Skocz do zawartości

Powraca zaostrzony rygor


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

nom niestety, pozostana tu tylko te osoby, ktorym sie gmclan i rygor podoba, a reszta albo przemilczy negatywne zdanie, albo zniknie stad. pisze to zeby bylo jasne ze skoro nie placicie nam za przebywanie tutaj, to nie macie prawa glosu w sprawie zasad tutaj panujacych, mozecie sie jedynie podporzadkowac lub nie. to tak na dobranoc ode mnie.

mam nadzieje ze bede musial zbanowac jak najmniej osob w tym miesiacu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gmclan to gmclan, tutaj nie ma kolesiostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tak bylo, teraz juz nie jest, bo to niczemu nie sluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie z tym wszytkim zgadzam, jak spojrzalem tutaj to uznalem ze potrzeba zaostrzenia zasad jest niezbedna ALE zeby nie bylo naglego odchodzenia uzytkownikow radzilbym stopniowe wprowadzanie tych zasad, np zrzucenie auto warn level reduce, ban po 3 warnach na 3 dni, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dnia dzisiejszego będzie pilnie przestrzegany regulamin i osoby które w jakimkolwiek stopniu się do niego nie dostosują, będą karane następującym systemem kolejności banowania: pierwsze przewinienie - blokada konta na 3 dni; drugie przewinienie: - blokada konta na miesiąc; trzecie przewinienie - blokada na rok, lub permban (zbanowanie na zawsze). Na jakiś czas zastąpi to system warnów, który nijak się nie sprawdził w obecnej chwili. Krok ten pozwoli nam przywrócić porządek i "pozbyć się" uzytkowników szkodzących naszej społeczności, tak więc radzimy poprawić swoje zachowanie zaczynając od zaraz.

a chociaż "Ostrzegam cię po raz ostatni!" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z tymi banami, bo to jedyne wyjście - tego mi zawsze brakowało. Myślę, że wysyłanie od razu na odpoczynek JEST słuszne, bo jakby nie było obowiązkiem każdego usera jest zapoznać się regulaminem(choć i tak wiadomo, że nikt tego nie robi, a wystarczy tylko zachowywać się kultularnie, wielkie mecyje). Spójrzcie na mnie :D konto mam bodajże od 2005, można odjąć od tego około rok lub dwa(bo wtedy już opuściłem GMCLAN, czyli przez powiedzmy 3 lata, nie dostałem warna, a nawet reprymendy:) Być może, 300 postów to nie dużo, ale jak to mówią quality>quantity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu rygor wrócił :) Jak miło spędzić parę minut na przeczytanie całego tematu, niż ponad godzinę żeby przejść przez stertę bezsensownych spamiących postów.

Ja zawsze byłem za rygorem, skoro ludzie nie potrafią się dostosować do normalnego zachowania, to niestety trzeba tego typu akcję robić. Co by się działo w szkolnych klasach, gdyby nie dyrektorka?.

Wcześniej byłem sam, który wprowadził rygor GMCLANowy, teraz jestem z YXE, to pójdzie łatwiej :) Chyba wszyscy chcą żeby cały serwis czytało się wygodniej, a nie ciągle jakieś prowokacje, spam itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro ilu odpadnie. Hmmm, zelman się jeszcze nie udzielił ;)

 

P.S: Tymuś, zakaz spamowania też Cię obejmuje.

 

Nie odezwałem się, bo mnie nie było, a skoro powraca zaostrzony rygor, to lepiej przemilczeć, niż odpoczywać. W trakcie czytania tego tematu nie mogłem zrozumieć, czemu niektórzy na chama próbują dogryźć administracji, albo innym użytkownikom akurat w takim temacie (w innym też nie jest mądrze, ale to już jest... głupie). Trzeba się teraz pilnować... ale może to rzeczywiście lepiej. Jeśli 'goście' zobaczą, że to fajne forum, to będzie coraz więcej userów, a kiedyś były fajne czasy... kiedy się zarejestrowałem, newsy pojawiały się co 2-3 dni (z opowieści wiem, że jeszcze wcześniej codziennie były nowe newsy) i miło by było, gdyby te czasy wróciły... wiem, że ja też mocno przyczyniłem się do pogorszenia sytuacji na tym forum. Jak o nim powiedziałem koledze z klasy (który wchodzi na 'poważne informatyczne fora'), śmiał się, że jest jeszcze <to wyciąłem, żeby nie odpoczywać :) wstawię tu zamiennie gorsze i niefajniejsze> forum od tego jego, więc chyba (niestety) jeśli inni 'goście' mają takie same odczucia, nie zarejestrują się. To smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chaos zapoczątkował świat, my traktujmy ten pseudo-chaos jako odrodzenie serwisu. skovv/neostrada, nie szalej to nie będziesz miał na co narzekać. ten kto marudzi, daje znać że ma coś na sumieniu i tylko zwraca na siebie moją uwagę.

 

EDIT: lodówka/mikan dostaje bana dożywotniego za multikonto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: lodówka/mikan dostaje bana dożywotniego za multikonto.

Zbanowani wcześniej userzy by nie rejestrowali nowych kont, gdyby nie było czegoś takiego, że zbanowany użytkownik pod informacją o banie dostaje w pomocnych linkach "Załóż nowe konto" ;) . A gdy sam skrypt wręcz narzuca komuś, że masz bana to sobie zrób nowe konto, to nie powinno być raczej banowania za zrobienie tego. Jak już tak ma być, to wywalcie to ze skryptu, bo to wygląda tak:

gmclany_4cf24122bfb1a.png

Co jak co, ale ja też bym zaraz kliknął w rejestrację nowego konta, jak to tak pomocne jest wg forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do skryptow forum dostepu nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie patrze tylko na IP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boshe co tu sie porobilo?

porządek.

 

najlepiej sie nigdzie nie udzielac zeby nie dostac bana.

nie, wystarczy uważać co piszesz.

 

ja jestem przeciw temu całemu rygorowi

i nie musisz być za tym, przemilczysz to i po problemie.

 

ale to neiodemnie zależy czy on ebndzie czy nie

dokładnie :psichix:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostosuj sie do regulaminu, a zycie bedzie piekne. bo nikt z Was ne czyta tego, to teraz sie nauczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skoro nie placicie nam za przebywanie tutaj, to nie macie prawa glosu w sprawie zasad tutaj panujacych, mozecie sie jedynie podporzadkowac lub nie. to tak na dobranoc ode mnie.

 

 

Powiem tak moze byc ten rygor bo ja bana raczej nie dostane. Bez nas niema was. Gdy stanie sie tak ze bendzie jeszcze gorszy ustruj czego nie życze to użytkownicy odejdom a stronka upadnie. Dlatego bez Nas was Niema i to tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, w błędzie jesteś Żuczku, bez kilku Was forum nie upadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...