Skocz do zawartości

Battle of Fates


Sev69

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Battle of Fates

 

Gatunek: strategia(?) turowa

 

Opis: Jest to turówka w której ważną role odgrywa szczęście.Grać można tylko w dwóch graczy albo sam ze sobą ale to raczej będzie nudne.Fabuły nie ma bo jest niepotrzebna.Naprzeciwko siebie są dwa zamki które nasyłają na siebie swoich wojaków.Gracz co turę musi użyć "Koła Przeznaczenia" , które jest kwadratowe.Losujesz sobie w nim jakiś bonus lub jednostkę.Można też raz na turę kupić coś z koła.Innowacją jest to że nasi wojownicy zamiast głupio się okładać nawzajem prowadzą ze sobą mały pojedynek w którym wygrana zależy od przychylności losu.Poruszają się sami o mały dystans co turę.

 

Jest to wersja beta ze szkaradną grafiką(wciąż poszukuję grafika wiec jak są chętni to nie czekać,tylko zgłaszać się na moje GG).Niedostępna jest w niej jedna jednostka do kupienia, bo jeszcze jej nie zrobiłem.Proszę też o zgłaszanie błędów jakie wystąpią w grze.Znanym błędem jest zacinanie się koła podczas losowania, nie należy w tedy panikować , należy za to wcisnąć przycisk tury i z powrotem czerwony przycisk losowania.Nie wiem czemu owy błąd występuje i nie potrafię go naprawić, mówi się trudno.

Pod F1 oczywiście dokładniejsze instrukcje.

 

27.10.2010 - Zrobiłem mały update.

 

 

Autorzy:

Jest tylko jeden : Sev69

Screeny:

 

skrin.jpg

 

-------------------->Download<--------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...