Skocz do zawartości

Bloodman


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Your IP-address 212.109.149.248 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.

Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!

If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well.

kuźwa, ludzie, dlaczego dajecie minigry na rapidshare? od czego jest uploader na gmclanie? :huh:

teraz to z rapida nie pociągne co najmniej przez godzine...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapidshare - pokazuje czas, dowolny typ plików

A w GMUploaderze nie da się wszystkich (zabezpieczenie, to wiem) ale szkoda (wielka szkoda) że nie pokazuje czasu.

Bloodman

Plusesm GMU jest to że pokazuje ilość ściągnięć.

 

EDIT: PRÓBOWAŁEM DAĆ JPGa Z MOIM WYNIKIEM ALE WYŚWIETLA SIĘ COŚ TAKIEGO:

WYSTĄPIŁ NASTAĘPUJĄCY(E) BŁĄD/BŁĘDY

Nie można używać plików graficznych o takim rozszerzeniu na tym forum. Poprawnym formatem jest: http://www.domain.com/picture.gif, a nie poprawnym: http://www.domain.com/picture.one.gif

Próbowałem w dwóch różnych formatach oba wrzuciły się na uploada ale gdy próbowałem zamieścić obrazek to ten błąd ciągle się pojawiał. Proszę to poprawić. Nazwa plików high.jpg lub high.gif (nie mogłem ich pokazać)

 

EDIT2: Mój wynik 14492.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Score: 136114 :D

 

Gierka denna, bez sensu, z badziewną grafą i nadaję się do pogrania raz i usunięcia z dysku, ale są dwa plusy:

+ fajna krew i ustawianie jej ilości;

+ bardzo wciągająca (za pierwszym razem, późnej nie chce się tej gry włączać) - mimo tego, że już nie chciałem w to grać przy pierwszych klilku tysiącach, to musiałem dotrwać do końca, bo inaczej nigdy bym sobie nie darował tego, że nie sprawdziłem, ile punktów bym nabił.

 

I jeszcze jedno: Po co jest ten napis: 'Energy Full'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka niczego sobie...Ta krew na serio fajnie wygląda..Mógłbyś dodać jakiś fajny celowniczek ze zmianą sprite'a przy kolizją z obiektem...Ale nie jest najgorzej.Powiem więcej : zabijanie tych różnych rzeczy jest fajne.Zdobyłem ponad 3000 punktów!Mógłbyś również dodać więcej plansz (jakaś extra jak np.masz ponad 3000 punktów ^.^).Ogólnie 3+/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE.... :blink: To moje zdanie..Jak nie chcesz tego "czegoś" rozbudowywać to twoja sprawa..Dla mnie minigierki to dość prymitywne ..eee...humm..RZECZY?Poczekaj aż ukończe mojego mega-hiper-extra RPG-a z fajną nazwą!GONROTH UJRZY ŚWIAT JUZ WE WRZEŚNIU... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak chcialem zrobić mingiierkę to powstała spora, kilkumegowa produkcja... Nie wiem po prostu nie umiem zostawic zbyt malo urozmaiconej gry...
Coś jak u mnie :P

Tylko najgorzsze jest to, że gdy chcę zrobic np. remake Pacmana, to już mi się rodzą pomysły, żeby tu coś dodać, tam ulepszyć i w końcu powstaje projekt rozbudowanej gry, której nie chce mi sie pisac xD To dlatego robię ich tak mało ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest zupełnie na odwrót. Planuję zrobić wypasioną grę, podczas robienia daję screeny na forum, a na forum takie teksty: "Co to za grafika" albo "Gierka bez sensu" lub "Nudne to jest" itd. itp. kto by się nie poddał przy takim czymś, dlatego nie daję mojej demo wersji gry OnSight na forum, bo nie wiem jak zareagują na to userzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...