Skocz do zawartości

Zablokowane wybory


TheMarcQ

wybory  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo typujecie

    • Komorowski
      16
    • Kaczyński
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Oleksy wie, że to był ZAMACH. Zamach, w którym zginął jego przyjaciel i wielki patriota Jurek Szmajdziński. Oleksy wie czym śmierdzi PO.

 

zaczynam myslec, ze za monitorem m@rcixxx siedzi oplacanyprzez komunistow i farzystwow 20letni bezrobotny bez pomyslu na to mak mozna zmienic Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dokonania Tuska

1. Afera Hazardowa Brak komentarza. -a szkoda komentarz jest jak najbardziej potrzebny:

 

- nikt niczego nie dał w łapę, nikt niczego nie dostał w łapę, nikt niczego nikomu nie załatwił i TO MA BYC AFERA?

 

2. Zniszczenie Polskich Stoczni Brak komentarza. - jak wyzej

 

-polskie stocznie traktowane jak pomnik solidarnosci i walki z komunizmem od lat żyły sobie cichutko jak za PRL-u i nagle okazało się ze nie przynoszą zysku i bankrutuja (nie niezbankrutowaly tylko dlatego ze PO wygralo wybory)

 

3. Skuteczne Wyniszczanie drobnych Polskich przedsiębiorstw.

 

4. Kompletne zbłaźnienie się zarzutami wobec Ministra Ziobro. Śmiech na sali.

 

5. Żadnych reakcji na tragiczny stan polskiego wymiaru sprawiedliwości. Poczynając na "samobójstwach" kończąc na "sprawie Olewnika" Trwoga.

 

ekhm... to problem nie tylko kadencji PO, ale także i PIS-u, jakos nie bardzo "Prawo i Sparawiedliwośc" poprawil stan prawa i sprawiedliwosci, co nie?

 

6. Zniszczenie IPN-u. Myślę, że mądremu dość.

 

IPN gdzie jakies typy pisza ksiażki pseudo naukowe, majace udowodnic tylko jedna oczywistą dla jednej opcji politycznej tezę nadaje sie do likwidacji.

 

7. Konsekwentne działania na szkodę Polski w kwestii energii odnawialnej i energetyki.

 

nie powiem przydaly by sie ze dwie elektrownie atomowe.

 

8. Brak reakcji ze strony Polskiej na budowę "rury". Bez komentarza.

 

no i co zrobimy, rura biegnie poza naszymi wodami terytorialnymi i bedzie zasilac Unię Europejską, krzyczenie i machanie szabelka ze to niesprawiedliwe nic nie da.

 

9. Niestety muszę to napisać. Przyzwolenie na zatarcie wszelkich śladów zamachu na prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Bez komentarza.

 

UWAGA!!

 

ujawniam liste zamachowców:

 

Pycha.

Brak Wyobraźni.

Zle skompletowana Załoga.

Mgła.

Nieprzystosowane Lotnisko.

Brak Standardów

Wojskowi Piloci

 

i tak dalej...

 

 

10. Prywatyzacja wielkich Przedsiębiorstw, sprzedaż ich za bezcen.

 

to robia wszystkie rzady od 1990 roku. zwłaszcza pierwsze solidarnosciowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o Kaczyńskim Mocne gesty, wielkie słowa, słabe serce, nowomowa, krzywe z nienawiści usta, wściekły wzrok i grzywka tłusta, myśli proste jak sztecheta, program niczym katecheta, piana z ust wprost na mównicę, z nienawiści krasne lice, pięść nad głową grozi wszystkim, oto cały jest Kaczyński!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i zapomniałem dodać o wspaniałych sondażach z pierwszej tury, w których to osoby z wykształceniem podstawowym albo zawodowym oddały głos na Kaczora a na Komorowskiego głosowała większość ludzi dobrze wykształconych Nie pozwólmy by ciemna masa rządziła krajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sraju baju ,szukasz zaczepki jak komorowski nie darmo za nim idziesz chyba cię łączy coś z po najlepiej yTt idź na prezydenta wielki miodek się znalazł chyba Ci pizło na muzgownicę jak żeś wyposzczony to od tego jest agencja towarzyska bujaj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIDZCIE KTO GLOSUJE NA KACZYNSKIEGO ?oczywiscie osoby popierajace polityke kosciola i wielkiego ojca rydzyka.nawet podczas mszy w okresie ciszy wyborczej byla agitacja za poparciem kaczki.kler zaczyna wchodzic jak kiedys z butami w nasze zycie.jeszcze chwile a zaczniemy piacic podatki na kosciol i zaczna zagladac do luzek cz robimy to po bozemu.przyznajcie ze czarna armia zaczela miec ogromny wplyw na polityke od momentu powstania pis.glosujac na klona oddajecie glos na wieksze wplywy kosciola.GLOSUJCIE NA KOMOROWSKIEGO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisoklony czy kaczynski placi wam za godzine czy od literki za pisanie idiotyzmow. Powiedzcie swojemu pryncypalowi zeby do brytyjskiej dupy konserwatystow nie wchodzil bo Polska to nie kolonia brytyjska. Nie robcie z siebie rydzyka-pajacyka. Zycze powrotu do zdrowia psychicznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osiem

Kameleon Komorowski!! KomoRuski powie wszystko co może spodobać się wyborcom!!Jego sztab widocznie zauważył, że program Kaczyńskiego jest dobrze odbierany, więc KomoRuski często powtarza te same hasła nie zwracając uwagi, że jego partia i rząd Tuska robią coś całkiem przeciwnego!!

 

copoconaco jesteś peknym przykaldem zajadłości i bezmyślności po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem już żaden smarkacz Łeb mam pokryty siwizną. Nie zagłosuję na Jarka, Bo zbyt Cię kocham Ojczyzno. Niejeden ciężar na barkach Dźwigałem, znosiłem trudy. Nie zagłosuję na Jarka Bo dość mam kłamstw i obłudy. Gdy spytasz mnie, niedowiarka, Dlaczego? wyznam ci szczerze: Nie zagłosuję na Jarka, Bo w żadną zmianę nie wierzę. Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmiany oblicza, Bo nie chcę powrotu Ziobry I teczek Macierewicza. Bo nie chcę mieć Prezydenta, Co straszy gejem i Żydem. Co w każdym widzi agenta I może zaszczuć jak Blidę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cirkawi mi czemu nikt z obecnych tu psow tuskowskich nie wspomina ani slowem o debacie Jarosław Kaczyński konkretnie odpoweadał na zadane pytania i bardzo spokojnie. Czego nie można POwiedzieć o KomoRuski.Od samego POczątku starał się sprowokować Kaczyńskiego co mu się nie udało. Pare razy upominany za pieprzenie nie na temat, i w gruncie rzeczy nic nie powiedział. Dużo ble, ble, ble, i kłamstwa. A końcówka wspaniała, machanie kartką i ta mina, ach dowaliłem mu. Nie bronek błazna z siebie zrobołeś !!! I tak na koniec mam wrażenie że była to pierwsza i ostatnia debata. bronek się na więcej nie zgodzi, bo się odkrył teraz. Tylko Jarosław Kaczyński na Prezydenta!! Bóg, Honor, Ojczyzna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowski ma w tej chwili 3 funkcje a Kaczynski zaledwie jedna plus kampania. Komorowski jest ojcem i mezem to jedna funkcja caloetatowa, Marszalkiem to druga oraz pelniacym funkcje prezydenta to trzecia. Do tego ma kampanie w najgorszym z czasow dla Polski, kiedy rozwalil sie samolot i byla cisza zalobna, ktora na szczescie jest juz przerwana przez PiS. Czas powodziowy, ktory rowniez niekorzystnie wplywa na kampanie. Kaczynskiemu natomiast wszytko to pasuje, bo jak pasozyt zywi sie nieszczesciami i na nich robi kampanie! nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem właśnie widać, "peowcu", jak pan Komorowski oraz jego partyjni koledzy (że wspomnę tylko Palikota, Niesiołowskiego i Tuska) zamieniają się z aniołków w agresorów. Chociaż nie, Niesiołowski i Palikot zawsze tacy byli, tylko się u nich nasiliło. Ale Tusk? Im bliżej wyborów tym gorszy. Polecam zdjąć klapki z oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanstache- ja tez ogladalem debate i bardzo duzo ludzi, wiec co probujesz sciemnac, ze Kaczynski wygral? Jak zwykle kolo klamstwa na smyczy pisu chodzisz...

Lepiej poczytaj cos sensownego, moze sie nauczysz i w przyszlosci, jak dorosniesz, stac ciebie bedzie na samodzielne myslenie, a nie powtarzanie frazesow pisowskiej propagandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiem i Copoconaco moi ludzie :)

 

Japan ja nie mam 20 lat i nie jestem bezrobotnym bo wykształcenie mi na to nie pozwala.

Komunistów kojarzysz ze mną ?

 

Japan, to jeszcze mi wytłumacz (o baryłkach mi nie wytłumaczyłeś), czy to zbieg okoliczności, że

na Komorowskiego głosuje głównie inteligencja, a na Jarka wiadomo kto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowski wygrał, remis? chyba tylko według ekspertów należących do firm zachodnich. przecież cala ta platforma jest finansowana z koncernu niemieckiego, dlatego Steinbach popiera Komorowskiego, gdyż wtedy łatwiej będzie rościć prawa do ziemi,mieszkań,kamienic od polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowski jakby zmierzył się ze mną to dopiero by został znokautowany. Ja w przeciwieństwie do niego wiem co to jest NETTO, to że Norwegia nie należy do UE, potrafie rozróżnić deficyt od długu publicznego i mam lepszą wiedzę historyczną i ekonomiczną! przecież Komoruski nawet nie będzie czytał ustaw, tylko odrazu podpisze. on nawet nie wie kogo obsadzić na stanowiskach. Kaczyński to człowiek z klasą, mówił do Polaków a nie kontrkandydata. Ma też szacunek do kobiet, chociaż nie ma żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zdjąć klapki z oczu. - wiesz, my to widzimy, wiemy ze nie sa idealni - ale widzimy tez ze Wizja Polski według pana Kaczyńskiego to totalne dno i metr mułu.

 

napisz mi ktoś sensownie, jak można było zniszczyć WSI. ujawnić agentów i informatorów, działających za granica, współpracujących z naszym wywiadem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...