Skocz do zawartości

Zeebo


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

E, ale specyfikacja, nie jest zła. A gry to głównie wina reklamy, sprzedaży i producentów. Gdyby była bardziej znana mogło by coś z tego być. Poza tym powiedziałem "MOGŁA by być całkiem dobra konsola". Cena odstrasza. Ja bym tyle nie zapłacił za nie całe 50 gier i jeszcze do tego za większość trzeba płacić. Chociaż gdyby nie zmieniać konsoli, a by była w sytuacji np. xboxa albo ps3 to by była nie wiele gorsza. Niestety sytuacja tej konsoli nie jest taka. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas moich "wędrówek" po wikipedii czytałem o tym i nie chcę, żeby ten sprzęt wyszedł poza Amerykę Łacińską.

żenuwa. poza tym, jest słabsza nawet od Wii.

 

btw mam nadzieję, że w następnej generacji big N nie odpierdzieli czegoś takiego jak Wii. ja chcę Nintendo na poziomie konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo każdy głupi telefon będzie technicznie lepszy od dsa czy psp..

protip: w przyszłym roku przychodzi 3ds, a przecież sony nie będzie czekać długo z psp2.

 

poza tym, co z tego, że technicznie lepsze od konsolek już prawie starej generacji (bo do nowych najprawdopodbniej będzie im nie aż tak blisko [edited], z wyjątkiem srajfona), skoro nie będzie się na nich dało normalnie grać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...