Skocz do zawartości

Filmy


alwin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Job to kino niezależne, więc nie ma co się spodziewać jakiś większych ambicji, po prostu nie te czasy. "Ujdzie", lepsze to niż filmy z fałszywymi przesłankami i głupim morałem.

Tu nawet nie chodzi o to czy ten film ma ukryty przekaz albo jest moralizatorski. On po prostu składa się z miliona gagów znanych z kawałów i powiedzonek, a własnej inwencji, oryginalności jest tyle co kot napłakał. Jakby reżyser chciał upchać wszystko co wydało mu się śmieszne przez te lata w jednym filmie, posklejać w jedną, niekoniecznie trzymającą się kupy całość. Są nawet filmy które opierają się na absurdzie i nie są spójne, ale nie mają tej wady którą ma Job - nie są nastawione na młodego, tępego odbiorcę który lubi śmiać się z rzeczy które już zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o to czy ten film ma ukryty przekaz albo jest moralizatorski. On po prostu składa się z miliona gagów znanych z kawałów i powiedzonek, a własnej inwencji, oryginalności jest tyle co kot napłakał. Jakby reżyser chciał upchać wszystko co wydało mu się śmieszne przez te lata w jednym filmie, posklejać w jedną, niekoniecznie trzymającą się kupy całość. Są nawet filmy które opierają się na absurdzie i nie są spójne, ale nie mają tej wady którą ma Job - nie są nastawione na młodego, tępego odbiorcę który lubi śmiać się z rzeczy które już zna.

Właśnie chodzi mi o to, że żadnych ukrytych przekazów nie ma. Rozumiem, że film jest prymitywny i powiela wszystkie stare żarty, jest lekki i tyle. O wiele lepsze to, niż napchane polskimi pseudo-gwiazdami pseudo-komedie pseudo-romantyczne. Przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakonda lepsza, maaaan.(byle którą część wkleiłem :P)

 

EDIT:

Jakiś czas temu oglądałem to g***o. Nie wiem jakim cudem ma to AŻ 6 gwiazdek. :|

 

EDIT2:

Teraz mnie się to przypomniało, bo to oglądałem w czerwcu, ale aż nie wierzę jaki ja litościwy byłem. AŻ 2 gwiazdki dałem! WOW! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...