Skocz do zawartości

Zablokowane Wojna o przetrwanie


mrdzarek

Rekomendowane odpowiedzi

przeciesz mówie że grafika nie jest ostateczna, grafika będzie poprawiona o 60 %. bo teraz zajmujemy sie kodem. I proszę nie oceniać grafike tylko fabułe i sam pomysł. Bo poczatkowo było robione to w Izometri. A teraz 2D top-down. trzeba było wszystko przebudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam to co widzę a nie to co będzie później, na razie jest śmiesznie nic tu nie ma prócz jakiś zielonych,szarych stworów, drzew czy czego tam , nawet jeśli poprawisz tą grafikę o 60 % to dalej nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

Fabuła nie wiem o co chodzi, mogłeś tego więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: do grafiki:

będą jednostki,budynki i tp.

Bo to jest w fazie produkcji.

 

A co fabuły:

to że po tych wydarzeniach ludzie muszą jakoś przeżyć więc budują szklarnie i chodują roślinność jadalną na własną rękę. a w oazy które prztrwały są bronione,

Fabuła nie jest jeszcze dopracowana ale zapeniam że pracuje ciągle nad nią i grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobrze zrozumiałem? Ludzie zaczęli budować sobie szklarnie ponieważ nie mogli się zjednoczyć z powodu kiedyś tam panujących kataklizmów?

dawka propsuje twoją sygne :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehheh uwielbiam wydumane fabuły które mają z 5 stron już przed rozpoczęciem pierwszej misji, które łatwo można przedstawić na kartce, ale ciekawy jestem jak przedstawisz ją w grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze zapowiedz ma nas zachecac do czekania na gre, potem jej pobrania.

+

nawet jesli ktos jest marnym grafikiem, widac czy probowal narysowac krzak, drzewo, zolnierza itp.

A u Ciebie to zielone cos jest podobne do niczego.. strach sie domyslac co to mialo byc.

Nie daje sie zapowiedzi gry ktora jest jeszcze (?) w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...