Skocz do zawartości

3 wojna swiatowa


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myslicie, ameryka wlepi swoje palce w bagno korenczykow? Czy Rosja bedzie pierwsza aby wybrac strone?

 

E - US would defend South Korea. Shit.

 

Najciekawsze jest to, ze to nie jest jak z terrorystami, ktozy najwyzej moga przemycic kilka karabinow i bomb, ale wiekszej broni jak altyleria czy cos to juz ciezko.

PREDICTION (Pusccie sobie muzyke z Witness testimony z Phoenixa Wrighta dla efektu):

Ameryka wysle swoich ludzi, ale nizbyt dobrze im pojdzie, poniewaz sa zbyt skapi by puscic tam wystarczajaca ilosc sily, i poprosi o pomoc Anglie albo jakis inny kraj z Europy. North Korea za to bedzie miala tajny pakt z Rosja, ktozy na pewno potajemnie czekaja aby podbic swiat. Reszte mozna sie domyslic.

"Hiroshiiiima, magasaki, anpamortooo, lukidiii*BOOM*" (Nie pamietam slow, ale najbardziej mi ta piosenka pasuje. W ogole znowu zaczynam sluchac nagrania z Conelrad 640 1280)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proponuje te atomówki zachować na arabów za ich terrorystyczne zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poxi ma po prostu za duży przełyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wojny nie będzie. Północna Korea testuje na ile jej świat pozwoli. Natomiast co do armii Korei Poludniowej, to ona i tak jest podlegla wojskom USA od lat 50, wiec to amerykanie rozdaja tam karty. Po prostu USA i Chiny sa zbyt mocno powiazane gospodarczo by pozwolic na wojne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, rosjanie mają u siebie wszystko. Od kamienia i drewna, poprzez różne rudy żelaza, złoto srebro i inne pierdoły. Jak by jakiś rusek porządnie ogarnął tak ogromny teren, to nawet 'wielkie, potężne i bogom podobne USA' mogłoby się schować. Rosja naprawdę mogłaby być najpotężniejszą z potęg, jednak jeszcze nikt nie dokonał tej 'cudownej przemiany w celu spotężnienia ruskich'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie budować bunkier w piaskownicy. Sprawa poważna. Mam poszykowane pistolety ( z najnowszą technologią na kulki ), żarcie z biedronki, itd.

Gdy tylko usłyszem strzały, lecę do bunkra ( budowałem jak w minecrafcie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojny nie będzie. Północna Korea testuje na ile jej świat pozwoli. Natomiast co do armii Korei Południowej, to ona i tak jest podległa wojskom USA od lat 50, wiec to amerykanie rozdają tam karty. Po prostu USA i Chiny są zbyt mocno powiązane gospodarczo by pozwolic na wojne.

przez co wybuchła 2 WŚ? był kryzys ogólnoświatowy... Teraz jest kryzys ogólnoświatowy,więc niestety jest takie zagrożenie wojną. Poza tym wojna to zysk, dzięki któremu usa może wyjść z kryzysu, bo tylko usa praktycznie ma monopol na produkcję broni, a usa to jak wiadomo żydki :D(nie mówię że wszyscy przedstawiciele tego narodu są źli, ale na pewno zdecydowana większość) w czasie drugiej WŚ to oni dostarczali broń i dla jednych(niemców) i drugich(aliantów za wyjątkiem rosji, bo oni mieli swoje gniotsa niełamiotsa).

tak to niestety jest na tym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tylko usa praktycznie ma monopol na produkcję broni

do jasnej rudej piczy, boże - widzisz a nie grzmisz :psichix:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę wojnę

chcę razem z moimi przyjaciółmi walczyć z wrogiem zimą na ulicach

chcę okradać sklepy, bunkrować się w czyichś domach

uprawiać seks z totalnie nieznajomymi kobietami

pić, brać narkotyki

 

mam już nóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprawiać seks z totalnie nieznajomymi kobietami

dopiero jak odpuścisz kotom - nie możesz mieć i kobiet i kotów.

 

na poważnie, dorośnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyś schematyczny, i głupiś.

 

a wojny nie będzie, poxiemu się nudziło przeglądając wykopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...