Skocz do zawartości

Zablokowane BACK2 screeny - now, demo - soon come;)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

super, szybko juz sie nie moge doczekac :P

 

Jesteś już kolejną osobą, która sadzi takim (jakże zabawnym) dowcipasem...

Patrysław

 

Ale mowiac powaznie mam pytanie do autora (propanganji dla niewtajemniczonych :]) : Sam robisz grafike do gry? Jesli tak to w czym? W gm graphic editor? (czy jak to sie tam nazywa :P) Czy jakos poza programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pieter6: Patryslaw sie nie uwzial, tylko stwierdzil fakt, ktory nie tylko on i ja zauwazylismy. Ostatnio zbyt czesto piszesz krotkie nic nie wnoszace do tematu posty i jeszcze dodajesz lol, jakby to bylo smieszne. Po prostu rozbudowuj swoje posty minimum 3 krotnie albo nic nie pisz. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz zamiar leveli zrobić? Ile już zrobiłeś ile ci zostało?
Kurde ludzie, to wy już nie macie co w domu robić?? Cały czas pytacie kiedy wyjdzie, jaka bedzie itp. W końcu dojdzie do tego, że ktoś będzie chciał zobaczyć silnik gry, i będzie codziennie pisał to samo "pokaż silnik gry". Ludzie uspokujcie się, wszystko w swoim czasie. (nie chce nikogo obrażać, ani niczyjej pracy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja mówił mi przez GG że grafikę robi sam, ale nie powiedział, w jakim programie. BTW. Paint wcale nie jest taki słaby np.:

- 3 cofnięcia

- przezroczyste wycinanie

- wycinanie w różnych kształtach

Ale ma wady, w porównaniu do GMIE (przewaga):

- brak funkcji obróbkowych

- zapis do .gif (ruchome)

- tworzenie animacji

itd. itp. itr.

 

@Micanser: Cheater!!! (dokładniej HalfCheater!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, 1 pytanie: Ile lvli.

Hmm gra jest podzielona na 8 części (coś jakby misji, po kazdej części akcja cofa sie w czasie), a ile roomów? nie wiem, kilkaset.

Pytanie 2: Czy grafe robie sam i w czym?

Sam. W GMeditorze rysuje podstawy a jakieś szczegóły i detale w corelu photoshop.

A ile gry zostało: Powiem tak, w tym momencie musze zrobić jeszcze tylko ikonke :D

Także za jakąś godzinę (z tyle mi chyba upload zajmnie) gierka będzie do downloadu.

EDIT: proponuje zamknąć temat. Jak gra sie wpakuje na serwer to załóże temat o back2 w gotowych grach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...