Skocz do zawartości

haste


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Tytuł: haste

 

Gatunek: platformówka czy coś

 

Opis: Zły boss chce zniszczyć świat za pomocą swojej armii. Śmigłowce bojowe już nadleciały nad spokojne miasteczko głównego bohatera. Twoje zadanie polega na tym, żeby za**erdalać do przodu unikając wrogów i czasem rozwiązać jakąś prostą zagadkę logiczną. Wersja alpha z dwoma etapami typu "za**erdalaj do przodu bo zginiesz". Mówcie co wam nie pasi, czemu mnie nie lubicie i dlaczego życie przecieka wam przez palce.

 

Download: https://gmclan.org/up3744_4_haste.html

Rozmiar pliku: 4,05 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Wojzax

Fabuła:
Wojzax

Grafika:
Wojzax

Muzyka:
They Might Be Giants / Spiderbait

Screeny:

asdgj.png

 

gra nie nadaje się dla ludzi którzy zasypiają na intrach Wojzaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem... i okazało się, że nie mam czym rozpakować :D I tu zaczęły się emocje.

wyszukałem 7z i się udało. Rozpakowałem grę.

Pojawiła się czarna ikonka (wyglądająca trochę jak głowa stickmana), a pod nią napis "haste". Kliknąłem dwukrotnie LPM i... czarne okienko... nie za wielkie. I fajna muza :P Jakieś napisy latały po ekranie (cośtam osiems team presents itp.) i nim się zorientowałem, już zaczęła się gra. Nim skapnąłem się, że już gram, zginąłem 2 razy. Potem jeszcze 2 deady na rozpracowanie sterowania... i zacząłem biec. Jak fajnie się biegło... i ludzik po skoku wykonuje rolla, który go nie spowalnia (miodzio :P) Generalnie, muza 5/5, grafika, mimo, że uboga, dobrze się prezentuje, czyli tak... 4,5, a za helikopter dam 5/5 :D. Grywalność - dzięki temu, że tak mało, nie zdążyło mi się znudzić, więc 5/5. Uwagi: na początku nie wiedziałem, kiedy skończyło się intro. Mógłbyś zaznaczyć jakoś, kiedy start (np. 3, 2, 1, START!) i sterowanie... napisz gdzieś (chyba tylko wsad? czy coś jeszcze) Ogólnie, daję ci 5/5, bo te małe bugi się nie liczą. Jeśli chcesz zrobić z tego pełniaka, zrób coś, żeby było ciekawie, bo pewnie po 5 planszach znudziłbym się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Wojzax mi się niekiedy wydaje że ktoś tu ze mnie robi głupka. Ale dobra, konkrety. Gra na 10/5. Grafika 5/5. Muzyka 20/5. Normalnie gra extra. A i te elementy parkour.... Moim zdaniem grafika dorównuje Crysisowi 5! Ok. 5/5

 

MoE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam grę , nuda.... jakieś napisy, myślę sobie po napisach pewnie jakieś menu , a tu menu żadnego nie ma tylko od razu zaczyna się gra i reset gry (bo spadająca kulka rozwaliła platformę...) , no więc drugie podejście tym razem już wiedziałem, że żadnego menu nie ma więc wciskam D, a tu nic się nie dzieje, heh, znowu reset gry, za 3 podejściem już wiedziałem ,że w prawo idzie się prawą strzałką a nie żadnym D, więc biegnę w prawą stronę i za 5 podejściem udaję przejść planszę. Druga , znów to samo tylko , dłuższa i więcej przeszkód, ale to nie oznacza ,że trudniejsza bo o dziwo przechodzę ją za 2 razem, a więc lepiej mi poszło niż 1 planszy. Trzecia plansza ,to Ja(hero) , platforma, spadające kule i helikopter. Więc myślę sobie pewnie trzeba skoczyć na helikopter więc skacze i pojawia się jakiś komunikat: (lecę z głowy więc mogę coś przekręcić ) "To na razie tyle;/" i gra się wyłącza.

Grafika gry ma swój klimacik i pasuję do siebie, ale najlepsza jest ta muzyczka :whistling:

 

A masz to 5!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączam grę , nuda.... jakieś napisy, myślę sobie po napisach pewnie jakieś menu , a tu menu żadnego nie ma tylko od razu zaczyna się gra i reset gry (bo spadająca kulka rozwaliła platformę...) , no więc drugie podejście tym razem już wiedziałem, że żadnego menu nie ma więc wciskam D, a tu nic się nie dzieje, heh, znowu reset gry, za 3 podejściem już wiedziałem ,że w prawo idzie się prawom strzałką a nie żadnym D, więc biegnę w prawom stronę i za 5 podejściem udaję przejść planszę. Druga , znów to samo tylko , dłuższa i więcej przeszkód, ale to nie oznacza ,że trudniejsza bo o dziwo przechodzę ją za 2 razem, a więc lepiej mi poszło niż 1 planszy. Trzecia plansza ,to Ja(hero) , platforma, spadające kule i helikopter. Więc myślę sobie pewnie trzeba skoczyć na helikopter więc skacze i pojawia się jakiś komunikat: (lecę z głowy więc mogę coś przekręcić ) "To na razie tyle;/" i gra się wyłącza.

Grafika gry ma swój klimacik i pasuję do siebie, ale najlepsza jest ta muzyczka :whistling:

 

A masz to 5!

 

A czy na pewno nie "lewom"? Albo "gurnom"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...