Skocz do zawartości

Zablokowane Heavy Bullet


Bidziu890

Podoba wam się nowa grafika do gry?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba wam się nowa grafika do gry?

    • Tak jest super!
      12
    • Może być!
      11
    • Nie widzę różnicy.. lekko lepsza
      0
    • Nie straszna!
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

W sumie grafika może być, trochę dziwne rozwiązanie z tymi roomami, ale w zasadzie czemu nie. Co do fabuły to należałoby coś napisać, a nie tylko "lolol on kce być najwienkszym gangsterem jak pudzian". Zatrudnijcie kogoś kompetentnego to i fabuła będzie się kleiła. Ogólnie fajnie jak na razie.

 

Ale wstawiam 1/5, bo za bardzo przejmujesz się oceną : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie grafika może być, trochę dziwne rozwiązanie z tymi roomami, ale w zasadzie czemu nie. Co do fabuły to należałoby coś napisać, a nie tylko "lolol on kce być najwienkszym gangsterem jak pudzian". Zatrudnijcie kogoś kompetentnego to i fabuła będzie się kleiła. Ogólnie fajnie jak na razie.

 

Ale wstawiam 1/5, bo za bardzo przejmujesz się oceną : D

 

podoba ci się... i dasz mu 1 :D hhmhmh

mi też się podoba i dam 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bez grafiki 3d budynków nie mamy o czym mazyc...

Ale...

"Mam Pomysła..."

Mozna by tak : jeden sprite to jedna animacja budynku od całkiem wysuniętego na lewo do całkiem wysunietego na prawo.

Takim cudem byłoby 21 klatek, 1 normalna top-down, 10 z coraz większym pochyleniem na lewo i 10 z coraz większym pochyleniem na prawo.

Odległość gracza od budynku zależy jaką klatkę wyswietli program ;)

Noi macie "FriDi"

CO WY na to ? :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się przyjemnie :). Jak narazie wytknę błędy, żeby wiadomo było co poprawić, a więc:

 

Na screenie przedstawiającym pierwszą część miasta można dostrzec dwa takie same budynki tylko inaczej ustawione... Nie mówię, że każdy budynek ma być inny ale żeby dwa takie same budynki nie były tak bardzo blisko siebie, bo z czasem może to nużyć, przynajmniej mnie. :)

 

A po za tym podoba mi się grafika szczególnie miasto :) ( o perspektywie już wspominali więc powtarzać po nich nie będę :) ), mam nadzieję, że gra się uda ;). Ocenę wystawię jak będzie demo ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...