Skocz do zawartości

Zablokowane [Wyniki!] OxGames Challenge


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Młody, weź nie mów, że mam Cię uczyć geografii.

 

Technicznie rzecz biorąc obowiązują u nas 2 strefy czasowe, oczywiście to w której się znajdujemy zależy od tego czy mamy czas letni czy nie. Generalnie wybieramy UTC+1:00, a forum w ramach wygody pozwala na wybór opcji "czas letni" bez konieczności zmieniania strefy na tą z godziną do przodu. Swoją drogą, u nas czas letni obowiązuje w tym roku do 31 października, więc obecnie jesteśmy w UTC+2:00, razem z Republiką Południowej Afryki. Więc sorry Winnetou, akurat tak się złożyło, że te same południki przechodzą przez afrykę co i przez nasz kraj - więc możesz sobie coś zrobić jak jest Ci z tym tak źle.

 

To, że nikt nie zwraca uwagi na gości forum - bo głosu nie mają - to inna inszość.

 

Cześć Nikas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałujcie że nie spróbowaliście. Większość gier jest na poziomie ligi 24 i aż 2 z nich dostaną nagrodę. Zawiodłem się. Przyszły tylko 4 prace, z tego 3 na poziomie ligi 24. Oczywiście bez obrazy. Konkurs się zakończy wysłaniem nagród, ale tylko dlatego, żeby inni zobaczyli jak łatwo można dostać nagrodę za względnie małą pracę (Nie mówię tu o miejscu pierwszym, które naprawdę zrobiło wrażenie). Za 2-3 godziny wyniki i download.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na scenie rządzi leń i myśl że reszta zakoksi a koksy z reguły nie robią bo im się nie chce / nie mają czasu, tym samym każdy ma duże szanse wygrać czego dowiodły słowa Uzjela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
wlasciwie to mi zostalo porobic tylko menu i przeciwnikow do gry, moze potem ja skoncze i dam wam jako minigierke....

dwie fotki z mojej produkcji : http://img806.imageshack.us/gal.php?g=33418151.jpg

Fajnie to wygląda, mam nadzieję, że to skończysz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

404.

Nie ważne, już działa.

 

EDIT: Moja szybka opinia o grach:

 

- statki:

ładna oprawa graficzna, ale ta gra to zwyczajne zeszytowe statki; poza tym skoro całą grę obsługujemy myszką, to menu też można by było.

- sea war:

nie wiem czemu ta gra jest w całości po angielsku, do tego są momentami w nim błędy; zwyczajny klon asteroidsów jak na mój gust, mogłoby być choć trochę dynamiczniej.

- polish submarine:

jakby to rozbudować, to by wyszła całkiem ok gierka dla dzieci, ale w obecnym stadium to ta gra nie jest zbyt dobra.

- kapitan zych:

świetny klon wormsów, kompletnie zdeklasował resztę gier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...