Skocz do zawartości

Craftheon


Elevator

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Craftheon

 

Gatunek: Sandbox

 

Opis: Jest to 1 odsłona gry Craftheon. Czym jest Craftheon? Jest to gra typu Sandbox w 2D. W grze możesz tworzyć własny świat, możesz go moderować w każdej chwili dzięki funkcjom pozwalającym na zapis i wczytanie gry. Możliwa jest także rotacja swojego świata :P.

 

Download: https://gmclan.org/up6961_4_Craftheon.html

Rozmiar pliku: 5,03 MB (bajtów: 5 283 840)

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Elevator

Fabuła: if instance_exists(fabuła) then Elevator

Grafika: Minecraft

Muzyka: Charlie Clouser

 

 

Screeny:

 

21098565.jpg

 

76175110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po co przebijac słabą grę? Lepiej zrobic coś dobrego niż męczyc się z failniętym konceptem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co przebijac słabą grę? Lepiej zrobic coś dobrego niż męczyc się z failniętym konceptem.

sam grałeś w MC, a Wojzax, z tego co pamiętam, też, heh

 

enyłej, gra przedstawiona w tym temacie to crap. bez satysfakcji z grania, z "doskonale dopasowaną" muzyką i zripowaną grafiką, co jestem w stanie zrozumieć, ale AŻ TAK BEZMYŚLNIE? dlaczego tu jest tekstura schodka z minecrafta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra byłaby ciekawsza z generowaniem świata , postacią lub nawet zwierzętami.

Grafika z minecrafta lecz to mniejszy problem.

Muzyka kompletnie nie pasuje ! Chociaż muzyka nadawała by się do jakiejś strzelanki horror.

Mało obiektów

Tło (a raczej jego brak)

Ogólnie jest dosyć ciekawa postaraj się o to co napisałem gra byłaby ciekawsza :)

Ocene 3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i oceny,

oraz proszę, żebyście nie dyskutowali tutaj o Minecrafcie, gdyż jest to Offtop i mogą się wam posypać ostrzeżenia czego osobiście wam nie życzę :lol:.

 

Następna wersja wyjdzie za jakiś czas, a w niej zastaniecie wiele zmian i poprawek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Jaklub: grałem właśnie dokładnie tyle, żeby zadziwić się rosnącą popularnością tej pixelozy. Wojzax nie mówił, że mc to crap, więc go nie oceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub: grałem właśnie dokładnie tyle, żeby zadziwić się rosnącą popularnością tej pixelozy. Wojzax nie mówił, że mc to crap, więc go nie oceniał.

grałeś dokładnie tyle, żeby strzelić focha na gmclanową społeczność grającą w mc.

 

Wojzax nie ocenił wprost, można się tylko domyślać, więc przyznam ci tutaj rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jaklub, ja serio nigdy nie grałem w minecrafta. nawet jak był największy boom i wszyscy dostawali kur wicy na gmc

 

To skąd wiesz, jakie to jest? Hum hum?

 

@Jaklub: grałem właśnie dokładnie tyle, żeby zadziwić się rosnącą popularnością tej pixelozy. Wojzax nie mówił, że mc to crap, więc go nie oceniał.

 

Texture packi :) Z resztą nawet z tą grafą, która jest od początku, gra jest świetna, gdyby była failem nie zarobiła by tyle, ile zarobiła.

 

Co do samej gry, przedstawianej w tym temacie.

Po screenach powiem autorowi, żeby najpierw sam zagrał w swoje gry, wystawił sobie ocenę i dopiero wtedy zastanowił się czy publikować gre, czy lepiej nad nią popracować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Minecraft... pf. Wigglesy bardziej mnie wciągnęły.

A ta gra? Cóż. To w ogóle gra?

No kurde, wigglesy - ######sta gra. +1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ja tam lubię minecrafta nawet bez alphy. po prostu wyraźnie widać, że ktoś tu zazdrości sukcesu

O gustach się nie dyskutuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Justin Bieber ma więcej sprzedanych płyt niż Notch sprzedał egzemplarzy Minecrafta, idź go słuchać.

Po prostu zazdrościsz sukcesu :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...