Skocz do zawartości

ChinChillOut


Shil

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: ChinChillOut

 

Gatunek: platformówka

 

Opis:

 

 

By lepiej zrozumieć grę, zachęcam do zapoznania się z tytułowym zwierzęciem, chociaż jedno zdjęcie w googlach, szynszyla nizinna (chinchilla lanigera). Dodam, iż to odmiana standardowa.

 

Fabuła:

Główny bohater na codzień jest słodziusim, puchatym stworzonkiem. Ma na imię Niuniusiek, co może nam nieco przybliżyć stan umysłu jego właścicieli...

Nie wykazuje się niczym szczególnym, poza nadprzyrodzoną upierdliwością.

Jednak gdy zapada zmrok, budzą się upiory...

W naszym bohaterze Odzywa się instynkt...Pierwotna siła każe mu rozgiąć kraty swego luksuśnego więzienia i spier...na wolność. Nic nie stanie mu na przeszkodzie. Ani ciemność, ani horda dzikich pająków (arachna kurzożertus) ani pasztetowa, ani nawet zapora ze szklanej szyby, drewnianej szafki, metalowych drzwiczek, betonu czy ceglanego muru.

 

Tak rodzi się łowca...

 

 

UWAGA!

 

Futro nie lubi być wsysane, należy zwrócić więc szczególną uwagę na elementy sprzętu AGD, walające się po domu. I proszę nie zadawać głupich pytań, co robi włączony odkurzacz w pokoju w środku nocy!

 

 

 

Co mamy zrobione:

*szylusa - sztuk 1, rasy upierdliwej. Wady: przykleja się do platformy...

 

*Pajonki - sztuk ile wlezie. Wady: w sumie nie wiem czemu, czasem zabijają z drugiego końca pokoju...

 

*Dwa pokoje - jeden ciemny, drugi takowoż. Wady: brak:D

 

*Taki ekran startowy - z przyciskami, a co! Wady: całe mnóstwo...

 

*Odkurzacz - sztuk 1, niezbyt wyględny, ale w końcu to czarny charakter. Wady: podobnie jak pająk

 

Pomysły:

*Więcej plansz, zadań itp.

 

*Różne odmiany szynszyli - możliwość personalizacji gracza. Szynszyle są umaszczone różnie różniasto, szare, czarne, białe, brązowe, srebrzyste, fioletowe, mixy i mozaiki. Dla fanów szynszyli to prawdziwa gratka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorzy:

Programowanie: KT1117

Fabuła: Shil

Grafika: Shil

Muzyka: GM + internet ^^

Screeny:

 

 

29nv511.jpg

 

Demko: Wersja z dźwiękiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ściągnąłem tę twoją nic nie wartą grę. Przycisk "otwórz" kliknąłem pomiędzy dwoma gryzami kanapki z kotkiem i wywaliło mi, że plik jest potencjalnie niebezpieczny i może zawierać wiruchy. Jako że koledze wyżej pojawia się BSOD przy samym ściąganiu, to wolę nie ryzykować. A teraz won z GMC i do garów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak ta szynszyla tak zostanie bez żadnych animacji to przykro. Ogólnie nic ciekawego jak na razie ale zobaczymy przy pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz won z GMC i do garów.

jeszcze jeden taki tekst a to spotka to Ciebie. Nie tolerujemy tutaj takiego zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde, zaraz wrzuce wideo, dam w edicie.

 

Edit: Oto film na który wszyscy tak czekali: https://gmclan.org/up6105_3_MOV01354.html

Właściwości mój komputer>zaawansowane>uruchamianie i odzyskiwanie>odznacz automatycznie uruchom ponownie

To będziesz wiedział co ci to powoduje, wystarczy przepisać na kartkę ciąg znaków pod Informacje techniczne i wpisać je w google. Większość problemów w ten sposób da się rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pobierałem gier z GMC, no ale ta mi się spodobała pod względem grafy :P Jednak w grze, wszystko jest innaczej :< Nie wiadomo na co mozna wskoczyć, na co nie, nie ma animacji, a chomiś dziwnie koliduje, nie powinien mu ogon kolidować, bo wygląda jak by na nim wisiał :o Widać białe kropki na konturze obrazków, niektórych, pająki chodzą jak pijane i nie pasują do reszty grafy ;/ Ogólnie ładne menu, fajny pomysł, grafa nawet, nawet ( na screenie ok, ale w grze to co innego ), moja ocena to:

Muzyka = 0, nie ma więc nie licze :P

Grafika = 4,

Gameplay = 2,

 

Ocena = (Grafika+Gameplay)/2

Ocena = 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie wiem czy twoja , bo np. przy orzechach widać białą kropkę po prawej stronie, a grafika pająka odstaje od pozostałych grafik. punktów można mieć ile się chce , bo przy kolizji z pająkiem, odkurzaczem itp. resetuje się room, a punkty dalej zostają takie same. gra jest nudna i nie ciekawa i do tego 2 plansze.

 

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie wiem czy twoja , bo np. przy orzechach widać białą kropkę po prawej stronie, a grafika pająka odstaje od pozostałych grafik. punktów można mieć ile się chce , bo przy kolizji z pająkiem, odkurzaczem itp. resetuje się room, a punkty dalej zostają takie same. gra jest nudna i nie ciekawa i do tego 2 plansze.

 

2/5

 

GMCLAN Forum > Nasze produkcje > Zapowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...