Skocz do zawartości

Killer Instinct


Simonell

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, przy opisie zapomniałem w sumie o kilku sprawach, ale za to zrobiłem na szybkersa przykład. Troche inny bo nikt nie strzela wiec flaki leca wszedzie w kolo, ale wygląda też dobrze.

https://gmclan.org/up993.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję to caly czas naprawić ale niemogę.Może mi się uda tak jak z nabojami jak trochę pokombinuję.Jeśli ktoś wie jak to naprawić to pliss pomocy.

 

edit

CO do ściany poprawilem i dodalem kilka dźwięków (jak gościu obrywa przy strzale i przy zaladowaniu pistoletu)

Download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej poprawionej wesji też jak stałem przy scianie to obrywałem.... droche drażniące :D

 

Aha... mysle że jak na pierwszy lewel troche za trudne... wrogowie za łatwo trafiaja do playera... :)

 

i fajnie by było jakby ta fabuła którą opisałeś była w jakimś intrze albo coś :)

Bo kto włączy nie bedzie wiedział o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem mam bo ja intra nieumiem zrobić.

A co do ściany ta poprawka rzeczywiście byla niedokladna na kompie mam już na 100% dzialającą poprawkę.

 

edit

już sobie jednak prawie z intrem poradzilem lecz niemam muzyczki do intra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście aby ci dzialalo musisz skopiować tam z wersji bez intra pliki klawiatura.script i joystick.script

 

jest juz wersja z intrem dzialająca i dodatkowo trybem kill'em all a prace nad trybem deathmatch i capture the flag zostaly zawieszone na okres nieokreslony

Download

 

edit

oglaszam wielki turniej w trybie kill'em all kto więcej zabije screenshoty robi się S proszę wpisywać ile nabilo się punktów i na dowod wstawiac screenshoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka. Ale zrób poprawioną wersję po gdy ten temat będzie miał 5 stron to nikomu nie będzie się chciało szukać w tym temacie wersji bez intra. Daj te wszytkie pliki do jednej wersji... 8}

 

EDIT: Mam propozycję dla administratora: Przydałby się dział "Zapowiedzi". Dużo osób chce dać swoje projekty ale są w trakcie robienia i nie mogą ich dać. "zapowiedzi" to byłby dział gdzie zachęcałoby się innych użytkowników do ściągania swoich gier. Screeny, ulotki i plakaty. Proszę o poważne potraktowanie mojej prośby.

 

EDIT2:

Chodzi ci oto abym w zip wpakowal i wersję bez intra i z intrem??
Nie, tylko pliki klawiatura.script i joystick.script
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już robię.

Niestety niewiem jak to zrobić przy obrotach bo zrobilem tak:

if keyboard_check(vk_left) {
if keyboard_check(vk_shift) {
x-=1
}
else {
direction+=5;
}
}
if keyboard_check(vk_right) {
if keyboard_check(vk_shift) {
x+=1
}
else {
direction-=5;
}
}

ale zapomnialem że przy obrotach to będzie raz na boki, a raz przód i tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...