Skocz do zawartości

Zablokowane Bany


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze jakas demokracja na tym forum jest. Rozumiem ze tam 1 punkt mowil kiedys cos o nie argumentowaniu z moderatorami czy adminami, ale jestem rebelionista ; )

Po prostu dobrze by bylo zeby wiekszosc bardziej zaawansowanych rangowo (bo inaczej nie da sie aptrzec na uzytkownikow) glosowala na jakas osobe ktorej chceili by sie pozbyc z tego forum, umilajac atmosfere i w ogole. Wtedy nasza decyzja idzie do dyskusji na redakcyjne i wtedy oni podejmuja glowna decyzje. Tutaj bardziej chodzi o osobniki serio wkurzajace i ogolnie trollujace, jak np bigshark, albo Prze_as (no offence to fanboys), wiec nie potrzeba nam tutaj nikogo w stylu Ranmusa albo uzytkownikow ktorzy w ogole nic nie robia.

 

Ja nie bede strzelal na razie nickow aby nie bylo problemow.

zelman i dobryziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie bede strzelal na razie nickow aby nie bylo problemow.

pisz, najwyżej Cię olejemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej listy bym dorzucil tez wlasnie poxipola i 4tk. reszta inteligentnie spamuje.

btw. tutaj nie ma demokracji, tak gwoli ścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
do tej listy bym dorzucil tez wlasnie poxipola i 4tk. reszta inteligentnie spamuje.

btw. tutaj nie ma demokracji, tak gwoli ścisłości

NIE!

To właśnie 4tk inteligentnie trolli, kto nie zauważył jego przemiany ten ślepy.

Ja bym dorzucił kilka osób ale to i tak nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

parę osób na pewno by się przydało, takiego zelmana i innych spamujących fejsami z komiksóf (bo już nie z z 4chana). WIadomo że żaden admin się tym nie przejmie, ale apeluję.

 

A 4tk jest spoczko, ma łeb na karku a nie tylko fasolkę po bretońsku jak co poniektórzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YXE, w pelni rzumiem twoja decyzje, gdyz jestem jedyna na tym forum osoba co uwaza ze admini sa po to by cos robili : )

Ta, forum jest wlasnoscia prywatna, ale jest otwarta publicznie dla gosci. Ich opinie tez powinny byc branew pod uwage, patzac ze nie zawsze sa w bledzie. Wkurza mnie konspiracja, wiec mam nadzieje ze nie uwazacie mnie za czesc takiej sily, ale serio w tym samym momencie mam dosyc waszego przymrozania oka na ogolnie glupie teksty.

 

Dobry ziom to chyba kumpel jednego z adminow. Nie mam pojecia z jakiego innego powodu bylbys mu taki pomocny i bys go tak bronil za to ze wspomnialem jego nick : ) A do tego latwo zauwazyc ze nikt inny go nie lubi lol.

 

A do tego, tylko ja i 4tk spamujemy glupoty? nie dosc ze przyznam racje ze 4tk ostatnio zmadzal, to do tego sa takie osoby jak Smo albo Firemark. Tzn smo nie obwiniam za nic bo mily jest chlopak, ale czasami sobie poczatuje na forum w galerii grafik albo gdzie indziej.

 

Moj spam to byl wlasnie specjalny test, bo patrzylem czy dostane jakiegos warna czy cos. Zlamalem juz chyba wszystkie punkty z pierwszego regulaminu i dalej mam 0% : D The joy!

 

Z rok temu "halpowicze" mowili cos o tym ze to forum spada na psy. Porownujac sytuacje teraz z styuacja wtedy, to forum bylo pieknym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :borek:

chłopie, jak się już prosiłeś z tą listą to Ci napisałęm kto jeszcze sie nadaje do niej, a nie kogo zamiast tamtych osób dać. W anglii czytać ze zrozumieniem nie uczą.

W ogóle pobanoał bym połowe userów, DobregoZioma też, bo jak sie patrzy na wasze cyrki to ręce, cycki opadają. Powiedz, serio chcesz abym zbanował osoby, które czymkolwiek sobie na to zasłużyły? tak czy siak będziesz wśród nich. A i temp bany traktuje poważnie, czyli kolejne konta out.

Ogarnijcie się sami, bo w końcu gdy Was wysłuchamy w sprawach absurdalnie Was niszczących, to będziecie jak tusk co się obudził po zdelegalizowaniu dopalaczy.

Tak, wiem, sory za wplątanie w to polityki :psichix:

 

Zlamalem juz chyba wszystkie punkty z pierwszego regulaminu i dalej mam 0% : D The joy!

ok, sory za niedopatrzenie - ban

 

ale pamiętaj, że sam sobie winnyś, gdyż jak Cię zostawiałem w spokoju za głupie ekscesy, kombinowałem żeby Ci dać szanse i nie zbanowali Cie, to jednak sam mi zwróciłeś o to uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikas to też kawał mięsa armatniego starający się być śmieszny na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym rzecz ze pora sie tej gorszej czesci userow pozbyc (gorszych w sensie zachowania, nie skilla), zebysmy mogli sensnownych ludzi przyciagnac z branzy i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...