Skocz do zawartości

Zablokowane Alien Territory - Oficjalne Testy! v0.18


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma nikogo ;/

Wgl. 20-30 FPS mi gra chodzi tylko, mimo iż powyłączałem niektóre efekty, no ale wiem, GM jest słaby :P

Nie wiem czy to bug, czy połączenie z netem, ale:

- Nie mogłem się odrodzić :(

- Jak się pokazują te czaszki jak z Gears Of War, to mi poza ekran wylatują ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

1. Masz problem z kartą graficzną (za mało pamięci, zintegrowana, laptop, itp.)

2. Śmiesznie tzn. jak? Dla mnie śmiesznie to by było jakby chodziły niedźwiadki po ekranie a litery byłyby każda inną czcionką... ale tak nie jest, więc u mnie nie działa śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
1. Masz problem z kartą graficzną (za mało pamięci, zintegrowana, laptop, itp.)

2. Śmiesznie tzn. jak? Dla mnie śmiesznie to by było jakby chodziły niedźwiadki po ekranie a litery byłyby każda inną czcionką... ale tak nie jest, więc u mnie nie działa śmiesznie.

Dla mnie śmiesznie jakby każda napisana wiadomość u innych graczy wyświetlała się jako "Dont steal farm me pls"/"hurr?"/"SOLO TOP!!", wtedy dość śmiesznie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ta to tak naprawdę nic specjalnego, miałem okazję pograć kilka razy.Przez pierwsze 10 minut się fajnie grało jednak potem nuda, nuda, nuda - zero taktycznego podejścia ,gameplay po obczajeniu"fajerwerków" też nie zaskakuje. Jeżeli chodzi o optymalizacje - u mnie max ale pamiętam że niektórym osobom nieźle cieło, wątpie żeby ta gra miała wielu zwolenników. W porównaniu do innych gier ta jest naprawdę średnia i aż się dziwię że powstało takie zamieszanie przy tak przeciętnej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest przeciętna jak na gmclan? Chyba sobie kpisz, jako jedna z niewielu zapowiada się właśnie ciekawie, i ma cokolwiek do zaoferowania. Mógłbym na palcach u jednej ręki policzyć inne dobrze zapowiadające się tutaj gry.
Proszę, czekam. GMclan jest małym, podrzędnym forum, na którym nic dobrego nie powstaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam :) Bez sensu w ogóle wypowiadać się na temat gry, która oferuje 10% pełnej wersji. Jednym będzie się podobała i będą czekali, a drugim w ogóle, są jeszcze trzeci, obrzucacze błotem, ale tych to olać ciekłym kałem.

Póki co nie ma nawet możliwości stawiania dedykowanych serwerów, gra jest w fazie tworzenia i tyle na ten temat :) Mi też się nie podobają jakieś świnie, farmy i inne duperele na TwarzBooku, a mimo to gra w te gry masa ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Proszę, czekam. GMclan jest małym, podrzędnym forum, na którym nic dobrego nie powstaje.

Zgadzam się z tym w 90%, ale jednak Aliensy borka to najlepiej zapowiadająca się aktualnie gra na gmclanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...