Skocz do zawartości

3 wojna swiatowa


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Taka piosenka na pocieszenie : D W ogole zmieni nam mysi w glowach i wszystko bo jest taka wesola.

 

Sam jestes wykop YXE, kim ty myslisz ze jestem : / I to nojoke. Wykop to takie jedno wielkie gowno. Tak jak Demoty, komixy i inne. Tak wiem ze ty na nich siedziesz wiekszosc czasu podczas pracy.

Od jakiegos czasu interesuje sie wojnami, taktykami, bronia itp po prostu z hobby, a ta stuacja zmienila moj poglad na to wszystko. Jak sie zaczela zimna wojna? Normalnym wyscigiem w kosmos, co jest bardzo zrozumiale. A pozniej male nadgryzki pomiedzy cywilami, a pozniej Amerykanie tylko Conelrad slyszeli w radiach I wszedzie byly schrony : )

 

A tutaj maie jeszcze jedna piosenke co cytowalem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po co zakladacie niekonczace sie wątki na tematy na ktore:

1. Nie macie wplywu i tak

2. 90% wypowiadajacych sie osob nie ma pojecia o czym mowi

 

Pozatym zyjemy w cywilizowanym swiecie, gdzie to ktos widzial zepsuc wszystko przez rozburdolenie tego. Do tego przez wszystkich.

 

@Edit: o, 900 postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy chyba się za dużo 'napalili' na ten koniec świata/III wojnę. Ja osobiście nie wierzę w jakieś przepowiednie Majów, babek Vang, Nostradamusa i nie wiadomo kogo jeszcze. Teraz przez byle jakie spięcie będzie szum bo ktoś przepowiedział że w listopadzie będzie wojna. A prawda jest taka że Koreańce się już 60 lat 'lubią' i pewnie następne 60 tak będzie. Niejedno 'proroctwo' jeszcze przeżyjecie, chill out :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by wierzyć w te końce świata, to już kilkanaście razy świat się skończył... 2012r to nie jest data końca świata, lecz tylko koniec kalendarza Majów, czyli nie mamy czego się obawiać.

 

E: PS arkadius strona z twojej sygny źle się wyświetla w firefoxie. 'o mnie', 'co potrafię' i 'oferta' jest 'podcinana' od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo trochę bez sensu jest porównywać tamte 'sojusze' z dzisiejszymi. Dzisiaj jeśliby się okazało że NATO czy UE nie zareaguje na zaatakowanie jednego z ich członków to w rzeczywistości możnaby uznać że tak naprawdę nie istnieją. Choć może tak jest? xD Tak czy inaczej Polska w pojedynkę szans nie ma w razie jakiejkolwiek wojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mamy armię zawodową składającą się ze 100tys. żołnierzy, ale tych 'walczących' jest tylko ok. 20tys. :(

 

A np. atak na Gruzję... rosjanie szczelali i bili, a po tygodniu od rozpoczęcia 'inwazji' wazni ludzie się spotkali, żeby zadecydować, co z tym zrobić... wiem, że Gruzja nie jest w NATO i ONZ, ale czy to nie przesada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo trochę bez sensu jest porównywać tamte 'sojusze' z dzisiejszymi. Dzisiaj jeśliby się okazało że NATO czy UE nie zareaguje na zaatakowanie jednego z ich członków to w rzeczywistości możnaby uznać że tak naprawdę nie istnieją. Choć może tak jest? xD Tak czy inaczej Polska w pojedynkę szans nie ma w razie jakiejkolwiek wojny.

Sytuacja jest analogiczna: http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Narodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekaw jestem co by było w Wojnie Światowej (I/II) gdy by, wszystkie Państwa, ale to WSZYSTKIE Państwa zaatakowały niemców, co by teraz było :P

 

 

Podolski byłby Czechem, a Klose Polakiem z dodatkiem skośnych oczu. I wtedy wszyscy biliby się ze sobą o terytorium Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałoby dojść do wojny Polsko-Rosyjskiej - w co osobiście wątpie, bo nasz rząd godzi się praktycznie na wszystko co Rosja powie(moje odczucie), to te wszystkie unie i NATA, by za wiele nie zrobiły, tak jak z Gruzją(jesli dobrze pamiętam, że wypowiedzenie wojny jednemu z państw NATO oznacza wypowiedzenie wojny wszystkim jej członkom, a jak się skończyło pamiętamy - jesli się myle poprawcie). W ogóle Rosja, po rozpadzie ZSRR jest tak słaba, że tylko próbują cały czas uchodzic za silny kraj, poprzez propagande itp, a łatwo sobie przypomnieć jaki chaos panuje w ich kraju(min wielkie problemy z pożarami, które zniszczyły wielkie tereny min ważny ośrodek woj.). To i tak w przypadku naszej ewentualnej wojny z Rosją, nie zmienia faktu, że szans żadnych nie mamy, nie mamy floty(może 2 statki,które są starsze od węgla), oni mają tyle ludzi, że my tyle amunicji nie mamy,technika też nie zachwyca - wojsko w naszym kraju jest zdecydowanie za mało dofinansowane, jak i nie tylko ono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Programista, Liga Narodów nie jest napewno w 100% analogiczna gdyż nie miała ona wojska a co za tym idzie, jedyne co mogła to postraszyć na papierku i wykluczyć ze swojego grona, a NATO i ONZ mają siły wojskowe.

Nie w 100% aczkolwiek obydwie organizacje mają tą samą idee. Jestem przekonany, że jak przyjdzie co do czego to NATO na niejednego się wypnie. Tyle, że na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Do konfliktu na większą skalę potrzebny jest w miarę jasno zarysowany front- co komu się będzie opłacać, kto po jakiej opowie się stronie... a tego na obecną chwilę nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie, ameryka wlepi swoje palce w bagno korenczykow? Czy Rosja bedzie pierwsza aby wybrac strone?

 

E - US would defend South Korea. Shit.

 

Najciekawsze jest to, ze to nie jest jak z terrorystami, ktozy najwyzej moga przemycic kilka karabinow i bomb, ale wiekszej broni jak altyleria czy cos to juz ciezko.

PREDICTION (Pusccie sobie muzyke z Witness testimony z Phoenixa Wrighta dla efektu):

Ameryka wysle swoich ludzi, ale nizbyt dobrze im pojdzie, poniewaz sa zbyt skapi by puscic tam wystarczajaca ilosc sily, i poprosi o pomoc Anglie albo jakis inny kraj z Europy. North Korea za to bedzie miala tajny pakt z Rosja, ktozy na pewno potajemnie czekaja aby podbic swiat. Reszte mozna sie domyslic.

"Hiroshiiiima, magasaki, anpamortooo, lukidiii*BOOM*" (Nie pamietam slow, ale najbardziej mi ta piosenka pasuje. W ogole znowu zaczynam sluchac nagrania z Conelrad 640 1280)

USA is in NATO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...