Skocz do zawartości

Zablokowane BACK2 screeny - now, demo - soon come;)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Gra rozpoczyna się w środku akcji, ciemna ulica rozświetlona migającą na czerwono żarówką i światłami fur policyjnych, ranny policjant celuje, wie że ma tylko 2 kule i nie chce zmarnować okazji, ty biegniesz i sprzedajesz mu kopa na twarz... po masowej destrukcji połowy policji w mieście akcja cofa się a ty siedzisz w domu oglądając fragmenty pulp fiction ;) Tak, BACK powraca. 2 część hardcorowej gierki którą zrobiłem ze 2 lata temu. Wykorzystuje engine HDLighting, zawiera jeszcze więcej masakry i znacznie mroczniejszą fabułą. Dodana jest też możliwość skradania się i cicchego, szybkiego (i duużo brutalniejszego) zabijania, doskonały system zniszczeń twarzy przeciwników ;), system walki wręcz w którym używasz tylko lewego i prawego przycisku myszy a ciosy są wprowadzane odpowiednio do sytuacji (jak wymieniony wcześniej but na twarz policjanta), system walki bronią białą polegający na imitowaniu myszką ciosów, muzyka d'n'b dostosowująca się do akcji, i wiele innych ciekawych kwestii.narazie screeny:

back259hz.th.jpg

back233mi.th.jpg

back220nu.jpg

back246qp.th.jpg

back226ej.th.jpg

back215vy.th.jpg

Jak chcecie mogę zrobić na szybkości jakieś demo, albo czekajcie cierpliwie na dłuższe zawierające wszystkie features demko, które na oko niedługo powinienem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak samo jak w tym przykładzie który jest dołączony do DarkHDL :P

no to nie jest takie proste jak w perspektywie od gory. cien powinen isc tylko po ziemi albo ew. po scianie, a jak bedzie cien rzucany w powietrze, to to bedzie lipnie wygladac. Oprocz tego najlepiej by bylo zeby cien na ziemi sie zalamywal w stosunku do cienia np. na scianie. Ogólnie kwestii do zrobienia jest dużo więcej niż to co mamy w HDL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się znakomicie. :) Pamiętaj, nie rób nic na szybko, lepiej porobić trochę dłużej, ale wtedy będzie lepiej. :)

Spoko ja sie nigdy w tych kwestiach nie spiesze. Tylko wy za to musicie pol roku na gre czekac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba czwarta tego rodzaju gra nie obraś się ale sprubował byś czegoś nowego

 

Popracuj nad pisownią to pogadamy :P

Tymon

 

Hmm.. że 4 platformówka? Hehe bo do tego mam człowieniu wene, takie gry wychodzą mi najlepsze. A co do tego że gry takie same - w życiu się z Tobą niezgodzę. Porównaj sobie choćby t{R.I.P} i PRopaganję - i wskaż 1 zbieżność nie licząc tego że obie gry korzystają z tej samej perspektywy.

To że BACK i BACK2 są w miare podobne, to chyba logiczne nie? Pozatym zrobiłem w życiu duuużo gier z rodzaju "czegoś nowego", robiłem (ale nigdy nie skończyłem niestety) 2 RPGi, 1 Strategię, 2 naprawdę duże skradanki z widokiem z góry, dziesiątki jakiś głupich minigierek i wykminek, i jeszcze więcej niż dziesiątki platformówek - które nie licząc sequeli - staram się aby każda różniła się dynamiką, klimatem, fabułą itp itd.

Zreszta lepiej chyba zagrac w gierke w ktora widac ze ktos wlozyl kawal swojego serducha niz w odp****oloną bez braku chęci gierkę. Dobra rada dla twórców gier: Kierujcie się serduchem, i róbie gry w które sami byście chcieli zagrać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propaganja:

Zreszta lepiej chyba zagrac w gierke w ktora widac ze ktos wlozyl kawal swojego serducha niz w odp****oloną bez braku chęci gierkę. Dobra rada dla twórców gier: Kierujcie się serduchem, i róbie gry w które sami byście chcieli zagrać!

Mądre słowa

 

zgadzam się z tobą w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, lecimy:

https://gmclan.org/up993.html

można już sciągać demko, jest to fragment 1 misji, ale z grubsza można zobaczyć o co chodzi. Sciągajcie i piszcie opinie. Głównie zależy mi na tym co myślicie o:

1.Intrze ;)

2.Muzyce, jeśli się nie podoba to może jakieś propozycje co dać w zamian?

3.Sposób użycia broni białej (czyli imitowanie myszką ruchów ręki)

Oprócz tego jak byście znaleźli jakieś bugi to dajcie znać!

Acha, i na razie nie da się umrzeć, tak mi sie lepiej testuje ;]

Miłego masakrowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie rozumiem, po intrze masz kolesia oglodajacego tv, trzeba poczekac chwilke, i jak sie pojawia czerwona kulka (celownik) trzeba isc w prawo. Co jest nie tak?

 

Dobra, lecimy:

https://gmclan.org/up993.html

można już sciągać demko, jest to fragment 1 misji, ale z grubsza można zobaczyć o co chodzi. Sciągajcie i piszcie opinie. Głównie zależy mi na tym co myślicie o:

1.Intrze ;)

2.Muzyce, jeśli się nie podoba to może jakieś propozycje co dać w zamian?

3.Sposób użycia broni białej (czyli imitowanie myszką ruchów ręki)

Oprócz tego jak byście znaleźli jakieś bugi to dajcie znać!

Acha, i na razie nie da się umrzeć, tak mi sie lepiej testuje ;]

Miłego masakrowania ;)

Sorry ze sie powtarzam, ale sciagajcie demko i piszcie co myślicie o 4 punktach ktore wypisalem wczesniej! To naprawde pomoze jeszcze bardziej upgradować tą gierę!!

Acha nie musicie tez pisac o muzyce bo i tak już ją zmieniłem ;)

I jeszcze ponawiam prośbę o helpie w sprawie zrobienia realistycznych cieni (darkHDL w platformówce...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na małe newsy.

1 misja jest skończona w całości (trwa ok.10 minut)

2 misja dopiero liźnięta, trwa ze 3 minuty.

Ile misji będzie? tego jeszcze nie wiem, zalezy jak wyrobie się z opowiedzeniem całości fabuły. Podejrzewam że ok. 10

Menu główne zrobione - wydaje mi się że za****ście ;)

dodano trochę muzyczki...

broni jest jak narazie 5 (pąchy, coś w stylu maczugi, pistolet, uzi, shotgun)

Zrobiony pasek energii i apteczki (zbierasz i używasz kiedy chcesz, coś jak w maxie paynie)

Zrobiłem też pierwszego Bossa.

Dodałem też kilka fajnych efektów graficznych

no i dźwięków, szczególnie dużo nowych krzyków ;)

Fabułą już cała rokminiona, teraz pozostaje robić...

no i żeby posta trochę urozmaicić to jeszcze screen z walki z bossem:

back275xq.th.jpg

Bless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

back2126ko.th.jpg

back2113jy.th.jpg

back287kt.th.jpg << świerzutkie screeny ;) pokazuje jak sprawdza się BACK w pokazaniu późnego wieczora (wcześniejsze screeny wszystkie sie w nocy działy).

back2107ux.th.jpg << screen z menu głównego

back293ds.th.jpg << :D bez komentarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna gierka sie szykuje ;)

 

Intro ######ste i z klimatem, nic nie trzeba zmieniać, ######ście wprowadza w gre, be cool bitch. 5/5

 

Muzyczka jest dobra w tej 1 misji, schizowa i dobrze bo jak ci pigsy podjeżdzaja pod chate to jaka ma być ;)

Fajnie jak w róznych etapach będą rózne muzyczki właśnie d'n'b.

 

Sposób użycia broni białej jest bardzo dobry, można nad nim troche popracować. Raczej chodzi tu o to aby nygga trzymał tą broń troche wysuniętą żeby łatwiej było trafiać gości z zamachów od góry (lub od dołu) bo tak ogólnie to technika polega aby wyjśc celownikiem za naszego murzyna i machnac w strone gości ;)

 

W grze widać pomysłowość, dbałość o szczegóły i oddany klimat(graffiti na ścianach i światła są ######ste;)) ja oceniam demko na 5/5 ;)

 

Demko bym wypuścił na forum gamemakera, napewno znajdzie się pełno ludzi którzy będą chcieli w coś takiego zagrać.

Tylko czekać na pełną wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie dziwna opcja, wrzucilem juz na forum gmmakera jakis czas temu demko, i po jakichs 2 godzinach temat wpadl na 2 strone i pewnie nikt juz go tam nie przyczai. Szkoda. Teraz muszą czekać na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kolejna porcyja newsów.

1.Skończyłęm robić 1 i 2 misję.

2.Zrobiłem też 1/5 misji 3, i od razu powiem że będzie zdecydowanie najlepsza w całej grze, a sam początek będzie pewnie sporym zaskoczeniem. Nie chce zdradzać szczegółów ale gra się w tym momencie zrobi naprawdę psychodeliczna ;) No i pojawia się w końcu trochę więcej skradania i cichego (i baaaaardzo brutalnego) zabijania Niedługo zapodam jakiegoś screena z tej misji ale takiego niezdradzającego zabardzo o co chodzi ;)

3.Poprawiłem krew, wystrzały i pare innych pierdół.

 

Acha, a pamiętacie psychola nr.4 (z piłą mechaniczną?) z BACK1? To powiem że powraca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ogólnie dziwna opcja, wrzucilem juz na forum gmmakera jakis czas temu demko, i po jakichs 2 godzinach temat wpadl na 2 strone i pewnie nikt juz go tam nie przyczai. Szkoda. Teraz muszą czekać na pełną wersję.
Odnoszę wrażenie, że Borek ze swoimi demkami miał tak samo. Tam po prostu dużo ładują gier, w większości "psu z dupy wyjętych", które tyle niepotrzebnie zawalają miejsce. A potem, to ludziom nie chce się przeglądać starszych stron. Żeby chamsko nie podbijać tematu, to zawsze ktoś od nas, jak poprosisz, coś tam skrobnie i gotowe. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że Borek ze swoimi demkami miał tak samo. Tam po prostu dużo ładują gier, w większości "psu z dupy wyjętych", które tyle niepotrzebnie zawalają miejsce. A potem, to ludziom nie chce się przeglądać starszych stron. Żeby chamsko nie podbijać tematu, to zawsze ktoś od nas, jak poprosisz, coś tam skrobnie i gotowe. :]
To ja lece podbijać temat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...