do zawartości

Zablokowane Community Awards 2010 - dyskusja


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
W sensie, że nie widzę tematu. Nie biorą udziału w konkursie czy liczą się jako przykłady?

Nie wiedziałem, że jest zainteresowanie, dodam do przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek aby wywalić Xenona bo jego udział będzie zbyt nie fair wobec innych (to chyba oczywiste, że żaden przykład/artykuł nie zdobędzie tylu głosów co on). Nie mówiąc o tym, że znając życie większość głosów na niego by pochodziła od osób które nie miały z nim w życiu żadnej styczności lub głosowałyby tylko dlatego że napisał go Yxe.

 

A Psysio się na pewno zgodzi nie brać udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pure logic Wire może być traktowany jako pełna wersja?

Bo Lordis dał ją do pełnych ale oznaczył jako 0.9

Brakowało chyba tylko helpa.

IMO może być, tak samo jak Nullbreaker, który chyba nie ma wersji 1.0 ale jest wersją pełną i można go zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dlaczego w kategorii gier mają brać udział gry nie wykonane przy użyciu gm. W końcu to gmclan i "promowane" powinny być gry zrobione właśnie w gm. Poza tym jest za to jakaś nagroda? Nie wiem, jakiś puchar przy avatarze jako wyróżnienie czy to tak po prostu for fun? Przydałoby się cokolwiek co było by w stanie zmotywować do poświęcenia czasu na tworzenie gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Proponował bym, żeby albo na stronie głównej były bannery przez cały rok:

Najlepsza gra 2010

Najlepszy przykład, itp...

 

albo

 

Pod nazwą rangi obrazek (mogę przygotować obrazki), o ile administracja się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak uznam, że wyniki nie są sfałszowane (tzn. ktoś poprosił innych o głosowanie na jego grę mimo, że to crap), to mogę ufundować klucz do GM8, za najlepszą grę.

 

dlaczego w kategorii gier mają brać udział gry nie wykonane przy użyciu gm

 

MOGĄ != MAJĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Proponował bym, żeby albo na stronie głównej były bannery przez cały rok:

Najlepsza gra 2010

Najlepszy przykład, itp...

 

to pomysł z którym się zgadzam.

 

mogę ufundować klucz do GM8, za najlepszą grę.

 

nie sądzę żeby ktoś się skusił : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna inicjatywa. Propsy, ANtY. :) Co prawda "Tymony" brzmiało lepiej, ale tak czy tak uważam, że potrzebujemy podobnych akcji na GMC. A co do nagród, to nie wiem jak z innymi, ale ja tam osobiście ucieszyłbym się najbardziej z samego faktu zwycięstwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jak uznam, że wyniki nie są sfałszowane (tzn. ktoś poprosił innych o głosowanie na jego grę mimo, że to crap), to mogę ufundować klucz do GM8, za najlepszą grę.

A nie da się z tym obrazkiem rangi? Myślę, że to lepsza nagroda i większy prestiż.

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego w kategorii gier mają brać udział gry nie wykonane przy użyciu gm. W końcu to gmclan i "promowane" powinny być gry zrobione właśnie w gm.

 

"Najlepsza gra" powinna być rozszerzona na wszystkie opublikowane na GMClanie, a nie tylko te GMowe. Bo straszny ból mi sprawia, że nie mogę zgłosić gry "Kreski" dlatego, że jest pisana w C++.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...