Skocz do zawartości

Pudzian vs Butterbean


Pablo-GM

Kto wygra ?  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra ?

    • Mariusz Pudzianowski
      3
    • James Thompson
      0


Rekomendowane odpowiedzi

No napewno Pudzian nie będzie biegał i go obijał bo trzeba pamiętać, że zapas energii ma na pół pierwszej rundy, ten Butterbean był bokserem ze statami OKOŁO 80 - 5 z czego około 60 wygranych przez KO, z drugiej strony walczył z bolkami. Ja widzę jego szanse jedynie w low kickach, bo tak to raczej Butterbean wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałbym szans Pudziana w boksie

, a Pudzian w wieku jaki jest nie jest w stanie się tego nauczyć(na poziomie powiedzmy Adamka, który obił Arreole) , ludzie z którymi trenował mówili, że bije strasznie nietechnicznie i na pałe.

 

bo low-kicki w taki tłuszcz to jakby w poduszke kopal.Butterbean nic nie odczuje ;P

 

Chłopie widać, że nigdy nie trenowałeś, ani nie dostałeś low kicka w życiu. Spójrz choćby na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest przez to gorszym człowiekiem. Tak.

 

Moja wypowiedź dotyczyła niezwykle dziwnej wypowiedzi, że:

 

low-kicki w taki tłuszcz to jakby w poduszke kopal.Butterbean nic nie odczuje ;P

 

więc nie udawaj mądrali i nie wcinaj się w rozmowę jeśli nie masz nic wartościowego i konstruktywnego do dodania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po walce z Kawaguciem Pudzian mówił w wywiadzie "myślę, że następny to może będzie Brock Lesnar albo Fedor (a mówi się 'Fiodor')". Po walce z Silvią chyba zmienił zdanie zważywszy, że Fiodor Emilianenko rozwalił Silvię w pierwszej rundzie a co dopiero by było z Pudzianem. Teraz przydałby mu się jakiś Najman dla poprawienia humoru i dla odwagi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe by było Pudzianowski vs Kimbo Slice : O Kimbo by go chyba zabil lol.o0llololol

kimbo jakims specjalnym kozakiem to nie jest. swoje najlepsze walki to mial na ulicy. ale fakt pudziana moglby zciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...