Skocz do zawartości

Zablokowane Bany


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chociażby dzisiejsze:

Wię-cej-cycków!

Wię-cej-cycków!

no i powiedzcie, gdzie jest ta jego inteligencja w jego "prześmiesznych" tekstach? Nigdzie, dzieciuch i kropka. Więc jeśli mamy zacząć banować za byle pierdoły, byle by jakość treści wzrosła, to 4tk mus musem wyleci, a ludzi z żartem jego poziomu też się okiełzna, nawet jeśli mnie za to znielubicie. Przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde YXE, jakie poczucie humoru miałeś w podstawówce? Jak zaczniemy nagle banować za to, że ktoś jest dzieckiem to nie pozwolimy się im kurde rozwijać w tworzeniu gier. Trzeba cierpliwości i wyrozumiałości. Ja tu się zarejestrowałem jak miałem jakieś 12 lat może i jakbyście mnie wtedy tak krytykowali to pewno szybko bym się zniechęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde YXE, jakie poczucie humoru miałeś w podstawówce? Jak zaczniemy nagle banować za to, że ktoś jest dzieckiem to nie pozwolimy się im kurde rozwijać w tworzeniu gier. Trzeba cierpliwości i wyrozumiałości. Ja tu się zarejestrowałem jak miałem jakieś 12 lat może i jakbyście mnie wtedy tak krytykowali to pewno szybko bym się zniechęcił.

tylko jednak zrobiłeś coś więcej niż motylki 2, 2 niedokończone dema i pełną wersję, której temat jest zamknięty ;p

 

przynajmniej 4tk w przeciwieństwie do innych dzieciuchów nie atakuje wszystkich, którzy się z nim nie zgadzają

 

post po paru editach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platek, ale nie czytałeś chyba od początku tego tematu. ja tylko pokazuje absurdalność tego tematu, nie spinaj się tak Żuczku :psichix:

nie chce mi się szczerze banować 4tk, ale jak tak bardzo ludzie chcą zmian to niech wiedzą że ich dotknął negatywne (dla nich, dla forum pozytywne) skutki ich życzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc kiedy się tu rejestrowałem myslałem że będą tutaj ludzie w wieku od 16 w górę z przewagą tych koło 20. Temat tworzenia gier jest poważny a mało kto tutaj traktuje go własnie tak.. Platyna mówi że jesteśmy mało wyrozumiali dla tych młodszych którzy chcą się czegoś nauczyć- ale po postach typu - sa cycki bedzie główna czy innych które zacytował YXE jakos nie widać że Ci młodzi chcą się czegoś nauczyć. Nie robią dosłownie NIC poza pisanie głupich postów i wywyższaniem się który to z Nich jest młodszy ale jednak mądrzejszy. Młodzi maja zapał ale go nie wykorzystują.. mogłiby jakiś teamik stworzyć i powoli się w nim uczyć odpowiedzialności pilności i powoli by dojrzewali. A narazie jest kicha. Śmiało banujcie- nie ma się czego bać- będzie delikwent miał czas na przemyślenie swojego zachowania a wróci skruszony, będzie wiedział jak się zachowywać. Mam nadzieję.. resocjalizacja musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jednak prawie nikt nie załapał o co w tym wszystkim chodzi. temat zamykam bo jest bez sensu, co postanowimy to zrobimy. Zrozumcie że staracie się walczyć o coś zupełnie dla większości z Was niekorzystnego.

@UP: +++ ktoś sensownie sie wypowiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Otworzyłem temat żeby dopowiedzieć o cyckach. W sumie fakt, takie coś powinniśmy karać, usuwać z gmclanu itd. Wszelkie durne wideoczaty z nikasami, 4tkami czy pieterami w tle. Znudzily mnie juz podszywane maile pod policje, szukanie mnie na serwisach spolecznosciowych by zniszczyc mi zycie etc.

 

Jak ktos chce prowadzic zabawy w takim stylu, to niech sobie znajdzie inne miejsce. W foto-galerii tez trzeba zrobic porzadek i wywalic tony spamu, wlacznie z rysunkowymi portretami, bo nie po to jest tamten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmusie :ranmus: , a czy uważasz ze zapanujesz nad użytkownikami nie udzielając się praktycznie w tematach? Musimy poczuć silną rękę administracji, bo nikt tu sobie niczego z tego nie robi (nie wykluczam siebie). Ale ja w porównaniu co do niektórych prowadziłem niegdyś projektów kilka, i co jakiś czas wrzucam efekty swojej pracy do galerii grafik, a tak to teraz chodzę w ślady innych (95% gmc) i trolluje tak jak oni. Nawet jeśli pisałbym inaczej, to zawsze pojawi się jakiś głupi post pod moją odpowiedzią, i jak dalej ciągnąć temat? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
chociażby dzisiejsze:

 

no i powiedzcie, gdzie jest ta jego inteligencja w jego "prześmiesznych" tekstach? Nigdzie, dzieciuch i kropka. Więc jeśli mamy zacząć banować za byle pierdoły, byle by jakość treści wzrosła, to 4tk mus musem wyleci, a ludzi z żartem jego poziomu też się okiełzna, nawet jeśli mnie za to znielubicie. Przykro mi.

Ej yxe, przecież ty tylko o tym piszesz na shoutcie ( o cyckach )

 

@alwin: bo większość tu nawet nie myśli o robieniu gier

 

Dajcie mi moda, a zapanuje porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czytam dużo komixxów, co to ma do rzeczy?

Tobie chodzi że on je używa gdzie popadnie? yop, dostanie więc zjebkę, powtórzy się to bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziom: ban na 3 dni, kolejny na miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@offtop

@jaklub

bo almette jest smaczne

@topic

w którymś z postów na 1 stronie tego topicu ktoś napisał, żeby mnie zbanować...

Mam pytanie - za co?!

Za 2-3 offtopowe posty w Vallhali?!

 

edit :

Ja jestem za wydaleniem DobregoZioma , 4tk, Smo , zelmana itd .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Szczerze mówiąc kiedy się tu rejestrowałem myslałem że będą tutaj ludzie w wieku od 16 w górę z przewagą tych koło 20. Temat tworzenia gier jest poważny a mało kto tutaj traktuje go własnie tak..

Rzeczywiście poważny temat. Pogrążmy się więc w milczeniu i spokojnym programowaniu, coby mu tej powagi nie ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wojzax, przecież ty należysz do tych którzy nie traktują tego poważnie i robią jakieś warfogi itepe zamiast normalnych gier!

Myślę że użyłeś jednej negacji za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...