Skocz do zawartości

Zablokowane GMClan RPG


krzysio664

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Jaklub dobrze gada, ładowane z serwera. Pozatym troche dziwnie wygląda to że ludzik jest avkiem lul. A ja myślę że to ciekawa gra może wyjść, lecz wydaje mi się zbyt ambitna. Jeśli już to zrób z tego mmo.

eeee wha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc YXE nie zrobił chyba żadnych gier...zajmuje się on swym silnikiem(Xenon Core)... jak byś umiał czytać(ze zrozumieniem...) to zrozumiałbyś co napisałem..."jak by to robił YXE, Gnysek czy ktoś inny..." :) Nawet nie zaczął tworzyć silnika a już oświadcza wszem i wobec że gra będzie suuuper... Jak mówiłem wcześniej wątpię aby wogle ją zrobił, ale jeśli jednak by mu się cuuudem udało to na 99% nie będzie to grywalne... Jak by to robił YXE miałbym 100% pewności że będzie to pożądna gra, a nie jakieś "kolorowe kwadraciki"

Z tego co pamiętam to YXE wstawiał jakąś grę a'la Tanki i ona jakoś furory na forum nie zrobiła (była pisana w C++ może gdyby pisał grę w gm byłaby lepsza albo w Xenon Core)

tak właściwie, przemyślałem sprawę i też stwierdziłem, że jakim cudem on mógł tyle zrobić w jeden dzień? musiałby całą noc przesiedzieć

Mógł mieć wcześniej silnik zrobiony tylko np zrobił grafę. Co się go czepiacie nie rozumiem chłopak robi grę to niech robi. Jak będziecie mu mówić że i tak będzie beznadzieja i że za taką grę ktoś inny niech się weźmie to na pewno się podda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DobryZiom, przeczysz sam sobie ;|. Najpierw piszesz:

Szczerze mówiąc YXE nie zrobił chyba żadnych gier ...
A później:
Jak by to robił YXE miałbym 100% pewności że będzie to pożądna gra
No bez jaj. Nie zrobił żadnej gry, ale masz pewność, że gdyby zrobił to by była porządna. Ach to bezgraniczne zaufanie :3

I 100% nooffence w stosunku do Psichixa, ale wiesz, to, że ktoś pisze silnik nie oznacza od razu, że potrafi tworzyć "dobre" gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z tego co pamiętam to YXE wstawiał jakąś grę a'la Tanki i ona jakoś furory na forum nie zrobiła (była pisana w C++ może gdyby pisał grę w gm byłaby lepsza albo w Xenon Core)

Xenon to biblioteka silnik do c++ i w nim właśnie były te tanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 100% nooffence w stosunku do Psichixa, ale wiesz, to, że ktoś pisze silnik nie oznacza od razu, że potrafi tworzyć "dobre" gry.

nom, i dla tego robie MiddleWorld w ramach sprawdzenia sie i wykrzesania co potrafie, bo zadnej sensownej gry od 2 czy nawet 3 lat nie zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nom, i dla tego robie MiddleWorld w ramach sprawdzenia sie i wykrzesania co potrafie, bo zadnej sensownej gry od 2 czy nawet 3 lat nie zrobilem

A o tych tankach tyle, że multi z mechami to zapomniał pan? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DobryZiom, przeczysz sam sobie ;|. Najpierw piszesz:

CYTAT

Szczerze mówiąc YXE nie zrobił chyba żadnych gier ...

A później:

CYTAT

Jak by to robił YXE miałbym 100% pewności że będzie to pożądna gra

No bez jaj. Nie zrobił żadnej gry, ale masz pewność, że gdyby zrobił to by była porządna. Ach to bezgraniczne zaufanie :3

I 100% nooffence w stosunku do Psichixa, ale wiesz, to, że ktoś pisze silnik nie oznacza od razu, że potrafi tworzyć "dobre" gry.

No może nie oznacza, ale może jednak?

Dawny projekt, jak to psysio mówi: "te effekty to w porównania do dzisiaj gówno"(ja w to nie wierze :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No może nie oznacza, ale może jednak?

Dawny projekt, jak to psysio mówi: "te effekty to w porównania do dzisiaj gówno"(ja w to nie wierze :D)

A grałeś w tą grę? No więc jakie znaczenie ma ten filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja przeciez nikomu jej nie pokazywalem, tym bardziej nie dalem do grania - ta gra jest stricte tajna az do premiery :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawalem przeciez, mowie - nikt, doslownie nikt nie widzial tej gry na oczy, skrzetnie ja przed Wami chowam - ten trailerek to jedyna rzecz ktora widzieliscie z poczatkow prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli, ale nic wielkiego - juz 6 razy niemal calosc zmienialem pod nowe zmiany w silniku - kolejny raz mi sie nie bedzie chcialo :D poczekam z wielkimi rzeczami na stabilna wersje 1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...