Skocz do zawartości

Grafika wszsytkiego do RPG'a


MagnusArias

Rekomendowane odpowiedzi

No więc mam całkiem spora listę, a grafikiem nie jestem. Wymiary każdej graficzki 32x32 (nie większe, nie mniejsze). Nazw które podam proszę nie używać w swojej grze :P Serio

Kredki oczywiście ;)

Jedziemy:

 

- Czysty pergamin

- Krew smoka (we flaszce)

- Magiczna Paczka

- Złota Paczka

- Srebrna Paczka

- Zardzewiała Paczka

- Szafir

- Kryształ

- Rubin

- Szmaragd

- Diament

- Obsydian

- Święty Kamień

- Pusta księga

- Pióro Feniksa

 

--== Czary (zwoje)==--

- Berserker

- Leczenie

- Kula Ognia

- Lodowa strzała

- Fala śmierci

- Deszcz ognia

- Zamieć

- Błyskawica

- Chmura jadu

- Pomoc Boga

- Przywołanie tytana

 

--== Jednoręczne ==--

- Kij z gwoździem

- Maczuga

- Sztylet

- Krótki miecz

- Szabla

- Długi miecz

- Bojowy miecz

- Magiczny miecz

- Topór

- Kostur

- Kryształowy miecz

- Ognisty miecz

- Lodowy miecz

- Złoty miecz

 

--== Dwuręczne ==--

- Kilof

- Młot

- Bojowy młot

- Włócznia

- Halabarda

- Pika

- Trójząb

- Oszczep

- Ognisty topór

- Pogromca śmierci

 

- Buty

- Lekkie buty

- Buty ciemności

- Magiczne buty

 

- Krótki łuk

- Długi łuk

- Łuk Łowcy

- Łuk bitewny

- Magiczny łuk

 

- Mały napój życia

- Średni

- Duży

- Mały napój many

- Średni

- Duży

- Mieszanka (tylko ŚREDNIA)

- Woda

- Piwo

 

- Skórzana zbroja

- Ciężka skórzana zbroja

- Zbroja pierścieniowa

- Kolczuga

- Zbroja płytowa

- Kościana zbroja

- Magiczna zbroja

- Zbroja z łuski smoka

- Pełna zbroja płytowa

- Zbroja tytana

= Lekka szata

= Brokatowa szata

= Złota szata

= Szata wszechmocy żywiołów

 

- Dziurawe rękawice

- Skórzane

- Łuskowe

- Magiczne

 

To były same itemy. Jeśli chcielibyście wykonać jakieś inne, dodatkowe grafiki, pisać na PW, i sprecyzować, co moglibyście wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nazw, które podam, proszę nie używać w swojej grze

mam nie używać u siebie szmaragdu, rubinu, szafiru, miecza, ani butów ?? jak zrobić rpg bez zbroi ??

 

jak bd miał chwile, to może uda mi się cóś dla ciebie zmontować

 

P.S.: znajdź sobie w necie 'plumbbob' z simsów i przekoloruj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... wszystko fajnie, ale dużo tego. Jedna osoba pracująca za darmo raczej nie zrobi wszystkiego. Poza tym - SZCZEGÓŁY!!! Skąd mam wiedzieć, co to jest "pogromca śmierci", albo jaki kolor ma "mieszanka"...

 

E: Kula ognia, deszcz ognia... nie wykazałeś się pomysłowością. Nie licz, że nikt nie wykorzysta tego... jak takie banalne nazwy to się nie spodziewaj. Jeśli byś nazwał topór "pogromca czarno-szaro-sraczkowat-niebieskich zmutowanych owco-karalucho-skorpiono-smoków", to nikt by sam na to raczej nie wpadł i byłbyś oryginalny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nazw to sobie używajcie (tych zwykłych, bo sam nie wiem o co mi chodziło xD). A szczegóły:

@Mentoss

Chyba zgłupiałeś że coś takiego użyję :P Jak dla mnie to nie ten styl...

 

Pogromca śmierci myślałem coś nad czarnym mieczem ;)

Po za tym to większość nazw nie jest moja, tylko kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% tych nazw pojawiło się w Gothic

 

A do tematu: jak chcesz coś mieć to lepiej załóż temat 'Poszukuje grafika", bo większość "Poszukuje grafiki" niestety kończy się na tym forum bazgrołami :( do tego z grafikiem łatwiej wszystko ustalić i dopasować do klimatu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelman, cos za duzo sie czepiasz, siedzisz w tym temacie bo chcesz mu cos narysowac czy tylko przyszedles pomarudzic?

Takiego Pogromce Smierci mozna narysowac na kilka sposobow, jakis czarny miecz albo maczuga z glownia w ksztalcie czaszki, troszke wyobrazni.

 

Styli tez sie czepiasz, to pokaz mi jakie sa style.

 

Chlopak chce szybkiej grafiki, kazdy moze mu cos skleic, nie musza byc to grafiki do finalnej wersji, miecz w 3 minuty ktory narysowalem w polowie tego posta:

 

miecz_3min.png

 

Jest? Jest. Jaki to ma styl- nie mam pojecia, nie znam sie na sztuce, ale za to wiem ze spokojnie mozna to wykorzystac w grze i nie bedzie paskudzic jak ta 'miksturka' ktora nawet watpie ze ma 32x32 wiec na .... wogole ktos ja tu wrzucal.

 

@mentoss

Z ta miksturka to wogole mega zal, jak juz cos robisz to siadz przy tym troche a nie pobazgrasz 3 kolorowym sprejem w paincie i myslisz ze jestes zabawny. No chyba ze to na powaznie, to radze ci skonczyc z robieniem grafik, daleko na tym wozku nie zajedziesz.

 

Generalnie to na GMclanie jest zbyt duzo tematow w ktorym generuje sie taki syf jak to robia ci dwoje w tym temacie. Jakbym byl zalozycielem tematu i musial wyczytywac takie bzdety od jakis randów to chyba bym poszukal innego forum gdzie ludzie jesli nie maja nic do zaoferowania siedza cicho albo postuja jakies konkrety ktore mi aktualnie pomagaja.

 

PS. Mieczyk oczywiscie do wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spells.jpg

Kolejno: Pomoc Boga, Leczenie, Fireball!

 

Nudziłem się trochę, posiedziałem 15 minut i proszę. A i wybacz, że już oprawione w "sloty", ale potem byś tego samodzielnie ładnie nie wyciął z tła. :)

 

 

E: Teraz zauważyłem, że to miały być zwoje. Cóż, jak coś to masz ikonki. Jak znowu najdzie mnie wena, to się zwoje zrobi. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam wiedzieć, co to jest "pogromca śmierci", albo jaki kolor ma "mieszanka"...

 

chodziło o to, że każdy 'mieszanke' moze odbierać inaczej. ja na przykład odbieram to jako wielokolorowy płyn. ktoś inny może stwierdzić, że połączenie czerwonej(hp) i niebieskiej(mp) daje fioletową(mieszanke). Miało to na celu uświadomienie założycielowi tematu, iż jeżeli chce 'mieszanke' to niech napisze chciaż jaką :|. Potem ktoś się uczepił jakości mojej potionki, to skręciłem coś innego. Gdybym miał dostęp do narzędzi innych niż MS paint, to może wyglądałoby to lepiej.

- Zardzewiała Paczka

paczki mają być metalowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...