Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!]OxGames Challenge 2!


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Yoyo Games jest tak w zasadzie na skalę światową, a tutaj "tylko" Polska :)

@neros

pzygodówka to nie rodzaj gry, zauważ że to może być rpg, platformówka, zręcznościówka itd.

Woot? Chyba nie grałeś nigdy w przygodówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te gry są badziewne i nie grywalne : D Ale konkrety:

 

1.Find the Oxygen

Grafika noo powiedzmy że ujdzie, choć mnie się tam za bardzo to nie podoba. Grywalność może by jeszcze nawet jakąś miało, gdyby nie nieskończone ilości bugów albo niedociągnięć... takich jak jest otwarta przestrzeń ale z niewyjaśnionych powodów płynąć się nie da, jakieś wpadanie w te skały całe, płynę sobie w dół znajdź diament, płynę dalej ginę... meh.

 

2.Fatal Flight

Tutaj bardzo podobało mi się menu : 3 To zdecydowanie największy atut tej gry, no dobra, po za tymi medalami na koniec. Rozgrywka jest już nie raz powielanym schematem w sumie identycznym, grałem przynajmniej w dwie takie gry. Z tym że tutaj wszystko jest gigantycznie nieczytelne i trzeba mocno wytężać wzrok żeby coś wg dostrzec. Aaa.. i zapomniał bym dodać że jest bug przez który możemy żyć wiecznie.. bo mamy ujemne hp.

 

3.Earthquakesurvival

Okropne brzydkie i koszmarne, jednotonowe grafiki wypalają mi stałe obrazy na oczach. Rozgrywka jest w miarę, ogólnie za mało możliwości co psuje potencjał jaki można wyciągnąć z takiego typu gry ( Bit Trip Runner < 3 ). Ogólnie sam miałem zrobić taką grę tylko że z czymś takim co się nazywa +/- fabuła.. z tym że wysypał mi się grafik a crapu oddawać nie zamierzałem.

 

4.Wanted

Nie wiem dlaczego ale to już widziałem gdzieś chyba nie jestem pewien, ale koncept też fajny, była by dobra minigierka gdyby nie x buguf takich jak blokowanie się w kaktusie ogień który nie pozwala nam nawet na jakiekolwiek szanse na dłuższej prostej itp. no i oczywiście skakanie nad przeszkodami przez dłuższy czas nie uważam za specjalnie ciekawe.

 

5.Armagedon

Umm... tiaaa.. wsadźmy wszystko co się da będzie fajnie. No i powiem że by było ponieważ mi się pomysł nawet podoba, gdyby tylko ludzie zamiast zabierać hp dodawali to by ciekawiej było : 3 No i jakaśkolwiek grafika też by mogła być pomocna.

 

6.It run away lava

Huugooo... W8, to nie hugo ? : c Oh to tylko spartaczona wersja huga.

 

7.King Kong

Tutaj nie wyczaiłem nawet o co chodzi, i po co mam sikać tym DK na wszystko? I co to sikanie wg robi ? D:

 

8.Surlant

Pierwszy pic... mmm.... może coś jednak z tego będzie zapowiada się dobrze.. ii... umm no dobra nie jest źle zobaczymy co będzie dalej... umm.. to samo? dobra chociaż postaram się skończyć pierwsza rundę... to samo.. druga runda.. to samo... WTF! OBJECTION! Mogło by być najsu, podoba mi się nawet grafika, no ale ile można zabijać te same stworzenia? Po za tym tak trudno napisać przeładowywanie magazynku nawet jeśli się amunicja nie skończy ? ; c no i wg... um.. szkoda komentarza dalej.

 

9.Extreme Survival 1.0

Hardcorowy survival, nie ma bata.

 

10.TheElementsFire

Duży ps. przed wysłaniem gry pasuje sprawdzić czy ona wg działa. taki myk ^^

 

No i to by było na tyle, parę gier miało fajny pomysł, inna to chamskie kopie... Wszystkie łączy jedno... brzydka grafika oraz brak fabuły ; D

Jak ja bym dostał takie gry do oceny to nie był bym wstanie podołać temu. Gratuluje ekipo testująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale to już widziałem gdzieś chyba nie jestem pewien,

Fabułę sam wymyślałem.

ale koncept też fajny

THX

 

gdyby nie x buguf takich jak blokowanie się w kaktusie

Czytałeś wstęp do gry?? Ten szeryf spycjalnie blokuje się na kaktusach

 

gień który nie pozwala nam nawet na jakiekolwiek szanse na dłuższej prostej

Oto chodziło. Trzeba było ciągle skakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie największy atut tej gry, no dobra, po za tymi medalami na koniec.

Nie wiem co ci się w tych gwiazdkach nie podoba. Są estetyczne i przynajmniej nie przechodzi się poziomów nadaremno, bo dostaje się gwiazdki. :)

 

Z tym że tutaj wszystko jest gigantycznie nieczytelne i trzeba mocno wytężać wzrok żeby coś wg dostrzec.

Miało to wyglądać tak jakby patrzyło się z daleka przez jakąś starą lunetę.

 

Wszystkie łączy jedno... brzydka grafika oraz brak fabuły

Moja ma fabułę... małą, ale ma. Wanted też ma fabułę i Find the Oxygen chyba też jakąś ma. Ponadto te trzy gry mają w miarę estetyczna grafikę.

 

Sam mogłeś zrobić grę i pochwalić się swoimi umiejętnościami graficznymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Sam mogłeś zrobić grę i pochwalić się swoimi umiejętnościami graficznymi. :)

Dziwne, że Activision nie pisze tak do CDA kiedy ci recenzują ich grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Activision nie pisze tak do CDA kiedy ci recenzują ich grę.

:) Tylko, że to jest konkurs, w którym każdy mógł wziąć udział. I jeśli uważa, że wszystkie gry są tak beznadziejne to mógł zrobić coś oryginalnego i wygrać. Ale tak poza tym to tez uważam, że niewiele osób się wykazało. Ja też nie zrobiłem jakiejś super produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
:) Tylko, że to jest konkurs, w którym każdy mógł wziąć udział. I jeśli uważa, że wszystkie gry są tak beznadziejne to mógł zrobić coś oryginalnego i wygrać. Ale tak poza tym to tez uważam, że niewiele osób się wykazało. Ja też nie zrobiłem jakiejś super produkcji.

Jurorzy zamiast oceniać też mogli robić, czemu w takim razie dali ci taką złą ocenę, jaką jest 2 miejsce zamiast pokazać, że potrafią lepiej? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm.. Po pierwsze mogę wyrazić swoją opinię na temat danej gry, bo czemu by nie? : D

No a po drugie nie rozumiem tej zgryźliwości że sam mogłem zrobić lepiej. Ja po prostu chciałem napisać co sądzę o danej grze. Czy to jest już atak na czyjąś przestrzeń/ambicję/honor/cokolwiek ? Meh. to trochę żenujące.

A na dodatek drogi flipperze jakbyś czytał uważniej to byś zobaczył co pisałem na temat mojego robienia gry w pkt. 3.

Zresztą nikt nie kazał ci gry robić samemu, równie dobrze ktoś inny mógł ją zrobić. Więc dlaczego ja jako koder i gość od pomysłu mam się bawić w gfx do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie gry to bym co najwyżej parę skarpet wysłał. Takie nagrody za taki badziew. Czemu kurde nie wziąłem udziału?

tobie by nawet skarpet nie wysłali zazdrościsz innym sukcesu? po co sie czepiasz że takie "badziewia" wygrały skoro byś osiągnął to samo a nawet niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie by nawet skarpet nie wysłali

Człowieku, te gry co zostały wysłane to było robione co najwyżej pół dnia. Wiem że czujesz sie urażony bo poprostu twoja gra też jest do dópy i nie powiesz mi że lepszej nie byłbyś w stanie zrobić. No cóż wziąłbym udział ale dopadł mnie leń, a pozatym lubię się pośmiać z tych niedorobionych "gierek" (o ile to tak można nazwać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...