Skocz do zawartości

SimpleTea


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dziś chciałem wam przedstawić malutki program zrobiony z nudów, na podobieństwo programu znanego z Linuxa, który odmierza czas do zaparzenia herbaty - Dziś jest on już na Windowsie! W programie możesz wybrać wiele typów herbat do zaparzenia, począwszy od zwykłej, do zielonej. Po zaparzeniu herbaty program powiadomi nas "Dymkiem" oraz sygnałem dźwiękowym.

Zapraszam do pobierania, oraz oceniania programu!

 

< Twórcy programu > < żeby zaś moderacja nie czepiała się szablonu >

 

Programowanie - Moe

Grafika - Google & Moe

Inne duperele - Moe

 

DOWNLOAD

 

< Screeny >

 

skrin.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a więc:

 

grafika: bardzo ciekawa, zwłaszcza ta przepiękna filiżanka :rolleyes: - 5/5

pomysł: nie twój! Mam patent na to urządzenie, i ma ono zatemtegowany znak firmowy :P

przydatność: zbyt duże ryzyko wylania zielonej chińskiej herbatki na klawiature! - -25/5

RAZEM: eee... -3/5 , czyli po dzieleniu przez -1 dodaniu dwóch i zaokrągleniu do miliona wychodzi: 5/5 !!!

 

Gratuluję!

 

Edit: nie wyszły mi emotki (niektóre) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie bez użyteczny program, jak będę chciał sobie sprawdzić czas parzenia danej herbaty to równie dobrze mogę to zrobić za pomocą google.

 

Jak mnie wkurzają takie rzeczy. Ktoś zrobi kalkulator - źle! bo google policzy. Ktoś zrobi "program do parzenia herbaty" też źle! google policzy. Ktoś zrobi słownik, OCZYWIŚCIE ŻE ŹLE!! google przetłumaczy.

 

Rozumiem, że większość ludzi ma już dostęp do internetu, oraz "Googlarki" no ale bez przesady ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę po prostu wytrzymać, gdy widzę jak coś takiego dostaje 4/5

no chyba jaja sobie ludzie robicie

ocena z dupy i tyle

 

Taaa... Ty jesteś z dupy i tyle :P

 

Ten program jest bardziej przejrzysty i czytelny niż połowa tu zaprezentowanych razem wziętych. Użyteczność niska, ale uczcie się designu.

 

I tu się zgadzam :)

 

Co z tego, że program nie ma praktycznego zastosowania? Ważne, że podoba się twórcy i jest dobrze zrobiony.

Jak się ocenia, to nie tylko użyteczność, ale też wykonanie. I za to Moe dostaje dobre oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak mnie wkurzają takie rzeczy. Ktoś zrobi kalkulator - źle! bo google policzy. Ktoś zrobi "program do parzenia herbaty" też źle! google policzy. Ktoś zrobi słownik, OCZYWIŚCIE ŻE ŹLE!! google przetłumaczy.

 

Rozumiem, że większość ludzi ma już dostęp do internetu, oraz "Googlarki" no ale bez przesady ludzie!

 

Tylko , ze w porownaniu z Toba Google to ogromna firma i kazdy ja zna.

 

1. Kalkulatorow na necie jest pelno. I wierz mi google nie jest w tym wzgledzie najlepsze.

2. Nie rozumiem sensu tworzenia takiego programu(przynajmniej jesli tak bedzie wygladal jak teraz).

Mogles chociazby dodac rodzaje cherbat, informacje o nich, zdjecia. Wtedy twoj projekt bylby

4x lepszy :3.

 

btw.

"Simple Kakaoko" i bedzie oprocz kawy i cherbaty, goraca czekolada ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...