Skocz do zawartości
PsichiX

Recenzenci poszukiwani

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy,

Od jakiegoś czasu pracujemy nad wortalem o grach tworzonych przez niezależnych twórców gier. Będzie to strona przeznaczona głównie dla graczy. Jeśli chcecie nam pomóc możecie zgłaszać swoje gry, aby zostały zrecenzowane, lub zapowiedziane (ale nie byle ctc). Możecie też wysyłać nam gotowe recenzje gier indie, dla najlepszego recenzenta czeka nagroda niespodzianka.

Ze stroną ruszamy za niedługi czas, z gotowym pakietem treści, którą współtworzyć może każdy.

Kontakt:

gg: 10155240 (tu najszybciej dostaniesz odpowiedź)

email: theanty93@gmail.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł jest świetny;]

Brakowało mi na gmc działu na dłuższe recenzje,postaram się coś nabazgrać;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo chętnie przyjmiemy także recenzję minecrafta, jako świeżego mmo zdobywającego coraz większą sławę (tutaj mają pole do popisu pasjonaci tejże gry ;) )

ewentualnie przyjmiemy także recenzje innych gier mmo (tworzonych przez twórców niezależnych)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz ale jak już prosisz o taką pracę to powinieneś napisać czym wasz wortal będzie się wyróżniał. Nie oszukujmy się, że jest tego masa i trzeba zrobić coś co będzie "inne". Na pewno taka informacja potencjalnym piszącym się przyda a i możesz zainteresować samych graczy. Sam np nie mam żadnego takiego stałego wortalu, który bym odwiedzał bo żaden nie spełnia moich wymagań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie nie chcemy zainteresowac żadnych graczy, bo strona jeszcze nie wystartowała ;)

Hmm, masa może i jest (victorygames, coś jeszcze?), ale szczerze mówiąc nie znalazłem żadnego na poziomie. Na vc widac w sumie tylko kłutnie administracji na forum oraz to, że nikt nie komentuje, nie pisze na forum, ogólnie cisza.

Napisz jakie są twoje wymagania, może się nam to przyda :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przede wszystkim na samym stracie strona powinna już mieć trochę contentu, przynajmniej tyle żeby było co czytać zanim dodane zostaną kolejne materiały. Wchodzę na stronę i widzę: "Nowa strona! wiele materiałów w przygotowaniu, już za kilka dni blablabla.." jako osoba przeglądająca wisi mi to co będzie interesuje mnie co to jest teraz.

-Miło by było jeśli byłyby newsy podobne do tych ze strony cd-action. Nie mam czasu sprawdzać i szperać po internecie za infami, które ktoś gdzieś tam wrzucił na stronę firmy. Przyznaje, że na ich stronę wpadam tylko z zamieram zerknięcia na jakieś newsy a to sprawia, że czasem coś mnie zainteresuje i zostaje na trochę dłużej.

-Do ocen gier poza komentarzami od kretynów typu: "A ja wczoraj widziałem stepujące pelikany" przydały by się komentarze podobne do tych z amazon gdzie -osoba oprócz oceny dodaje też krótki komentarz i sam komentarz może być oceniany. Dzięki temu mogę szybko sprawdzić jak inni oceniają grę.

-Sama ocena powinna być w skali minimum 0-10 i podzielona na osobne elementy rozgrywki, które dopiero formują ocenę końcową.

-Sam wygląd strony powinien być odpowiedni dla graczy a nie 13 latek więc coś podobnego do vg(chodzi o kolorystykę ).

-Same newsy powinny od razu się rzucać w oczy tak jak inne ważne elementy a nie rypnięte gdzieś małą czcionką.

-Powinno być coś w stylu screenów na gamedevie. Najlepsza gra dnia,najlepsza platformówka miesiąca(of course tu trzeba się dobrze zastanowić co i jak ale takie info na stronie głównej od razu dało by impuls w co warto sobie na szybko pyknąć dla luzu) Tyko nie jak na tym vg gdzie kilka minut zajęło mi w ogóle znalezienie tego, dodatkowo jeśli już gra została wybrana grą tyg/miesiąca to powinno gdzieś być "Najlepsze gry ostatniego tyg".

-Fajnie by było robić np wywiady z autorami gier ale tak aby całe info było połączone z grą. Tzn Jest recenzja gry i od razu można przejść do screenów/filmików/wywiadu/innych gier autora/poradniki/cheaty/podobne gry itd.

-Co do samej recenzji to musi być dobrze podzielona i zaopatrzona w obrazki/jakieś ciekawostki dot gry(to z vg to szkoda tracić czas na czytanie). Często jeśli już śledziłem daną grę od pewnego czasu i wiem co i jak, zerkam tylko na niektóre elementy recenzji.

-Podział gier powinien mieć dodatkowe elementy np: jest wiele gier, które można wrzucić do worka action i adventure więc gra powinna być jako np: fantasy action adventure. W każdym razie powinna być możliwość szukanie według typu ogólnego gry akcji/zręcznościowe/logiczne itd ale także bardziej szczegółowych rodzajów.

-Powinna być możliwość dodawanie samych ocen dla recenzji tak żeby wiedzieć, że to nie jest 10 beznadziejna recenzja kolesia i lepiej poszukać innej.

-Fajne ankiety

-Info o najbliższych premierach/zapowiedzi

-ogólne rankingi gier/recenzentów/poradników

-Co jak co ale ja dodatkowo bym dodał też gry AAA w jakimś osobnym dziale all by było w jednym.

-Bez żadnej stronniczości jak np cdaction o wieśku.

-trochę humoru

Tak więc to ma być strona gdzie nie muszę tracić masy czasu na znalezienie tego czego szukam, szperać po debilnych komentarzach za prawdziwymi opiniami czy czytać recenzje napisane w 5min przy śniadaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.