Skocz do zawartości

Game Maker 6.1


Rekomendowane odpowiedzi

Tego błędu sie nie da skopiować ale za chwile go odpisze

 

Taki błąd pisze: "Failed to initialize drawing surfaces.Please check that you graphics card meets the minimum requirements and that your drivers are up-to-date.If you graphics card has little memory, try switching your computer to a lower resolution" i właśnie nie wiem co z tym zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie wiem jak to sie robi :(

 

Jaką masz kartę graficzną ? A sterowniki sprawdzisz w Panel Sterowania>>Ekran>>Zaawansowane>>Karta>>Właściwości>>Sterownik

 

Jeżeli dostawcą sterowników jest firma twojej karty graficznej to chyba powinieneś mieć wszystko OK. Kwestia jeszcze ogółem twojej karty.

 

EDIT: Być może jeszcze będziesz musiał ściągnąć i uaktualnić sterowniki do swojej grafiki ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VGASAVE jest sterownikiem systemu Windows zaprojektowanym w taki sposób, aby automatycznie ładował się, kiedy karta graficzna nie działa, bądź jej sterownik nie jest zainstalowany. Tryb działa jedynie w 16 kolorach i przy maksymalnej rozdzielczości 800x600. Gdy tryb ten jest aktywny, zaleca się zainstalowanie nowych sterowników. VGASAVE zawiera dwa pliki - VGA.DLL oraz VGA.SYS.

Zainstaluj sterowniki od producenta karty grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten opis dotyczył starych Windows, ale nie chodziło mi cytując to o roździelczość, tylko o to, że to wbudowany sterownik systemu i powinieneś zainstalować firmowy od producenta twojej karty grafiki. Na VgaSave będziesz miał problemy nie tylko w Game Makerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to ja mam chyba "NVIDIA Corp" bo jak włączam komputer to coś tam pisze"NVIDIA" i chyba jakiś rok

 

Równie dobrze to może być płyta główna =3 tak trudno sprawdzić co się ma w środku komputera ?

 

EDIT: Bierzesz karty gwarancyjne albo patrzysz do menedżera urządzeń xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...