Skocz do zawartości

Zablokowane Poszukiwany programista do gry Rock Games - Guardrak (nazwa robocza)


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Na naszej stronie www - Strona WWW Rock Games można znaleźć galerię. Zobacz jak to wygląda, przeczytaj kartę projektu, przejrzyj stronę i zdecyduj.

 

Programista będzie najbardziej potrzebny przy optymalizacji kodu lub poprawie bugów. Mam dużo zajęć i wiele projektów, dlatego napisałem. Sam się zajmuję kodem w GML. Gra tworzona w Game Maker 7 Pro.

 

Harmonogram znajduje się na stronie projektu.

 

Oferuje pieniadze po ukonczeniu projektu. Mozliwe, ze beda zaliczki, kiedy przejdziemy przez milestone.

 

Pozdrawiam

 

Proszę pisać na moje GG lub email:

 

lukgro1991@wp.pl

4533113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja się pytam (i inni też): ile płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
przyłącze sie do hudera, kto jest w zespole?

 

 

 

to wiele nie wyjaśnia, myśle ze kazy by chciał wiedzieć z kim przyjdzie mu ewentualnie pracować.

Na stronie pisze, ale nie chodzi mi komitet kierowniczy skłądający się z "paqo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gry ciężko przewidzieć, czy się sprzeda. To ryzykowne. Można oceniać na podstawie pomysłu i składu zespołu.

 

W ekipie jest programista, dwóch grafików 20+ lat, scenarzysta 17 lat, webmaster i ja. Dodatkowo wspiera mnie pare osob.

 

Nie widze powodow, dla ktorych mialbym rozdawac swoje pieniadze bez wyraznej przyczyny. Jesli gra zarobi, podziele sie z zespolem to logiczne. Za prace nalezy sie zaplata. Beda wydruki z dot paya lub konta bankowego.

 

mipo57 - jest harmonogram, pisze do ciebie i jest zdanie typu "potrzebna jest poprawa systemu walki, zobacz jak to wyglada, zaproponuj cos"; jesli chodzi o gm wymagam wersji 7 pro

 

gra bedzie sprzedawana w cenie 20 zl za sztuke (to zalezy od rozwoju w przyszlosci, oszacowana wartosc), wprowadzimy zabezpieczenia (klucz, rejestr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd masz te skojarzenia?

mam ciekawsze pytanie: czemu ty nie chciałeś od razu ujawnić, że znalazłeś swój klucz?

 

co do drugiego pytania, które pojawiło się po zedytowaniu: grzebałem dzisiaj w twoich starych tematach by obejrzeć twoje "postępy". tak, mam czas, tak, chciało mi się. przecież nic trudnego przejrzeć parę list tematów stworzonych przez naszego kochanego Pakła, żeby znaleźć i przeczytać perłę, która ma dziwny tytuł. tak, chciało mi się to pisać, mam wakacje. poza tym, akurat to ty wymigałeś się pendrivem i udowadniałeś, że JA nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdą przeczytaną książką o automotywacji Paqoo się zmienia. Nie wiadomo tylko, czy to przepoczwarzanie do ślicznego motylka czy mutowanie jak aligator w amerykańskich kanałach. Jedno jest wiadome, panie i panowie, uczestniczymy w tworzeniu legendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Podpowiem, mozna rowniez napisac wiadomosc prywatna. Jest taka mozliwosc na tej witrynie.

 

Moja oferta jest skierowana do ludzi o otwartych umyslach. Pozostali sa grzecznie proszeni o nie udzielanie sie w tym wspanialym temacie.

przejawy starego pakła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...